+ Konu Cevaplama Paneli
1 den 7´e kadar. Toplam 7 Sayfa bulundu

Konu: hidekill çalişmiyor

ÇAVUŞ
    kasapcan biraz daha puan alirsa yaralı olacak uye kasapcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    150
    Tecrübe Puanı
    73

hidekill çalişmiyor

forumu uzun bi süredir takip ediyorum.daha once ie7 ve firefox kullaniyordum,
    şimdi ise operaya geçtim.
    ancak hidekill butonuna bastigimda hiçbirşey olmuyor.bende yeniliyorum sayfayi ama genede açilmiyor.sadece yeni bi mesaj yazarsam o konu altina o şekilde linkleri görebiliyorum.
    bunun çözümü varmi? varsa nedir?

sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    254
    Thanked 25.680 Times in 4.219 Posts
    Tecrübe Puanı
    24632
    @kasapcan kardeş Bende opera 9.50 kullanıyorum.
    [Only registered and activated users can see links. ]
    @deneme Botu ile deneme yaptım butona basıp f5 ile sayfayı yeniledim hiç sorunsuz açıldı.Sendeki opera sürümü nedir.
    Konu sanko86 tarafından (17-06-2008 Saat 13:10 ) değiştirilmiştir.
    -Paylaşım yapmadan önce Forum Kurallarını Okuyunuz.

ÇAVUŞ
    kasapcan biraz daha puan alirsa yaralı olacak uye kasapcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    150
    Tecrübe Puanı
    73
    daha 2 gün oldu daha önce eskisiydi ama güncellemeyle yeniye geçtik.

sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    254
    Thanked 25.680 Times in 4.219 Posts
    Tecrübe Puanı
    24632
    Hayırlı olsun.
    -Paylaşım yapmadan önce Forum Kurallarını Okuyunuz.

ONBASI
    komando07 is on a distinguished road komando07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    44
    Tecrübe Puanı
    42
    aynı sorun bende de var. ie8 ve firefox 3.5.3 kullanıyorum. henüz çözüm yok galiba. üstelik hidekill yaptığım başlığın cevap yazma seçeneği de kapalı...

alimansur taninmis sohret sahibi uye alimansur taninmis sohret sahibi uye alimansur taninmis sohret sahibi uye alimansur taninmis sohret sahibi uye alimansur taninmis sohret sahibi uye alimansur taninmis sohret sahibi uye alimansur taninmis sohret sahibi uye alimansur taninmis sohret sahibi uye alimansur taninmis sohret sahibi uye alimansur taninmis sohret sahibi uye alimansur taninmis sohret sahibi uye alimansur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    240
    Thanked 4.747 Times in 850 Posts
    Tecrübe Puanı
    4623
    Alıntı komando07´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynı sorun bende de var. ie8 ve firefox 3.5.3 kullanıyorum. henüz çözüm yok galiba. üstelik hidekill yaptığım başlığın cevap yazma seçeneği de kapalı...
    Güncelliğini yitirmiş konu yönetici tarafından kapatılmış ise o konuya cevap yazamazsınız, Hidekill butonuna tıkladıktan sonra sayfayı (F5) yenilerseniz link mutlaka görünür.

saygılar

TEĞMEN
    kumru6434 foruma katkida bulunan uye kumru6434 foruma katkida bulunan uye kumru6434 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    521
    Tecrübe Puanı
    419
    yok görünmüyor bazen.anlamak mümkün degil.f5te yapsam olmuyor.mecbur mesaj yazıyorum.saygılar

+ Konu Cevaplama Paneli

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks