Konu Kapatılmıştır
1 den 9´e kadar. Toplam 9 Sayfa bulundu

Konu: Yasal abone kartlarla Dsmart ve Digitürk?

ONBASI
    Bitez is on a distinguished road Bitez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    5
    Tecrübe Puanı
    33

Yasal abone kartlarla Dsmart ve Digitürk?

Sayın üstadlar,Acaba yasal abone kartlarla Digitürk Dsmart hangi camle Dreambox da nasıl izlenir? Kartlar altadaki slota tersmi düzmü takılacak yani cipli kısım alta mı gelecek? Bu konuda açıklayacı bilgiye ve yardıma ihtiyacım var yardım edecek konuda uzman arkadaşlara teşekkür ederim.
    Saygılar
    NE MUTLU TURKUM DIYENE

ONBASI
    Bitez is on a distinguished road Bitez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    5
    Tecrübe Puanı
    33

Yasal abone kartlarla Dsmart ve Digitürk?

Arkadaşlar Lütfen yardım Digitürk ve Dsmart yasal kartlarla DT 7025 hangi cam ile nasıl izlenir?Kartlar hangi slota takılır? Kartın cipli tarafı alta mı gelecek? Cccam veya mgcam ile izleleniyormu? Teşekkürler
    NE MUTLU TURKUM DIYENE

ER yusufbayır is on a distinguished road yusufbayır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    6
    Tecrübe Puanı
    0
    arkadaşım digitürk ccam ile çalışıyor dsmartta çalışır ama dsmarttı çalıştırman için işlem gerekiyor kartın üstündeki numarayı windowsun hesap makinesinde hexe çevirmen gerekiyor çıkan numarayıda var/etc/ccam config dosyasının içindeki b satırı karşısına girmen gerekiyor b satırının başında # varsa sil sevgiler

ONBASI
    furale99 is on a distinguished road furale99 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    20
    Tecrübe Puanı
    42
    kartların çipi aşağı doğru bakacak

ONBASI
    balikadam biraz daha puan alirsa yaralı olacak uye balikadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    6
    Tecrübe Puanı
    32
    dsmart kart ile dreambox da kullanan varmı

ONBASI
    şahsenem3 is on a distinguished road şahsenem3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    21
    Tecrübe Puanı
    52
    arkadaşlar dsmart kartını ben 3 defa bloke yaptırdım şimdi yeniden kartımı aldım ve yeniden çalışıtırdım üzerindeki çipin hassas olduğu ve karışı tarafa bilgi gönderdiği için bloke oldunu çözdüm ama şimdilerde onun için karıtın çalışması bloke olmaması için camdların içine dosya program hazırlanıyo

ER yusufbayır is on a distinguished road yusufbayır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    6
    Tecrübe Puanı
    0
    arkadaşlar ben şuan ccamla dsmart kartını dmde izliyorum ama yanmasından korktuğumdan fazla uzun tutmuyorum dmde

Post Thanks / Like
    Teşekkür
    6
    Tecrübe Puanı
    0
    blocker kesinlikle almayın çunku satan insanlarda garanti etmiyor kartın yanmayacağını ben şuan incelemeler yapıyorum eğer olumlu sonuc alırsam burdan bilgi vereceğim benim dışımdada ustadlar gelismeler yaparsa hepbareber bu durumu çözeriz ve blocker satanların eline dusmeyız sonuçta onlarda bir garanti vermiyorlar data sınyalleri=epg+aktif+deaktif sinyallerini yayıncı aynı anda gönderiyor eğer biz birşekilde dmde bunları engellersek mesela epg guncellemesını kapatabilirsekaynı anda gonderılen aktif ve deaktif sinyallerınıde engellemiş oluruz ayrıca dsmart localardan fılım alınca atack gönderiyor onada dikkat etmek lazım herkese sevgiler

UYDUCU geleceğin sohret adayi uye UYDUCU geleceğin sohret adayi uye UYDUCU geleceğin sohret adayi uye UYDUCU geleceğin sohret adayi uye UYDUCU geleceğin sohret adayi uye UYDUCU geleceğin sohret adayi uye UYDUCU geleceğin sohret adayi uye UYDUCU geleceğin sohret adayi uye UYDUCU geleceğin sohret adayi uye UYDUCU geleceğin sohret adayi uye UYDUCU geleceğin sohret adayi uye UYDUCU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    253
    Tecrübe Puanı
    764
    D-SMART kombine bir cihaz olduğu için (yani kart cihazla birlikte kullanıldığı ve satıldığı için) başka bir cihazda kullanılması, kullanımı hakkında bilgi verilmesi yasaktır. Lütfen yerel platforumların ilegal izlenilmesi hakkında bilgi sormayın ve vermeyin.

Ben cihazı kartıparayla satın aldım benimdir, nasıl istersem izlerim değenler, (0212) 478 03 03 müşteri hizmetlerini arayıp haklarını onlardan talep etsinler.

Konu ilegal izlenmeye yönelik bilgi içerdiği için kapatılmıiştır.
    Saygılar.

Konu Kapatılmıştır

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks