+ Konu Cevaplama Paneli
1 den 3´e kadar. Toplam 3 Sayfa bulundu

Konu: 7020 newcs de bazı kişilere kart göndermemek

ONBASI
    marsel2002 is on a distinguished road marsel2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    3
    Tecrübe Puanı
    39

7020 newcs de bazı kişilere kart göndermemek

7020 de 3 kartım var Kartlardan 1 ini paylaşım alanlardan bazı kişilere engellemek istiyorum. Nasıl yapabilirim.

Birde karşıdaki tüm abonelere au izni vermenin sizce zararı yada faydası olurmu?

Saygılar.

ONBASI
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    3
    Tecrübe Puanı
    39
    2. bİ soru daha sorucam ayrı konu açmamı istermiydi forum yöneticileri bilmiyorum...

7020 ye rs-232 üzerinden kart okuyucu bağlamak istiyorum. Fakat açılışca serial mod uyarısı veriyor ve açılmıyor. Bunu aşmanın yolu varmı yoksa kart okuyucu bağlanamıyormu?

ONBASI
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    3
    Tecrübe Puanı
    39
    Alıntı marsel2002´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    2. bİ soru daha sorucam ayrı konu açmamı istermiydi forum yöneticileri bilmiyorum...

7020 ye rs-232 üzerinden kart okuyucu bağlamak istiyorum. Fakat açılışca serial mod uyarısı veriyor ve açılmıyor. Bunu aşmanın yolu varmı yoksa kart okuyucu bağlanamıyormu?
    Kart Okuyucu bağlama olayını sayende çözdüm tonytr üstad ama nedense zor tanıyor. Cihaz açıldıktan sonra taktım enigma restart yaptım okudu hatta paylaştırdı. Aradan 1 saat sonra tekrar enigma restart yaptığımda gitti ve tekrar gösmedi. İlginç.

+ Konu Cevaplama Paneli

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks