+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan
1 2 SonuncuSonuncu
1 den 10´e kadar. Toplam 12 Sayfa bulundu

Konu: TELEKOM ADSL KULLANICILARINI YANILTMAYA MI ÇALIŞIYOR

ÇAVUŞ
    sever foruma katkida bulunan uye sever foruma katkida bulunan uye sever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    64
    Tecrübe Puanı
    86

TELEKOM ADSL KULLANICILARINI YANILTMAYA MI ÇALIŞIYOR

Arkadaşlar hiç dikkat eden var mı bilmiyorum Telekomun ADSL KOTA bilgilerini gösteren [Only registered and activated users can see links. ] adresinde artık bilgiler çok gecikmeli olarak veriliyor. Buradaki amaç acaba kullanıcıların kotalarını aşmalarını mı sağlamak diye düşünmekten kendini alamıyor insan. Oysa kullanım bilgileri sayfasında " 12 saatten uzun Internet bağlantısı oturumlarınız için kota miktarınız her 16 saatte bir kota hesabınıza yansıtılır.
    - 12 saatten kısa Internet bağlantısı oturumlarınız için Internet bağlantınızın kesildiği süreye kadar olan kota miktarınız, bağlantınız kesildikten 4 saat sonra kota hesabınıza yansıtılır" diye bilgi bulunmasına rağmen bilgiler 3-4 gün gecikmeli olarak güncelleniyor. Örneğin bugün 18 mart 2008 olmasına rağmen şu anda açtığım da bilgilerimin Son Gelen Kayıt Zamanı 16-03-2008 03:52:58 olduğunu gördüm. Yani son 2 günlük kullanım bilgilerimi göremiyorum dün baktığımda da 3 günlük bilgilerimi göremiyordum.
    Bu konuya dikkat çekmek istedim. Benim gibi düşünenler varsa burada fikirlerimizi birleştirelim lütfen.

sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    254
    Thanked 25.680 Times in 4.219 Posts
    Tecrübe Puanı
    24632
    Sayın üyemiz yanlışım varsa özür dilerim kendi hesabımı kontrol ettiğimde;
    Kota transferlerinin ADSL Kota sistemine yansıma zamanını ise, "Son Gelen Kayıt Zamanı" bilgisinden takip edebilirsiniz.
    diye bilgi gördüm.
    Sonrasında 18.03.2008. saat 17:11 de baktığımda
    Son Gelen Kayıt Zamanı 18-03-2008 11:12:30 olarak görülüyor.
    yani iki üç günlük bir olay yok bende.
    -Paylaşım yapmadan önce Forum Kurallarını Okuyunuz.

a.m.g taninmis sohret sahibi uye a.m.g taninmis sohret sahibi uye a.m.g taninmis sohret sahibi uye a.m.g taninmis sohret sahibi uye a.m.g taninmis sohret sahibi uye a.m.g taninmis sohret sahibi uye a.m.g taninmis sohret sahibi uye a.m.g taninmis sohret sahibi uye a.m.g taninmis sohret sahibi uye a.m.g taninmis sohret sahibi uye a.m.g taninmis sohret sahibi uye a.m.g - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    965
    Thanked 5.071 Times in 369 Posts
    Tecrübe Puanı
    2505
    Bu olaya bende şahit oldum o yüzden ben pek güvenmiyorum ttnete hatta şöle diyeyim ayın sonuna doğru bu olaylar çok oluyo üç gün önceki kotayı gösteriyor ve son gün yada yeni ayın ilk günü hesapladığında 500 - 600 mb fazl gözüküyor. Arkadaşa katılıyorum
    şifreli kanalların çözümü hakkında buraya tıklayın

Plugin <<<-------

progdvb kurulum resimli anlatım için buraya tıklayın

Progdvb <<<-------

PROGDVB ELECARD CODEC ŞİFRESİ <<<-------

Teşekkür buttonlarına basmak veya hidekill yazan yazılara tıklamaylada şifreleri veya linkleri görebilirsiniz.

ÇAVUŞ
    sever foruma katkida bulunan uye sever foruma katkida bulunan uye sever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    64
    Tecrübe Puanı
    86
    Alıntı hasanok86´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sayın üyemiz yanlışım varsa özür dilerim kendi hesabımı kontrol ettiğimde;

diye bilgi gördüm.
    Sonrasında 18.03.2008. saat 17:11 de baktığımda
    Son Gelen Kayıt Zamanı 18-03-2008 11:12:30 olarak görülüyor.
    yani iki üç günlük bir olay yok bende.
    hasanok arkadaşım sende tesadüf etmiş olabilir. Ama sık sık kontrol etmeni tavsiye ederim. Garanti ederim ki son zamanlarda biliçli olarak, aboneler kendilerini kontrol edemesinve kotayı aşsınlar, kasalarımız dolsun düşüncesiyle bilgiler geç veriliyor. Ben 10 yıldır bilgisayar kullanıyorum ve adsl kotasının, Kota transferlerinin ADSL Kota sistemine yansıma zamanının, "Son Gelen Kayıt Zamanı" bilgisinden takip edilebildiğini biliyorum. Amacım seni eleştirmek deyil yanlış anlama ama telekom bunu bilerek yapıyor

ÜSTÇAVUŞ
    Maxuma herkesin tanidigi uye Maxuma herkesin tanidigi uye Maxuma herkesin tanidigi uye Maxuma herkesin tanidigi uye Maxuma herkesin tanidigi uye Maxuma herkesin tanidigi uye Maxuma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    64
    Tecrübe Puanı
    190
    nick resmim türk telekom ve ttnete...

ÇAVUŞ
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    64
    Tecrübe Puanı
    86
    Alıntı Maxuma´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    nick resmim türk telekom ve ttnete...
    Valla nasıl beğendim anlatamam ve hemen ben de nick resmimi değiştirdim http://www.kafamgirsin.net/images/binaa.jpg

sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    254
    Tecrübe Puanı
    24632
    Arkadaşlar haklı olabilirsiniz.Elbetteki Türk Telekomun çok iyi hizmet verdiğini söylemek zor.
    Fakat bence bu şekilde nickler kullanmakta doğru değil.Bahsi geçen siteyi ziyaret ettim orda bu konuda açıklama yapılmış.
    Sitenin adi ne kadar garip gelsede, telekoma seviyeli bir şekilde durumu izah etmede bu siteyi kullanıyoruz.
    diye ama bizim forumda bu gibi bir açıklama yok.Bu yüzden bu nickler sakıncalı olabilir kanısındayım.

Ama doğru ve kalıcı hizmet için elbetteki el ele.

ÇAVUŞ
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    64
    Tecrübe Puanı
    86
    Uyarın için teşekkürler.Uyarın üzerine sitemizi tehlikeye atmamak açısından ben kaldırıyorum

Post Thanks / Like
    Teşekkür
    254
    Tecrübe Puanı
    24632
    Umarım Türk telekomunda daha iyi hizmet verip buna uygun bir ücret talep ettiği günleri görürüz.

ÜSTÇAVUŞ
    KaraBalon biraz daha puan alirsa yaralı olacak uye KaraBalon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    76
    Tecrübe Puanı
    152
    Alıntı hasanok86´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Umarım Türk telekomunda daha iyi hizmet verip buna uygun bir ücret talep ettiği günleri görürüz.
    Rüyanda görürsün.Bende adslye ilk üye oldugumda kıst ücreti almışlar , fatura ikiye katladı.Güya ilk 3 ay 18 ytl ymiş.Birde neyin nesiyse indirim ücreti almışlar.İlk ay 50 ytl 25 kuruş geldi.Hani ilk üç ay 18 yltydi..Müşteri hizmetlerini aradım.Ay içinde üye olmuşsunuz dediler.Ay dışında nasıl üye olunur kafam almıyor..

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan
1 2 SonuncuSonuncu

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks