+ Konu Cevaplama Paneli
1 den 3´e kadar. Toplam 3 Sayfa bulundu

Konu: dijitürk cihazı ile ilgili

ÜSTÇAVUŞ
    Maxuma herkesin tanidigi uye Maxuma herkesin tanidigi uye Maxuma herkesin tanidigi uye Maxuma herkesin tanidigi uye Maxuma herkesin tanidigi uye Maxuma herkesin tanidigi uye Maxuma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    64
    Tecrübe Puanı
    190

dijitürk cihazı ile ilgili

arkadaşlar bu dijitürk cihazı ile interaktif uygulamalar var.mesela bankacaılık gibi.mesela sallıyorum hesabımda ne kadar para olduğunu öğrenmek istiyorum.bu komutu verdiğimde dijitürk cihazı sinyalimi gonderiyo veya baska türlü yöntemimi var.bildiğim kadarıyla özel bi lnb ile uyduya sinyal gönderebiliyoruz ama normalde kullandığımız lnb sadece sinyal alıyor

ÜSTÇAVUŞ
    roven biraz daha puan alirsa yaralı olacak uye roven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    34
    Tecrübe Puanı
    122
    o iş telefon hattını kullanarak yapılıyor. bişey almana gerek yok.

UYDUCU geleceğin sohret adayi uye UYDUCU geleceğin sohret adayi uye UYDUCU geleceğin sohret adayi uye UYDUCU geleceğin sohret adayi uye UYDUCU geleceğin sohret adayi uye UYDUCU geleceğin sohret adayi uye UYDUCU geleceğin sohret adayi uye UYDUCU geleceğin sohret adayi uye UYDUCU geleceğin sohret adayi uye UYDUCU geleceğin sohret adayi uye UYDUCU geleceğin sohret adayi uye UYDUCU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    253
    Tecrübe Puanı
    764
    Alıntı FCmitsss´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu dijitürk cihazı ile interaktif uygulamalar var.mesela bankacaılık gibi.mesela sallıyorum hesabımda ne kadar para olduğunu öğrenmek istiyorum.bu komutu verdiğimde dijitürk cihazı sinyalimi gonderiyo veya baska türlü yöntemimi var.bildiğim kadarıyla özel bi lnb ile uyduya sinyal gönderebiliyoruz ama normalde kullandığımız lnb sadece sinyal alıyor
    Roven arkadaşımızın dediyi gibi cihaz bu işlemleri telefon hattı üzerinden yapıyor.
    Cihazda dial up modem bulunmakta.
    Dijitürk müşteri hizmetini arayarak cihazınızı bu servise aktivleştirmesini ve ayarları isteyiniz.

+ Konu Cevaplama Paneli

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks