+ Konu Cevaplama Paneli
1 den 2´e kadar. Toplam 2 Sayfa bulundu

Konu: Dizüstüne Ram Takma Gorsel Sesli Anlatım

demonfire taninmis sohret sahibi uye demonfire taninmis sohret sahibi uye demonfire taninmis sohret sahibi uye demonfire taninmis sohret sahibi uye demonfire taninmis sohret sahibi uye demonfire taninmis sohret sahibi uye demonfire taninmis sohret sahibi uye demonfire taninmis sohret sahibi uye demonfire taninmis sohret sahibi uye demonfire taninmis sohret sahibi uye demonfire taninmis sohret sahibi uye demonfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    179
    Thanked 18.276 Times in 3.712 Posts
    Tecrübe Puanı
    9265

Post Dizüstüne Ram Takma Gorsel Sesli Anlatım

Dizüstüne Ram Takma Gorsel Sesli Anlatım

Dizüstü sistem sahiplerinin performans konusunda sistemlerine takviye yapmak istediklerinde yapabilecekleri işlemlerden birincisi sistem bellek miktarını artırmak. Zor gibi görünen bu işlem, aslında 2-3 dakika alan basit bir işlemdir. Bu videomuzda dizüstü sisteme nasıl bellek terfisi yapacağınızı gösteriyoruz. 10 dakikalık bu video da sök-çıkar işleminin detaylı anlatımının yanında bellekler hakkında az da olsa sohbet de ediyoruz. Bu videoyu bilgisayarınıza indirmek istiyorsanız:link içeridedir.. ve DivX formatındadır..
    DownloaD:
    **Hidden Content: Reply or Thanks to see the content**

2. The Following 4 Users Say Thank You to demonfire For This Useful Post:

burak1453 (10-06-2009), karakuş (21-05-2008), plotonic (16-06-2009), shaman_ist (25-04-2009)

ER plotonic is on a distinguished road plotonic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    1
    Tecrübe Puanı
    0
    Her yerde bu videoyu ariyordum, tesekkürler..

+ Konu Cevaplama Paneli

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks