+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 2 Toplam 14 Sayfadan
BirinciBirinci 1 2 3 4 12 ... SonuncuSonuncu
11 den 20´e kadar. Toplam 131 Sayfa bulundu

Konu: Windows Üzerinde CCcam Çalıştırmak (Resimli)

ONBASI
    metinus biraz daha puan alirsa yaralı olacak uye metinus biraz daha puan alirsa yaralı olacak uye metinus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    60
    Tecrübe Puanı
    48
    Alıntı SASLAR´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım;

loadkeys trq
    cd /mnt/win/
    mv etc /var
    mv bin /var
    chmod 755 /var/etc
    chmod 755 /var/bin
    cd /var/bin/
    chmod +x run_debug
    chmod +x run_background
    chmod 755 CCcam.x86
    cd /var/etc/
    chmod 755 CCcam.cfg
    chmod +x stop
    chmod +x config

örnegin üst satırdaki cd /mnt/win/ deki cd den sonra boşluk varmı bitişikmi?
    veya chmod 755 /var/etc 755 ten sonra boşluk varmı yoksa bitişikmi?

saygılar
    Aralarında boşluk var.

cd<boşluk>/mnt/win
    mv<boşluk>etc<boşluk>/var

gibi..

2. The Following 2 Users Say Thank You to metinus For This Useful Post:

SASLAR (18-11-2008), xdriver_34 (17-11-2008)

cesur22 herkesin tanidigi uye cesur22 herkesin tanidigi uye cesur22 herkesin tanidigi uye cesur22 herkesin tanidigi uye cesur22 herkesin tanidigi uye cesur22 herkesin tanidigi uye cesur22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    219
    Tecrübe Puanı
    339
    Alıntı metinus´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aralarında boşluk var.

cd<boşluk>/mnt/win
    mv<boşluk>etc<boşluk>/var

gibi..
    Yanlış yazdığımızda üst satıra nasıl geçiliyo bir türlü başaramadım.

ONBASI
    metinus biraz daha puan alirsa yaralı olacak uye metinus biraz daha puan alirsa yaralı olacak uye metinus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    60
    Tecrübe Puanı
    48
    Alıntı cesur22´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yanlış yazdığımızda üst satıra nasıl geçiliyo bir türlü başaramadım.
    Üst satıra geçmek diye bişe yok yanlış yazdıysan doğrusunu tekrar yaz enterle

5. The Following User Says Thank You to metinus For This Useful Post:

cesur22 (16-11-2008)

ER substation is on a distinguished road substation - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    0
    Tecrübe Puanı
    0

firewall kapalıymış

çok teşekkür ederim. firewall'dan kaynaklanıyormuş benim sorunum.

Fakat şimdi de şöyle bir sorun var, 40sn-1 dk izledikten sonra kanal gidiyor.
    Başka kanala geçip geri geliyorum yine kısa bir süre izledikten sonra yine kanal gidiyor. yani görüntü donmuyor, siyah ekran olup öyle kalıyor. bunun sebebi nedir acaba?

zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    20
    Tecrübe Puanı
    1186
    Son günlerde Linux da dvb olayları nasıl oluyor diye merak etmeye başlamıştım. Madem windows üzerinde çalışıyor önce bunu deneyeyim.. Bakalım nasıl Linux da dvb keyfi_?

zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    20
    Tecrübe Puanı
    1186
    @metinus merhaba gerçekten mükemmel bi anlatım yapmışsınız dediklerinizi yaptıktan sonra windowsa da CCcam kullanıyorum.. Ancak tek anlamadığım CCcam.prio dosyasının ne işe yaradığı onuda aydınlatırsanız çok sevinirim.

ONBASI
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    60
    Tecrübe Puanı
    48
    Alıntı substation´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok teşekkür ederim. firewall'dan kaynaklanıyormuş benim sorunum.

Fakat şimdi de şöyle bir sorun var, 40sn-1 dk izledikten sonra kanal gidiyor.
    Başka kanala geçip geri geliyorum yine kısa bir süre izledikten sonra yine kanal gidiyor. yani görüntü donmuyor, siyah ekran olup öyle kalıyor. bunun sebebi nedir acaba?
    Hangi dvb programı kullanıyosun ?

Alıntı zombi´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    @metinus merhaba gerçekten mükemmel bi anlatım yapmışsınız dediklerinizi yaptıktan sonra windowsa da CCcam kullanıyorum.. Ancak tek anlamadığım CCcam.prio dosyasının ne işe yaradığı onuda aydınlatırsanız çok sevinirim.
    Sorunu [Only registered and activated users can see links. ] bu topic altında sorarsan daha fazla bilgi edinebilirsin ama ben bilidğim kadarını anlatayım.

Prio kelimesi priority den geliyor.Türkçe karşılığıda öncelik demek bundan yola çıkarsak bu dosya içine izlemek istediğin kanalın ECM bilgilerini sana gelen kartlara göre girmelisin.Örneğin CYFRA+ paketindeki HBO kanalı kullandığı ecm bilgileri 1801:0, 1803:0, 0100:68 sizede 1801:0 birinci elden 1803:0 ikinci elden 0100:68 üçüncü elden gelsin.Siz CCcam.prio dosyasının içinde 1801:0 başa alırsanız kanalınız daha hızlı açılır.0100:68 alırsanız daha geç açılır ve takılma yapabilir.

Benim bildiğim bukadar yanlış biliyosamda bilen arkadaşlar uyarsın kimseyi yanlış yönlendirmeyelim.

Saygılarr...
    Konu metinus tarafından (17-11-2008 Saat 02:20 ) değiştirilmiştir. Sebep: Automerged Doublepost - Cift Mesaj Birlestirme

ÜSTÇAVUŞ
    elmass_s biraz daha puan alirsa yaralı olacak uye elmass_s - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    60
    Tecrübe Puanı
    165
    bazı kanallar acmıyo arkadaşda 203 var bizim kullandığımız 210 CCAm ondanmı yapıyor yoksa geliştirilmesimi gerekiyor

ER arzuakay is on a distinguished road arzuakay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    6
    Tecrübe Puanı
    0
    andlinux kurlumunda aşağıdaki hatayı veriyor.
    Yardmcı olabilirmisiniz?
    Teşekkürler.

C:\Program Files\andLinux\Drives\base.drv

An error occured while trying to copy a file:
    The source file is corrupted.

Click Retry to try again, Ignore to skp the file (not recommended) or Abort to cancel installation.

ÜSTÇAVUŞ
    elmass_s biraz daha puan alirsa yaralı olacak uye elmass_s - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    60
    Tecrübe Puanı
    165
    [QUOTE=arzuakay;241889]andlinux kurlumunda aşağıdaki hatayı veriyor.
    Yardmcı olabilirmisiniz?
    Teşekkürler.

C:\Program Files\andLinux\Drives\base.drv

An error occured while trying to copy a file:
    The source file is corrupted.

Click Retry to try again, Ignore to skp the file (not recommended) or Abort to cancel installation.[/QUOT
    ya kurulumda hata yapmışsın yada andinuxu yüklerken problem oluşmuşdur bende ilk denediğimde böyle hata vermişti kurulumda yanlışlık yapmıştım dikkatlice tekrar dene...

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 2 Toplam 14 Sayfadan
BirinciBirinci 1 2 3 4 12 ... SonuncuSonuncu

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks