+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 4 Toplam 6 Sayfadan
BirinciBirinci ... 2 3 4 5 6 SonuncuSonuncu
31 den 40´e kadar. Toplam 60 Sayfa bulundu

Konu: orjinal kartlar için Acamd V 0.6.1.8 plugin 25.12.2009

ozzymanborn taninmis sohret sahibi uye ozzymanborn taninmis sohret sahibi uye ozzymanborn taninmis sohret sahibi uye ozzymanborn taninmis sohret sahibi uye ozzymanborn taninmis sohret sahibi uye ozzymanborn taninmis sohret sahibi uye ozzymanborn taninmis sohret sahibi uye ozzymanborn taninmis sohret sahibi uye ozzymanborn taninmis sohret sahibi uye ozzymanborn taninmis sohret sahibi uye ozzymanborn taninmis sohret sahibi uye ozzymanborn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    140
    Tecrübe Puanı
    1326
    gbox:localhost:0:1/0100,0500,0602,0603,0604,0608,0620,0624,0626,0628, 090F,0919,0929,093B,0960,0B00,0D00,0D02,0D03,0D05, 0D06,0D07,0D22,1801,4A61,4A70,1702,1722/ffff
    Şu satırla çalıştırmayı başardım açılmasını istediğiniz tüm CAID'leri yazmanız gerekiyor.
    Bazı caid'ler başta olmalı. Sondakileri okuyamayabiliyor. Ayrıca windows XP'nin Firewalluna izin vermelisiniz. Daha önce belirttiğim gibi diğer gbox pluginleri klasörlerde olmamalı. Ayrıca EMM okuyamadığı için emm gerektiren paketlerle sorunlu.
    Gbox x86 veya gbox control veya elinizdeki gbox açık olmalı çünkü bir client.
    Ayrıca gbox_cfg'de aşağıdaki satırlara mutlaka bakınız.
    Z: { 01 10 }
    O: { 00 }
    L: { 00 }

Yine de çoık verimli değil bazı Box ID'leri görünce kanalı takır takır açıp aynı kanalı başka boxID'lerde (diğer pluginlerde açan) nazlanarak açmayabiliyor.
    Konu ozzymanborn tarafından (06-02-2008 Saat 03:50 ) değiştirilmiştir.
    I Love DVBSaT
    PCI Uydu Kartı Kullanıcısı

CCCAM HADU USER

Ozzymanborn AltDVB Kullanıcısıdır AltxRo'nun yeni versiyon yazacağı günün hayaliyle skystar 4.3.2 driverını kullanmaya devam etmektedir. ProgDVB ile çok hoşlaşmaz ama saygı duyar...

DVB Viewer 4.5.0.0 kullanıyorum...

Chat bölgemiz tüm üyelerimiz için açıktır.

Sky Italia izleyicisi olup donmalardan dertlidir. Polsat, D+, Zee TV'yi de ayrıca sever.

ÜSTÇAVUŞ
    hanibenimrecebi Herkesce takdir edilen guvenilir uye hanibenimrecebi Herkesce takdir edilen guvenilir uye hanibenimrecebi Herkesce takdir edilen guvenilir uye hanibenimrecebi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    352
    Tecrübe Puanı
    179
    dün newcsyi çalıştırdım viacess kartımı okuyamadı daha doğrusu kartın ubdate olması gerekiyordu kapatıp altdvbyi açtım acamd kartımı ubdate etti bu gayet güzel

obin gelecegi parlak uye obin gelecegi parlak uye obin gelecegi parlak uye obin gelecegi parlak uye obin gelecegi parlak uye obin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    33
    Tecrübe Puanı
    241
    ACamd_0508;

07.02.2008
    V 0.5.0.8 <- V 0.5.0.7
    - Fixed DVB Viewer Pro, HD
    - Fixed DVB Viewer GE, older versions
    - Fixed Newcamd EMM filtering
    - Fixed Zero EcmRetryWait did not work ok
    - Changed Try next connection with same caid, cardclient and smartcard
    - Added Caid/provider ignore option ACamd_PMT.txt [I:]
    - Added Caid/provider rename option ACamd_PMT.txt [R:]

[Only registered and activated users can see links. ]

ozzymanborn taninmis sohret sahibi uye ozzymanborn taninmis sohret sahibi uye ozzymanborn taninmis sohret sahibi uye ozzymanborn taninmis sohret sahibi uye ozzymanborn taninmis sohret sahibi uye ozzymanborn taninmis sohret sahibi uye ozzymanborn taninmis sohret sahibi uye ozzymanborn taninmis sohret sahibi uye ozzymanborn taninmis sohret sahibi uye ozzymanborn taninmis sohret sahibi uye ozzymanborn taninmis sohret sahibi uye ozzymanborn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    140
    Tecrübe Puanı
    1326
    Zaman zaman buraya test sonuçlarıyla ilgili bilgiler yazmaya karar verdim. Tüm wincsc kullanıcılarına Newcamdaki paketleri için bu programa geçmelerini şimdiden tavsiye ederim. GBoxta yaptığım testler henüz %100 başarı sağlamıyor. Ancak bu pluginin gelişime en açık plugin olduğunu bilmek gerekiyor.
    DVB Viewer kullanıcıları bu plugini mutlaka denemeli çünkü diğer programlar kadar verimli çalışmasını sağlıyor. Gboxplugini olarakta en azından test amaçlı olarak başka pluginler yerine denesinler dvbviewer kullanıcıları.

Not: Gbox'u kullanabilmek için halen kullanmakta olduğunuz başka gbox pluginlerini klasörlerin dışına çıkarmak gerekiyor yoksa çakışıyor. Fakat diğer gboxpluginleri newcamların çalışmasına engel değil.

Bu arada eskiden belirtilen 2-3 serverda sorun yapma gibi bir durum artık geçerli değil. Sadece eğer gbox varsa newcamlardan sonraya en alta yazmanız gerekiyor. çünkü önce newcamları deneyince daha verimli çalışıyor.
    I Love DVBSaT

CCCAM HADU USER

Ozzymanborn AltDVB Kullanıcısıdır AltxRo'nun yeni versiyon yazacağı günün hayaliyle skystar 4.3.2 driverını kullanmaya devam etmektedir. ProgDVB ile çok hoşlaşmaz ama saygı duyar...

Sky Italia izleyicisi olup donmalardan dertlidir. Polsat, D+, Zee TV'yi de ayrıca sever.

izmir232 biraz daha puan alirsa yaralı olacak uye izmir232 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    239
    Tecrübe Puanı
    224
    ustalar elinize saglik xpli pc de ss2 progdvb ile plugin bolumu tamamen sildim 5.0,8 zip buraya actim.. dm500 server baglandim tıkırtıkır calısıyor.kart update ediyor emm okey belgesel kanallarida cıkıyor.. bu kanallar icin zamaninda baya ugrasmistik.. ellerinize saglik...
    Konu izmir232 tarafından (05-03-2008 Saat 00:08 ) değiştirilmiştir.

Post Thanks / Like
    Teşekkür
    140
    Tecrübe Puanı
    1326
    Çok hızlı geliştiriyordu. şimdilik biraz yavaşladı. Ben altdvb'de kanal değiştirirken bazen zorlanıyorum. Umarım gboxla ilgili bazı eksikliklerini ve ufak problemlerini giderir. Ve hem gbox hem de paylaşım plugini ihtiyacımızı %100 karşılar.
    I Love DVBSaT

CCCAM HADU USER

Doppler yararli uye Doppler yararli uye Doppler yararli uye Doppler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    122
    Tecrübe Puanı
    856

Dreambox da newcs çalışırken deneyen oldu mu?

Mesela Abo kart Dreambox 7020 de takılı iken Mgcamd+Newcs veya Cccam+Newcs ile abo kart izlenirken, lokalde ss2 de bu pluginle izleme sansı olur mu?

Ben wincs 1.10 ile denedim olmadı, bu pluginde de newcamd satırını editledim olmadı..

Yardımlarınızı bekliyorum..

saygılar.

asus Herkesce takdir edilen guvenilir uye asus Herkesce takdir edilen guvenilir uye asus Herkesce takdir edilen guvenilir uye asus Herkesce takdir edilen guvenilir uye asus Herkesce takdir edilen guvenilir uye asus Herkesce takdir edilen guvenilir uye asus Herkesce takdir edilen guvenilir uye asus Herkesce takdir edilen guvenilir uye asus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    32
    Tecrübe Puanı
    534

ACamd v0.5.0.9

ACamd v0.5.0.9
    ==========

New plugin for cardclient & smartcard emulator..

Support CardClients:
    Newcamd
    Radegast (no EMM)
    Feynman
    Gbox (localhost no EMM)
    Camd35 (only EMM for Irdeto/beta and Seca)

SmartCards:
    Seca
    Irdeto
    Viaccess

what\'s new in beta 0.5.0.9:
    -NO_PTS_PROTO option put outside.
    -In a load of ACAMD now a getchannel this ivm oa PIP.
    -Number solved bugs.
    -Monitor log to ACAMD_LOG.Txt
    -Default: Monitor screen now from, tray icon click (on/from)
    http://www.skystar.org/arsiv/index.p...5.0.9Beta1.rar

9. The Following 2 Users Say Thank You to asus For This Useful Post:

SEVMEK46 (30-03-2008), tonytr (30-03-2008)

Doppler yararli uye Doppler yararli uye Doppler yararli uye Doppler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    122
    Tecrübe Puanı
    856

lodos74 kardese tesekkürler

Alıntı Doppler´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mesela Abo kart Dreambox 7020 de takılı iken Mgcamd+Newcs veya Cccam+Newcs ile abo kart izlenirken, lokalde ss2 de bu pluginle izleme sansı olur mu?

Ben wincs 1.10 ile denedim olmadı, bu pluginde de newcamd satırını editledim olmadı..

Yardımlarınızı bekliyorum..

saygılar.
    Evet su an sorunsuz izlemekteyim..Chatte yardımlarından dolayı, lodos74 ve tonytr'ye sonsuz tesekkürler..

ÜSTÇAVUŞ
    hanibenimrecebi Herkesce takdir edilen guvenilir uye hanibenimrecebi Herkesce takdir edilen guvenilir uye hanibenimrecebi Herkesce takdir edilen guvenilir uye hanibenimrecebi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    352
    Tecrübe Puanı
    179
    altdvb ile pmt editlemeyede gerek yok kendisi otomatik okuyor hatta ben pmt dosyasını sildim hatta ffff satırını sildim genede sorun olmadı 3 serverede bağlanabiliyor oldukça yetenekli bi plugin hatta arada yaramazlık dahi yapıyor belki farkeden olmuştur afacanlığını... dvbviewer ile pmt editleyip denemek gerek

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 4 Toplam 6 Sayfadan
BirinciBirinci ... 2 3 4 5 6 SonuncuSonuncu

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks