+ Konu Cevaplama Paneli
1 den 6´e kadar. Toplam 6 Sayfa bulundu

Konu: skystar yardım

ER codegen1 is on a distinguished road codegen1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    8
    Tecrübe Puanı
    0

skystar yardım

bana yardım edecek arkadaşlara şimdiden tşk. Arkadaşlar benim sizden birkaç tane yardım talebim olacak bu konlar bana göre biraz karışık gibi gözüküyor ama sizler için basittir.
    1- Öncelikle şu açıklamayı yapayım. Ben digiturk ün en düşük seviye abonesiyim. digiturk cihazım misafir odasındaki televizyonda takılı bunu ordan çıkartmamak için oturma odasındaki televizyonum monitör özellikli olduğu için bilğisayar aldım onada skystar taktırdım belki digiturk ü ordan seyredebilirim diye ama bir türlü başaramadım formların birinde okumuştum digiturk cihazının tv aut çıkışında skystara çıkış yapın diye ama tam açıklama yapmamıştı birinci sorum bu şekilde olurmu olursa nasıl olur.
    2- sorum ise antenden gelen kabloyu discq alet üzerinden bir ucunu digiturk cihazına taktım diğer ucunuda skystar a taktım sadece bazı kanalları çekti 2-3 tane kanal açıldı mesela türkiyeden skytürk ve bir kaç yabancı kanal digitürk ün olduğu uydu eutelsat w3 uydusu bundaki diğer yabancı kanlarda açmıyor zaten açsın istemiyorum bana lazım olan türk kanalları. digiturk kanallarını seyredebilmem için cart sharing mi gerekiyor.
    3. sorum ise bilğisayarım ın d sine vista kurdum tecnisat dvb-s proğramının 7.7.3 ü kurdum ama sinyal alamıyorum bazan yeşil oluyor daha sonra kırmızıya geçiyor ne yapmam lazım. Birde eutelsat w3 uydusunun frekansında başka uydularda varmı yani uydunun ayarını değiştirmeden o kordinatlarda başka uydubulabilirmiyim.

Bu konularda bana yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden tşk

ER doguyildizi is on a distinguished road doguyildizi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    5
    Tecrübe Puanı
    0
    YERLİ PLATFORMLA İLGİLİ SORU SORULMASI YASAKTIR LÜTFEN KURALLARI İYİ OKUYUNUZ AYRICA TEKNİK BİLGİLERLE İLGİLİ ARAMA YAPARSANIZ FORUMDA BİLGİLER MEVCUTTUR
    SAYGILAR

obin gelecegi parlak uye obin gelecegi parlak uye obin gelecegi parlak uye obin gelecegi parlak uye obin gelecegi parlak uye obin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    33
    Tecrübe Puanı
    241
    Alıntı doguyildizi´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    YERLİ PLATFORMLA İLGİLİ SORU SORULMASI YASAKTIR LÜTFEN KURALLARI İYİ OKUYUNUZ AYRICA TEKNİK BİLGİLERLE İLGİLİ ARAMA YAPARSANIZ FORUMDA BİLGİLER MEVCUTTUR
    SAYGILAR
    Ama büyük harfle yazmakta yasak.

obin gelecegi parlak uye obin gelecegi parlak uye obin gelecegi parlak uye obin gelecegi parlak uye obin gelecegi parlak uye obin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    33
    Tecrübe Puanı
    241
    Alıntı codegen1´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    bana yardım edecek arkadaşlara şimdiden tşk. Arkadaşlar benim sizden birkaç tane yardım talebim olacak bu konlar bana göre biraz karışık gibi gözüküyor ama sizler için basittir.
    1- Öncelikle şu açıklamayı yapayım. Ben digiturk ün en düşük seviye abonesiyim. digiturk cihazım misafir odasındaki televizyonda takılı bunu ordan çıkartmamak için oturma odasındaki televizyonum monitör özellikli olduğu için bilğisayar aldım onada skystar taktırdım belki digiturk ü ordan seyredebilirim diye ama bir türlü başaramadım formların birinde okumuştum digiturk cihazının tv aut çıkışında skystara çıkış yapın diye ama tam açıklama yapmamıştı birinci sorum bu şekilde olurmu olursa nasıl olur.
    2- sorum ise antenden gelen kabloyu discq alet üzerinden bir ucunu digiturk cihazına taktım diğer ucunuda skystar a taktım sadece bazı kanalları çekti 2-3 tane kanal açıldı mesela türkiyeden skytürk ve bir kaç yabancı kanal digitürk ün olduğu uydu eutelsat w3 uydusu bundaki diğer yabancı kanlarda açmıyor zaten açsın istemiyorum bana lazım olan türk kanalları. digiturk kanallarını seyredebilmem için cart sharing mi gerekiyor.
    3. sorum ise bilğisayarım ın d sine vista kurdum tecnisat dvb-s proğramının 7.7.3 ü kurdum ama sinyal alamıyorum bazan yeşil oluyor daha sonra kırmızıya geçiyor ne yapmam lazım. Birde eutelsat w3 uydusunun frekansında başka uydularda varmı yani uydunun ayarını değiştirmeden o kordinatlarda başka uydubulabilirmiyim.

Bu konularda bana yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden tşk
    Modların müsadesi ile sizin sorularınızın cevabı burda.

[Only registered and activated users can see links. ]

ER codegen1 is on a distinguished road codegen1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    8
    Tecrübe Puanı
    0
    arkadaşlar ben yasak veya kaçak bir şey istemiyorum. sadece oturma odamdaki televizyon monitör özellikli lcd ekran bende bunun için ikinci bir uydu alıcısı almak yerine hemde divx filimleri seyretmek için bilğisayar alıdım hem bilğisayar hem divx hemde uydu alıcısı olarak kullanayım diyordum. Salondaki uydu alıcısını getirmeden otuma odasındaki bilğisayara kablo çektim skystara bağladım antenden gelen kabloyu disq-c ye bir ucunu uydu alıcısına diğer ucunuda skystar a taktım ama bir türlü görüntü alamadım. ben yasal olarak bu görüntüyü nasıl alrım onu öğrenmek istiyorum. bir yerdeki form da okumuştum uydu alıcısını tv aut çıkışından alıp skystar a takarsanız olur diye ama ayarın nasıl yapılacağını söylememişti. biliyorsunuz ayar yaparken anten seçmek lazım ama alıcıdan kablo gelince nasıl ayar yapmamız lazım onun için yardım istiyorum. yoksa başka türlü bir amacım yok şifreyi kırıpta liğ tv yi izleyim diye bir amacım yok. saygılarımla

tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    468
    Thanked 3.071 Times in 1.203 Posts
    Tecrübe Puanı
    8181
    dt kartını programmer vasıtası ile ss2 kartında izleyebilirsin, dt kartı dt cihazına takılı iken sadece dt cihazından izleyebilirsin
    Yerel Platformların (Digiturk, D-Smart, NBA, e2, Discovery v.s.) İllegal izlenmesine yönelik şifre, bilgi v.s. veren arkadaşlar forumdan ömür boyu banlanacaktır. Forum Kurallarını Okuyalım JavaChat - Online Sohbet
    Güncel SoftCam.Key Güncel vkeys.db Güncel v_sids.db

+ Konu Cevaplama Paneli

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks