Konu Kapatılmıştır
1 den 10´e kadar. Toplam 10 Sayfa bulundu

Konu: VESTEL uydu alıcısından şikayetçiyim.

ONBASI
    fuattt is on a distinguished road fuattt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    1
    Tecrübe Puanı
    0

VESTEL uydu alıcısından şikayetçiyim.

500 YTL VERİP Vestel DVB PVR 6000 CI aldım.Atv deki avrupa kupası maçlarını izleyemediğimi ilettiğimde emunun yasal olmadığını
    onları n sorunu olmadığını söyleyip işten sıyrılmaya çalışıyorlar. Ben bu alete 500 ytl sayıp aldım .O zaman en ileri diye satıldı ne bileyim 60 ytllika letin açtığı kanalları açamayacağım. Aklıma kötü sözler geliyor .Ama terbiyem müsait değil diğer uydu alıcılarına vestelin nasıl emu yazılıyor .Demelerine göre hackerlar yapıyomuş.Demiyorlarki kendileri gayri resmi atttılar.Sebep : Yoksa rakip olamazlar bu sahada .Bu aleti alanlardan ricam vestel ücretsiz danışma hattını arayıp şikayetlerini bildirsinler lütfen.Key menüsü açılmalı. 0800 2190112

ONBASI
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    1
    Tecrübe Puanı
    0
    arkadaşlar lütfen ücretsiz danışma hattına telefon edip rahatlarını bozun
    Tel: 0800 2190112

sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    254
    Thanked 25.680 Times in 4.219 Posts
    Tecrübe Puanı
    24632
    Lütfen başlığa dikkat ediniz başlık editlenmiştir.
    Forum kurallarını okuyunuz. Madde 20.

Ayrıca çok geçmiş olsun destek verilmemesi çok kötü olmuş.Keşke alım yapmadan alışveriş danışma kısmı ile bilgi isteseydiniz.
    Size dreambox önerirdik.
    Kolay gelsin.
    -Paylaşım yapmadan önce Forum Kurallarını Okuyunuz.

ÇAVUŞ
    KOBE BRYANT biraz daha puan alirsa yaralı olacak uye KOBE BRYANT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    65
    Tecrübe Puanı
    68
    500 YTL VERİP Vestel DVB PVR 6000 CI bunu ne zaman aldın bilmiyorum tüm firmalar artık d smarta destek verdikleri için bundan sonra da d samart uyumlu uydu alıcıları yapmaları tabi bundan dolayı tüm destek verme işini firmalar kesmiş gibi görünüyor çünkü firmalr makine değişsin diye yapıyorlar çünkü kendileri karlı çıkıyor yeni makinelere satılıyor sonra artık şifreleme felanmış ilgilenmiyorlar böylece herşey d smartın eline kalıyor. işallah d samartta birgün tekkelleşmez şimdi bunlar ayda para yok diye başladılar ama süperligi alsın bakalım ne olacak tabi alabilirse.

Yani teknik destek alamayışın en büyük sebebi bu arkadaşım.

ONBASI
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    1
    Tecrübe Puanı
    0
    2008 mart ayında aldım. en iyisi hangisi dedim bunu getirttiler öve öve bitiremediler.Şimdi ben onlara ne diyeyim!. Canımı yaktılar açıkcası.80 ytl lik bir uydu alıcısı alsam böyle bir sorun olmazdı yumatu IQ gibi.

sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    254
    Thanked 25.680 Times in 4.219 Posts
    Tecrübe Puanı
    24632
    Dedimya ben olsam Dreambox almanı önerirdim.
    -Paylaşım yapmadan önce Forum Kurallarını Okuyunuz.

7. The Following User Says Thank You to sanko86 For This Useful Post:

makinist (12-06-2008)

ÜSTÇAVUŞ
    makinist foruma katkida bulunan uye makinist foruma katkida bulunan uye makinist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    187
    Tecrübe Puanı
    216

Arrow

Arkadaşım uydu piyasasında bu sorunlar ile uğraşan ve yaşayan dolu insanlar tanıyorum. Şimdi bizlerin Hasanok kardeşinde yazdığı gibi o paraya dreambox alınırdı ve dört dörtlük bir cihazınız olurdu bu forumdanda yardımlar alırdınız. Kısacası ben vestel uydu alıcılarını hiçbir tanıdığıma tavsiye etmiyorum. Şu anda piyasanın profesyonel anlamda ve destek açısından 1 numarası dreambox markasıdır. Saygılarımla.

ÇAVUŞ
    KOBE BRYANT biraz daha puan alirsa yaralı olacak uye KOBE BRYANT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    65
    Tecrübe Puanı
    68
    Alıntı fuattt´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    2008 mart ayında aldım. en iyisi hangisi dedim bunu getirttiler öve öve bitiremediler.Şimdi ben onlara ne diyeyim!. Canımı yaktılar açıkcası.80 ytl lik bir uydu alıcısı alsam böyle bir sorun olmazdı yumatu IQ gibi.
    hakkaten de boşa o kadar para vermişsin kardeş o paraya arkadaşların dediği gibi dört dörtlük makine alınırdı şimdi. Geçmiş olsun.
    Konu KOBE BRYANT tarafından (12-06-2008 Saat 17:18 ) değiştirilmiştir.

ONBASI
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    1
    Tecrübe Puanı
    0
    Evet Arkadaşlar dreambox mükemmel bir aletmiş.Bilgi eksikliği ve danışmamanın cezasını çekiyorum.Galiba hakettim.

alimansur taninmis sohret sahibi uye alimansur taninmis sohret sahibi uye alimansur taninmis sohret sahibi uye alimansur taninmis sohret sahibi uye alimansur taninmis sohret sahibi uye alimansur taninmis sohret sahibi uye alimansur taninmis sohret sahibi uye alimansur taninmis sohret sahibi uye alimansur taninmis sohret sahibi uye alimansur taninmis sohret sahibi uye alimansur taninmis sohret sahibi uye alimansur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    240
    Thanked 4.747 Times in 850 Posts
    Tecrübe Puanı
    4623
    Konu ile gerekli açıklamaların yapıldığı anlaşılmıştır ve konu kapatılmıştır

Konu Kapatılmıştır

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks