+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan
BirinciBirinci 1 2
11 den 13´e kadar. Toplam 13 Sayfa bulundu

Konu: AOF sitesindeki flash paper dosyalarını kaydetmek

tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    468
    Thanked 3.071 Times in 1.203 Posts
    Tecrübe Puanı
    8181
    Alıntı mavorerma´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    forumunuz berbat arkadaş. Yıllardır forumculuk yapmış biri olarak söylüyorum bu kadar rezil bir forum görmedim ben! Ne arama var ne site kullanışlı ne de ikonlarınız çalışıyor, tarayıcılara uyumsuzluk var, imageler sorunlu vs. vs. yazık insanları googleden çekmekten başka bir iş yaptığınz yok.
    arama da var, sitede kullanışlı, ikonlarda çalışıyor, tarayıcılarla da uyumlu
    2008 senesinin konusunda kullanılmış resim silinmişse bu mudur problem? yıl 2012
    4 sene geçmiş üzerinden, buna rağmen dosya rapidten silinmemiş hala mevcut
    +biz kimseyi googleden çekmiyoruz google eski kayıtlarını silmiyorsa bu bizim suçumuz mu? bir daha girmezsiniz olur biter.
    Konu tonytr tarafından (26-03-2012 Saat 17:12 ) değiştirilmiştir.
    Yerel Platformların (Digiturk, D-Smart, NBA, e2, Discovery v.s.) İllegal izlenmesine yönelik şifre, bilgi v.s. veren arkadaşlar forumdan ömür boyu banlanacaktır. Forum Kurallarını Okuyalım JavaChat - Online Sohbet
    Güncel SoftCam.Key Güncel vkeys.db Güncel v_sids.db

SEVMEK46 taninmis sohret sahibi uye SEVMEK46 taninmis sohret sahibi uye SEVMEK46 taninmis sohret sahibi uye SEVMEK46 taninmis sohret sahibi uye SEVMEK46 taninmis sohret sahibi uye SEVMEK46 taninmis sohret sahibi uye SEVMEK46 taninmis sohret sahibi uye SEVMEK46 taninmis sohret sahibi uye SEVMEK46 taninmis sohret sahibi uye SEVMEK46 taninmis sohret sahibi uye SEVMEK46 taninmis sohret sahibi uye SEVMEK46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    387
    Thanked 4.127 Times in 629 Posts
    Tecrübe Puanı
    2459

Thumbs up

Alıntı mavorerma´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    forumunuz berbat arkadaş. Yıllardır forumculuk yapmış biri olarak söylüyorum bu kadar rezil bir forum görmedim ben! Ne arama var ne site kullanışlı ne de ikonlarınız çalışıyor, tarayıcılara uyumsuzluk var, imageler sorunlu vs. vs. yazık insanları googleden çekmekten başka bir iş yaptığınz yok.
    Sen yeni üye olmuşsun

hoşgeldin

ama ilk geldiğin yerde böyle aşağılar gibi konuşursan hiç toplum içinde barınamazsın

efendice teşekkür edersin veya etmezsin o sana kalmış

yok eleştireceksen de
    Size bir kaç önerim var

sitenizde oynayan kızlar yok veya avcı konuları yok v.s.aklınızdakı konuları forum admini @tonytr ye iletebilirsiniz ama böyle yaparsanız bu Dünyada bir ömür boyunca siz yaşacağınız için hep olumsuz olursunuz.......
    Saygılar Genç Arkadaş!!...
    2023 NEWCAMD SERVER

ER serkan23 is on a distinguished road serkan23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    1
    Tecrübe Puanı
    0
    Alıntı demonfire´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    AOF sitesindeki flash paper dosyalarını kaydetmek

aof sitesindeki veya kullanmakta olduğunuz bir sitedeki flash paper dosyalarını bu açıklama işe artık kaydede biiriz.
    açıklama dosyada mevcut sadece sisteminizde opera web tarayıcı olması gereklidir.
    NOT:dosya ve anlatım pdf formattadır.
    DownloaD:***Hidden content cannot be quoted.***
    teşekkürler

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan
BirinciBirinci 1 2

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks