+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan
1 2 SonuncuSonuncu
1 den 10´e kadar. Toplam 14 Sayfa bulundu

Konu: 500 pluslara backup verılecekmı

ÇAVUŞ
    akkutx is on a distinguished road akkutx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    23
    Tecrübe Puanı
    69

500 pluslara backup verılecekmı

Sayın tontry cıhazım 500 plus 4.30 gemını kullanıyorum butun forumları gezdım fakat cıhazıma backup bulamadım sız bu konuda yardımcı olabılırmısınız tesekkurler

tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    468
    Thanked 3.071 Times in 1.203 Posts
    Tecrübe Puanı
    8181
    500 plus kullanıcı sayısının azlığından dolayı olsa gerek, 500 plusum olmadığı için ben backup imaj veremem ama sende madem mevcut bunu sen verebilirsin
    uydu sisteminde kanalların güncel ise ( değil ise de herhangi bir güncel kanal listesini indirip ekleyebilirsin) onun yanında kullandığın pluginler en başta tabi hacksat key downloader , drtic, mgcamd, cccam yükleyip flashwizardla kendin bir backup oluştur ( oluşturmadan önce kendi server bilgilerin varsa sil veya değiştir tabi ) ondan sonra herkesle paylaşabilirsin, devamında senin imajı değiştirip ekleme yapanlar, başka imaj yükleyip bu şekilde paylaşanlar da çıkacaktır

saygılar
    Yerel Platformların (Digiturk, D-Smart, NBA, e2, Discovery v.s.) İllegal izlenmesine yönelik şifre, bilgi v.s. veren arkadaşlar forumdan ömür boyu banlanacaktır. Forum Kurallarını Okuyalım JavaChat - Online Sohbet
    Güncel SoftCam.Key Güncel vkeys.db Güncel v_sids.db

ÇAVUŞ
    akkutx is on a distinguished road akkutx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    23
    Tecrübe Puanı
    69
    Tonytr bırde server hakkında bana bılgı verebılırmısın adult harıcınde paket varmı tesekkurler saygılar

ONBASI
    alban is on a distinguished road alban - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    2
    Tecrübe Puanı
    44
    Gerçekten orjinal 500 plus olan işi bilen bir arkadaş beckup yapsa iyi olurdu. Elimde fabrika ayarlarına alınmış dream 500 plus var bende bütün forumları aradım. Yine sorunu dvsat.org forumda ustalarımızın yardımlarıyle bir kısmını çözdüm. Dreamla tanışalı bir hafta oldu. Gerçekten doğru bilgilere dvsat haricinde hiçbirinde bulamadım. Forumun dream konusunda çok yararı oldu. Ustalara teşekkürler.

sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    254
    Thanked 25.680 Times in 4.219 Posts
    Tecrübe Puanı
    24632
    500+ plus olsa elimizde düşünmeden isteğinizi yaparız ama elimizde 500+ plus olan yok.Forumdaki anlatımlarla siz kolayca backup oluşturabilirsiniz.
    Özellikle flashwizard bu işi baya kolaylaştırıyor.
    -Paylaşım yapmadan önce Forum Kurallarını Okuyunuz.

ONBASI
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    2
    Tecrübe Puanı
    44
    Hocam ben buna becup yaparım ancak plugin olarak neler tercih ediliyor. bilemiyorum. Beckupta olması gerekenleri bilmediğim için tıkanıyorum. Malum iki haftalık dm kullanıyorum. Bilgisayardan anlıyorum. Yapabileceğime inanıyorum. Bir haftadır araştırıyorum. Sizlerin ve forumun sayesinde baya bilgi edindim. Sizlere teşekkür ediyorum.

7. The Following User Says Thank You to alban For This Useful Post:

gizsir (04-08-2009)

sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    254
    Tecrübe Puanı
    24632
    Bu bilgileri de forumda bulabilirsiniz örnek vermek gerekirse;

-Güncel Kanal listesi
    -cccam veya mgcamd yada her ikiside
    -hacksat key downloader, drtic vb.

9. The Following User Says Thank You to sanko86 For This Useful Post:

gizsir (04-08-2009)

ONBASI
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    2
    Tecrübe Puanı
    44
    Evet hocam sorunu çözdüm. Forumun katkılarıyle ve flash vizardla yedek aldım. Sizlere çok çok teşekkürler.

Post Thanks / Like
    Teşekkür
    254
    Tecrübe Puanı
    24632
    O zaman paylaşımlarını bekliyoruz.

ONBASI
    avcitimi is on a distinguished road avcitimi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    142
    Tecrübe Puanı
    46
    Alıntı sanko86´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    500+ plus olsa elimizde düşünmeden isteğinizi yaparız ama elimizde 500+ plus olan yok.Forumdaki anlatımlarla siz kolayca backup oluşturabilirsiniz.
    Özellikle flashwizard bu işi baya kolaylaştırıyor.
    sanko86 kardeş dm500 plus ile yedek almak kolay asıl sorun yedeğini aldığımız dosyayı dm500plusa göndermemiz.
    ben flazwizard ve telnetten yedeğini alıyorum ama uzantı flash olarak yedek alınıyor.oysa bizim yedek uzantımızın nfi olması gerekiyor ondan dolayı yedeğini alsanız bile yüklemede sorun oluyor
    malesef denememe rağmen olmadı bu konuda yardımlarınızı bekleriz
    hiç kimse
    bir aşkı onarmaya kalkmasın
    kaybedilmeye değer
    en güzel anında
    bitirilmişse eğer

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan
1 2 SonuncuSonuncu

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks