Konu Kapatılmıştır
Sayfa 2 Toplam 4 Sayfadan
BirinciBirinci 1 2 3 4 SonuncuSonuncu
11 den 20´e kadar. Toplam 37 Sayfa bulundu

Konu: MyTheatre v3.38.2 - MyTheatre 4.00 Beta11

ER mancukya is on a distinguished road mancukya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    12
    Tecrübe Puanı
    0
    linkleri goremiyorum nedense acemiyim sanirim tsk ederim ayrica paylasimin icin tabi yukleyebilirsem

DVBSaT Seni Unutmayacak metin555 taninmis sohret sahibi uye metin555 taninmis sohret sahibi uye metin555 taninmis sohret sahibi uye metin555 taninmis sohret sahibi uye metin555 taninmis sohret sahibi uye metin555 taninmis sohret sahibi uye metin555 taninmis sohret sahibi uye metin555 taninmis sohret sahibi uye metin555 taninmis sohret sahibi uye metin555 taninmis sohret sahibi uye metin555 taninmis sohret sahibi uye metin555 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    145
    Thanked 7.940 Times in 2.157 Posts
    Tecrübe Puanı
    7893
    sayın @mancukya hide kil butonuna basman yada anlamlı bir mesaj yazman gerekiyordu ki senin bu mesajdan sonra linkleri görmen gerekiyor saygılarımla
    DVBSAT kaynağından bilgi paylaşımı

linkleri kontrol etmeden yüklemeyin, lütfen virüs taramasından geçirin
    KARANLIĞA KIZACAĞINA BİR IŞIKDA SEN YAK

ozgur_1982_ Herkesce takdir edilen guvenilir uye ozgur_1982_ Herkesce takdir edilen guvenilir uye ozgur_1982_ Herkesce takdir edilen guvenilir uye ozgur_1982_ Herkesce takdir edilen guvenilir uye ozgur_1982_ Herkesce takdir edilen guvenilir uye ozgur_1982_ Herkesce takdir edilen guvenilir uye ozgur_1982_ Herkesce takdir edilen guvenilir uye ozgur_1982_ Herkesce takdir edilen guvenilir uye ozgur_1982_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    55
    Tecrübe Puanı
    160
    ben daha önce indirmiştim bu versiyonu kanal geçişleri falan gerçekten kullanmış olduğum bütün dvbs playerlerden daha hızlıydı fakat tek sorunum vardı oda yayınları fazla izleyememdi buda programın satın alınmamasından
    kaynaklanıyordu bu senin verdiğin fulmü yada serialini varsa verebilirmisin

ONBASI
    salimsaka is on a distinguished road salimsaka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    8
    Tecrübe Puanı
    32
    ben daha önce indirmiştim bu versiyonu kanal geçişleri falan gerçekten kullanmış olduğum bütün dvbs playerlerden daha hızlıydı fakat tek sorunum vardı oda yayınları fazla izleyememdi buda programın satın alınmamasından
    kaynaklanıyordu bu senin verdiğin fulmü yada serialini varsa verebilirmisin

ONBASI
    irfanyu Hatiri sayilir tecrubeli uye irfanyu Hatiri sayilir tecrubeli uye irfanyu Hatiri sayilir tecrubeli uye irfanyu Hatiri sayilir tecrubeli uye irfanyu Hatiri sayilir tecrubeli uye irfanyu Hatiri sayilir tecrubeli uye irfanyu Hatiri sayilir tecrubeli uye irfanyu Hatiri sayilir tecrubeli uye irfanyu Hatiri sayilir tecrubeli uye irfanyu Hatiri sayilir tecrubeli uye irfanyu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    148
    Tecrübe Puanı
    174
    ARKADAŞLAR BEN BU PROGRAMI KURDUM FULL OLARAK .TARAMALARI VE KANALLARI ALDIM AMA GÖRÜNTÜ ALAMIYORUM BUNU GRAPH AYARLARI NASILDIR YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM BİLGİSASYARIMDA TÜM KODEKLER YÜKLÜ BU PROGRAMIN YENİ VERİONU 4.0 BETASI ÇIKTI HD DESTEĞİ VAR AMA FULUNU BULAMADIM.

Ladacı taninmis sohret sahibi uye Ladacı taninmis sohret sahibi uye Ladacı taninmis sohret sahibi uye Ladacı taninmis sohret sahibi uye Ladacı taninmis sohret sahibi uye Ladacı taninmis sohret sahibi uye Ladacı taninmis sohret sahibi uye Ladacı taninmis sohret sahibi uye Ladacı taninmis sohret sahibi uye Ladacı taninmis sohret sahibi uye Ladacı taninmis sohret sahibi uye Ladacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    133
    Tecrübe Puanı
    416
    Alıntı irfanyu´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    ARKADAŞLAR BEN BU PROGRAMI KURDUM FULL OLARAK .TARAMALARI VE KANALLARI ALDIM AMA GÖRÜNTÜ ALAMIYORUM BUNU GRAPH AYARLARI NASILDIR YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM BİLGİSASYARIMDA TÜM KODEKLER YÜKLÜ BU PROGRAMIN YENİ VERİONU 4.0 BETASI ÇIKTI HD DESTEĞİ VAR AMA FULUNU BULAMADIM.
    Öncelikle buraya küçük harflerle yazalım.
    Programı çalıştırdığında:
    Setting/graph/autograph tekrar onayla...
    (Bu yolla eror msj.alırsanız:
    Setting/general setting/autograph menusunde uygun codec decoderleri seçip tekrar az önceki gibi autograph onayı yapmalısın.)
    Sevgilerimle...

mert_2005 taninmis sohret sahibi uye mert_2005 taninmis sohret sahibi uye mert_2005 taninmis sohret sahibi uye mert_2005 taninmis sohret sahibi uye mert_2005 taninmis sohret sahibi uye mert_2005 taninmis sohret sahibi uye mert_2005 taninmis sohret sahibi uye mert_2005 taninmis sohret sahibi uye mert_2005 taninmis sohret sahibi uye mert_2005 taninmis sohret sahibi uye mert_2005 taninmis sohret sahibi uye mert_2005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    376
    Thanked 4.784 Times in 247 Posts
    Tecrübe Puanı
    1531
    Alıntı irfanyu´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    [Only registered and activated users can see links. ]

burada türkçe dil dosyası var türkççe kullanırsan daha rahat kullanabılırsın ..iyi seyirler..

8. The Following User Says Thank You to mert_2005 For This Useful Post:

piyki (24-09-2008)

DVBSaT Seni Unutmayacak metin555 taninmis sohret sahibi uye metin555 taninmis sohret sahibi uye metin555 taninmis sohret sahibi uye metin555 taninmis sohret sahibi uye metin555 taninmis sohret sahibi uye metin555 taninmis sohret sahibi uye metin555 taninmis sohret sahibi uye metin555 taninmis sohret sahibi uye metin555 taninmis sohret sahibi uye metin555 taninmis sohret sahibi uye metin555 taninmis sohret sahibi uye metin555 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    145
    Thanked 7.940 Times in 2.157 Posts
    Tecrübe Puanı
    7893
    sevgili @irfanyu büyük harf forum kuralları gereği kullanmak yasaktır saygılarımla
    DVBSAT kaynağından bilgi paylaşımı

linkleri kontrol etmeden yüklemeyin, lütfen virüs taramasından geçirin
    KARANLIĞA KIZACAĞINA BİR IŞIKDA SEN YAK

cihangir5205 taninmis sohret sahibi uye cihangir5205 taninmis sohret sahibi uye cihangir5205 taninmis sohret sahibi uye cihangir5205 taninmis sohret sahibi uye cihangir5205 taninmis sohret sahibi uye cihangir5205 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    164
    Tecrübe Puanı
    164
    MyTheatre 3.38.2 yi SkayaStar2 nin en son çıkan 4.5.0.0 driver ında çalıştıramadım. Görüntü çok kısa bir süre sonra kesiliyor. Fakat MyTheatre'nin 4.0.0 x Beta sürümlerin de böyle bir problem olmuyor. Bu konuda yardım edebilecek varmı acaba...Şimdiden teşekkürler.

ER karacan55 is on a distinguished road karacan55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    6
    Tecrübe Puanı
    0
    skaystar 2 nin 4.5 driveri ile denedim.hiç bir kanal bulamadım.

Konu Kapatılmıştır
Sayfa 2 Toplam 4 Sayfadan
BirinciBirinci 1 2 3 4 SonuncuSonuncu

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks