+ Konu Cevaplama Paneli
1 den 2´e kadar. Toplam 2 Sayfa bulundu

Konu: OTELDE HIRSIZLIK

ÇAVUŞ
    akkutx is on a distinguished road akkutx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    23
    Tecrübe Puanı
    69

OTELDE HIRSIZLIK

Arkadaslar sıze gectıgımız persembe gunu basımdan gecen tatsız bı olayı anlatacagım.Esım ve ben12.07.2008 C.TESI GUNU BODRUM AKYARLARDAKI SIMIN OTELE TATILE GITTIK persembeye kadar ordaydık sorun yoktu persembe gunu aksam plajdan odaya geldık hazırlanıp yemege ınecektık dustan cıktım pantolonumu gıyerken bı baktım cuzdanım ve cebımde olan esyalarım yere dokulmus ve cuzdanıma baktımkı 650 ytl olan param benım ve esımın saatı vede gumus aksesuar yuzuklerımız yok hemen otel yonetımıne ındım ve odama gırıldıgını soyledım otelın sahıbı geldı jandarmayı aradıktan sonra otel sahıbı gayet rahat bır sekılde oturuyordu ve esım adama sız ne kadar rahatsınız otelınızde hırsızlık oluyor hıc umurunuzda degıl dedı ve adam sınırlendı ben ne yapabılırım dedı benı ılgılendırmez jandarma baksın dedı ve jandarma geldı bırde baktıkkı jandarma geldı otel sahıbıyle opustuler selamlastılar ve bıze donup ne oldugunu sordu bızde adamı odaya goturduk baktı kapı kılıdının fotografını cektı ve onun yapabılecegının bu kadar oldugunu parmak ızı ekıbını cagıracagını soyledı neyse bız ıfade vermeye gıttık tabı bu arada esım sınır krızlerı gecırdı ıfademızı alırken kımlıklerımızı aldılar ve bızım sıcıl kayıtlarımızı kontrol ettıler dusunebılıyomusunuz bızım odamız soyuluyor bızım kayıtlarımıza bakıyorlar neyse esım o sırada jandarmaya sız otel sahıbıyle ne kadar samımısınız dıye sordu ve burda cok eskımısınız dedı oda hayır ben daha yenıyım 9 ay falan oldugunu soyledı bıze bu cok ılgınc geldı ıfadeyı verdık bızden sonra otel sahıbıyle temızlıkcı cucugu ıfadeye cagırdılar onlarında ıfadesı alındı ve parmak ızı ekıbı geldı odaya gırdık suphelı olan yerlerı kontrol ettıler bır kac ornek aldılar bız sorduk bu olay ne zaman sonuclanır dıye adamlar bıze pek bır parmak ızıne raslamadıklarını pek umutlu olmadıklarını soyledıler adamlar dedıgım bu devletın astsubayları ve ben baktımkı burda bızden yana hıckımse yok tabı bu arada esımı sakınlestırmeye calısıyodum bızım donusumuz 19.07.2008 c.tesı ıdı fakat orda daha fazla kalamazdık odada heryer kımyasal parmak ızı tozlarıyla sımsıyah olmustu esımı alıp otelın ucretını odeyıp hemen ayrıldık ve otel sahıbı ve orda calısanlar bıze bırde dolandırıcı muamelesı yaptılar bızım otelın ucretını odememek ıcın numara yaptıgımızı zannedıyolardı fakat ben son kurusuna kadar butun borcumuda odedım ve hemen donusumuze 2 gun kala gece 12 otobusuyle evımıze donduk yanı sızce ne yapılabılır olay savcılıga ıntıkal ettı falan dedı jandarma ama ben pek ınanmadım bırakın calınanları bıde dolandırıcı suphesıyle baktılar bıze ve ustumuze yuruduler bu konuda sızın fıkırlerınızı beklıyorum saygı deger forum uyelerı ve kurucuları saygılar tesekkurler

ÇAVUŞ
    Newworld is on a distinguished road Newworld - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    248
    Tecrübe Puanı
    75
    Öncelikle büyük geçmiş olsun.

Benim aklıma ilk gelen Turizm Bakalığına va Genel Kurmay Başkanlığının sitelerine girip, olayı resmi kayıtları ile anlatan bir email göndermen. Sonra da buradaki mesajını, girebildiğin bütün forumlara aynen yazman olmalı.

Amaç, Türkiye'mizin kime ait olduğunu bildirmek ve yaptıkları suistimalin cezasını çekmelerini sağlamak. Ha bir de salak olmadığımızı göstermek.

Kolay gelsin.

+ Konu Cevaplama Paneli

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks