+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan
BirinciBirinci 1 2
11 den 14´e kadar. Toplam 14 Sayfa bulundu

Konu: TR-Emu resimli anlatım

w0w taninmis sohret sahibi uye w0w taninmis sohret sahibi uye w0w taninmis sohret sahibi uye w0w taninmis sohret sahibi uye w0w taninmis sohret sahibi uye w0w taninmis sohret sahibi uye w0w taninmis sohret sahibi uye w0w taninmis sohret sahibi uye w0w taninmis sohret sahibi uye w0w taninmis sohret sahibi uye w0w taninmis sohret sahibi uye w0w - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    173
    Tecrübe Puanı
    1509
    Alıntı a.m.g´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim resimleri gördüğümde jpg değillerdi dosyaları ben pc ye yükledim ve yeniden upload ettim
    jpg yaptim ama forumdan değiştirememiştim yani hiç elliyemedim.
    w0w..oO

Intel Core 2 Duo E8400 Palit GeForce 8800 GT Sonic Samsung 2232BW Wide Screen Kingston 1GB Ram X 2 Seagate 250 GB HDD Gigabyte P35C-DS3R CoolerMaster RC-690 SkyStar 2.6D DreamBox 500s

ER isakbeyy is on a distinguished road isakbeyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    2
    Tecrübe Puanı
    0
    vermiş olduğun bilgiler için tyeşekkurler

ONBASI
    umuteren is on a distinguished road umuteren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    30
    Tecrübe Puanı
    56

Unhappy

slm arkadaslar
    bende tremu yu yapmaya calisiyorum ama bir türlü olmuyor. Progdvb ile denedim olmadi simdi Dvbdream ile yapmaya calisiyorum ama hic bi kanal acmiyor. internet den softcam.key leri de indirmiyor.
    kendim ekledim softcam leri fakat yine de olmuyor. biss sifrelerini kendimiz mi vermemiz gerekiyor.
    yardimci olursaniz sevinirim. simdiden tesekürler!

zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    20
    Tecrübe Puanı
    1186
    Öncelikle merhaba;

p.m nizde bahsettiğiniz uydudaki kanalları açmaz keyler bilinmiyor..

TR-Emu nun 1.3.3.1 versiyonunda biss keyleri pluginden kendiniz girebiliyorsunuz yada indirdiğiniz softcam da bu key mevcutsa gene yayın açılır. Gene aynı versiyonda tremu.ini içindeki download url sini sildiyseniz softcam dosyasını doğal olarak indiremez yada softcam dosyasını çektiği web sayfası açılmıyorsa gene indiremez. Umarım yardımcı olabilmişimdir. Sevgiler..

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan
BirinciBirinci 1 2

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks