+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan
1 2 SonuncuSonuncu
1 den 10´e kadar. Toplam 11 Sayfa bulundu

Konu: Dreambox 500+ turksat 3/A yardım....

ER budgee_66 is on a distinguished road budgee_66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    22
    Tecrübe Puanı
    0

Dreambox 500+ turksat 3/A yardım....

Değerli arkadaşlar turksattaki kanallar yer değiştirdikten sonra (27 Ekim 2008) yeni sisteme ilişkin kanal settings attım. Fakat ntv grubundaki ntv, ntvspor, kraltv, cnbc-e, e-2 gibi kanallarımın hiç biri açılmıyor. "Aradığınız servis bulunamadı" hatası veriyor. Başka bir settins daha attım onda da aynı şekilde, bu olayın çözümü nedir? Bilen arkadaşlar bilgilendirirse memnun olurum. İlginize şimdiden teşekkürler ederim. Saygılarımla,

sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    254
    Thanked 25.680 Times in 4.219 Posts
    Tecrübe Puanı
    24632
    Bence sen setting atmak yerine menü-kurulum-servis arama-otomatik çok uydulu arama sonrada hepsi seçerek arama yaptır.
    Ve sonra Dreambox edit ile veya dreamboxta kendi listeni hazırla en sağlıklısı bu şekilde.
    -Paylaşım yapmadan önce Forum Kurallarını Okuyunuz.

3. The Following User Says Thank You to sanko86 For This Useful Post:

ozd1966 (06-12-2008)

ONBASI
    slckoz is on a distinguished road slckoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    20
    Tecrübe Puanı
    33
    aynı problem bende de var 2 gündür.çoklu arama da yaptım settings te attım ama açılmıyor birtürlü.varsa çözümü bilen yardımcı olsun lütfen

sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    254
    Tecrübe Puanı
    24632
    Gemini 4.20 yüklü otomatik çok uydulu arama yaptım hiçbir sorun olmadı.

ONBASI
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    20
    Tecrübe Puanı
    33
    Dm500s tek lnb var.gemini 4.20,4.40,4.50,nabilosat 0.8 ,nemesis 4.20 imajlarının hepsinle denedim ama sorunu çözemedim birtürlü.Ntv grubu,atv,kanal d,kraltv, cnbc-e bunlar hiçbirini bulamıyor.aradığınız servis bulunamadı diyor.2-3 gün öncesine kadar hiçbişey yoktu nolduysa lodos tan sonra oldu.

Post Thanks / Like
    Teşekkür
    254
    Tecrübe Puanı
    24632
    Ozaman sizin çanak ayarlarında oynama olmuştur.Çanak ayarı yapmanız gerek.

ONBASI
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    20
    Tecrübe Puanı
    33
    çanak için servisi aramadan önce komşunun uydu alıcısını denedim bütün kanallar çıktı.benim dreamboxı takınca yine 3-5 kanal dışında diğerleri yok.

Vodk@Orange taninmis sohret sahibi uye Vodk@Orange taninmis sohret sahibi uye Vodk@Orange taninmis sohret sahibi uye Vodk@Orange taninmis sohret sahibi uye Vodk@Orange taninmis sohret sahibi uye Vodk@Orange taninmis sohret sahibi uye Vodk@Orange taninmis sohret sahibi uye Vodk@Orange taninmis sohret sahibi uye Vodk@Orange taninmis sohret sahibi uye Vodk@Orange taninmis sohret sahibi uye Vodk@Orange taninmis sohret sahibi uye Vodk@Orange - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    89
    Thanked 1.888 Times in 275 Posts
    Tecrübe Puanı
    1838
    lnb ayarı , canak ayarı , uydu arama ayarı , frekans listesi yada tuner bunlardan baska sorun cıkaracak bısey gelmio aklıma

ER promo is on a distinguished road promo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    1
    Tecrübe Puanı
    0
    yeniden tara düzelir

Kolay Gelsin

ER aliyavuzcan is on a distinguished road aliyavuzcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    2
    Tecrübe Puanı
    0
    Kanala ait FEC değerlerini kontrol ediniz. Otomatik tarama da yapsanız 3/4 gibi bir şey buluyor. Bunu 5/6 olarak değiştirdiğinizde sorununuz düzelecektir.

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan
1 2 SonuncuSonuncu

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks