+ Konu Cevaplama Paneli
1 den 6´e kadar. Toplam 6 Sayfa bulundu

Konu: jpeg resimler icin yardim

ER sani is on a distinguished road sani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    5
    Tecrübe Puanı
    0

New jpeg resimler icin yardim

selam arkadaslar bende dm 7000 nin kopyasi var ipbox 350s pili image yuklu ve ben usb deki resimleri goruyorum ama seyredemiyorumsiyah ekran cikiyor loadnin diyor ama gostermiyor lutfen bilgisi olanlar yardim ederse sevinirim selamlar sani

Emekli Admin eniss taninmis sohret sahibi uye eniss taninmis sohret sahibi uye eniss taninmis sohret sahibi uye eniss taninmis sohret sahibi uye eniss taninmis sohret sahibi uye eniss taninmis sohret sahibi uye eniss taninmis sohret sahibi uye eniss taninmis sohret sahibi uye eniss taninmis sohret sahibi uye eniss taninmis sohret sahibi uye eniss taninmis sohret sahibi uye eniss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    163
    Tecrübe Puanı
    1546
    kullandığınız imajın jpeg gösterme özelliği olmayabilir , bendede 7000 mevcut ve gemini 4.30 ile jpeg lere bakabiliyorum , saygılar.

sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    254
    Thanked 25.680 Times in 4.219 Posts
    Tecrübe Puanı
    24632
    @eniss abinin dediği gibi gemini kur.
    -Paylaşım yapmadan önce Forum Kurallarını Okuyunuz.

ER sani is on a distinguished road sani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    5
    Tecrübe Puanı
    0
    cevabin icin tsk ben usb ile geminin butun versiyolarini denedim gene olmadi acaba bendeki makina her ne kadar 7000 nin kopyasi olsada uygun degilmi acaba resimleri gostermeye neyse genede tsk

sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    254
    Thanked 25.680 Times in 4.219 Posts
    Tecrübe Puanı
    24632
    Uygun olmaya bilir çünkü gemini ile sorunsuz izlenir.
    -Paylaşım yapmadan önce Forum Kurallarını Okuyunuz.

TEĞMEN
    kumru6434 foruma katkida bulunan uye kumru6434 foruma katkida bulunan uye kumru6434 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    521
    Tecrübe Puanı
    419
    burası yeri degil ama dm600de attıgım resimleri nasıl otamatik olarak seyredebilirim tıpkı pcdeki gibi slayt olarak.şuanda her resim için tuşa basmam gerekiyor.teşekkürler
    saygılar

+ Konu Cevaplama Paneli

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks