+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan
1 2 SonuncuSonuncu
1 den 10´e kadar. Toplam 18 Sayfa bulundu

Konu: İnternetsiz Her Türlü şifre çözen Uydu Cihazı

cesur22 herkesin tanidigi uye cesur22 herkesin tanidigi uye cesur22 herkesin tanidigi uye cesur22 herkesin tanidigi uye cesur22 herkesin tanidigi uye cesur22 herkesin tanidigi uye cesur22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    219
    Tecrübe Puanı
    339

New İnternetsiz Her Türlü şifre çözen Uydu Cihazı

Arkadaşlar Türkiyede Piyasaya yeni çıkan bir Rezerver ile internet olmadan,uydudan güncelleme yaparak sifreli kanalları açabiliyormuş.
    Ayrıntılı bilgi;
    [Only registered and activated users can see links. ]

2. The Following 3 Users Say Thank You to cesur22 For This Useful Post:

ahmet123456 (22-09-2010), chief (23-01-2009), toygarsari (26-01-2009)

merdal taninmis sohret sahibi uye merdal taninmis sohret sahibi uye merdal taninmis sohret sahibi uye merdal taninmis sohret sahibi uye merdal taninmis sohret sahibi uye merdal taninmis sohret sahibi uye merdal taninmis sohret sahibi uye merdal taninmis sohret sahibi uye merdal taninmis sohret sahibi uye merdal taninmis sohret sahibi uye merdal taninmis sohret sahibi uye merdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    256
    Thanked 2.576 Times in 320 Posts
    Tecrübe Puanı
    1440
    inanmak istiyorum.

cesur22 herkesin tanidigi uye cesur22 herkesin tanidigi uye cesur22 herkesin tanidigi uye cesur22 herkesin tanidigi uye cesur22 herkesin tanidigi uye cesur22 herkesin tanidigi uye cesur22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    219
    Tecrübe Puanı
    339
    Alıntı merdal´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    inanmak istiyorum.
    Tamamen Yasaldır
    Cihaz iki anakartlı bir cihazdır.
    çift çanak olmak zorunda bu sistem için.
    türksatın hemen yanında eurobird uydusu var. bu uyduyu çoklu lnb aparatı ile Türksat çanağına bağladığımız zaman sinyal alır. (90 lık çanak tan var sayarak yazıyorum.)
    buradan gelen kablo diseq olmadan cihazın ikinci girişine takılıyor.
    diğer çift çanak bağlantılarınızı da diseq ile bağlayabilirsiniz.
    Burdan Cihazın Web Sitesine Bakabilirsiniz

[Only registered and activated users can see links. ]
    Konu cesur22 tarafından (28-12-2008 Saat 01:27 ) değiştirilmiştir. Sebep: düzenleme

UYDUCU geleceğin sohret adayi uye UYDUCU geleceğin sohret adayi uye UYDUCU geleceğin sohret adayi uye UYDUCU geleceğin sohret adayi uye UYDUCU geleceğin sohret adayi uye UYDUCU geleceğin sohret adayi uye UYDUCU geleceğin sohret adayi uye UYDUCU geleceğin sohret adayi uye UYDUCU geleceğin sohret adayi uye UYDUCU geleceğin sohret adayi uye UYDUCU geleceğin sohret adayi uye UYDUCU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    253
    Tecrübe Puanı
    764
    Bu cihazlar 4 seneden beri var.
    Türkiyede de Taplin, Baff markaları altında uzun süredir satılıyor.
    Sharing uydu üzerinden yapılıyor.
    Cift tünerlidir.
    Paylaşım 21.1E ve 39E uydularından genelde verilmektedir.
    Sistem bildiğimiz internet üzerinden paylaşıma akraba olsada altyapısı çok farklıdır bu yüzdende sık-sık sorun yaşanmaktadır.
    Bence bunu yapanlar Tonytr ustanın web sharing sisteminden esinlenmişler.
    Izlediğiniz kanalın DCW sini paylaşmak gibi.
    Her kanal için bir cihaz kullanılmıyorsa bile bir emulator (yazılımsal) kullanılıyordur.
    Günde birkaç kere sorun yaşanıyor.
    BISS bölümünde 32 lik bir keyle sharing sinyali alacağınız uyduya göre sistem aktivleşiyor.
    Son 2 aydır sürekli key değişmekte.
    Ben tavsiye etmiyorum.
    Sonra demedi deme Ibraam.

ER ahmet23_38 is on a distinguished road ahmet23_38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    0
    Tecrübe Puanı
    0
    Alıntı UYDUCU´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu cihazlar 4 seneden beri var.
    Türkiyede de Taplin, Baff markaları altında uzun süredir satılıyor.
    Sharing uydu üzerinden yapılıyor.
    Cift tünerlidir.
    Paylaşım 21.1E ve 39E uydularından genelde verilmektedir.
    Sistem bildiğimiz internet üzerinden paylaşıma akraba olsada altyapısı çok farklıdır bu yüzdende sık-sık sorun yaşanmaktadır.
    Bence bunu yapanlar Tonytr ustanın web sharing sisteminden esinlenmişler.
    Izlediğiniz kanalın DCW sini paylaşmak gibi.
    Her kanal için bir cihaz kullanılmıyorsa bile bir emulator (yazılımsal) kullanılıyordur.
    Günde birkaç kere sorun yaşanıyor.
    BISS bölümünde 32 lik bir keyle sharing sinyali alacağınız uyduya göre sistem aktivleşiyor.
    Son 2 aydır sürekli key değişmekte.
    Ben tavsiye etmiyorum.
    Sonra demedi deme Ibraam.
    evet 21 ve 33 dereceden data alarak ikinci boada aktarıyor ve kanalları açıyor.
    kanal geçiş süresi 2 saniyenin altında.
    internet yolu ile paylaşımlardaki gibi donma sorunu yok. Bu arada hiç bir sorun yaşanmıyor ben bizzat kullanıcısıyım.5 farklı uydudan şifreli kanal çözebiliyor malum kanalımız dahil.ve ek bir gideri de yok server ücreti vs gibi .
    servere gebe ve internete gebe olan dreambox dan da daha ucuz.
    gittigidiyordan satılıyor ....her türlü şifre çözen cihaz diye aratın bulursunuz.
    Kesinlikle tavsiye ederim
    Konu ahmet23_38 tarafından (10-01-2009 Saat 13:35 ) değiştirilmiştir.

UYDUCU geleceğin sohret adayi uye UYDUCU geleceğin sohret adayi uye UYDUCU geleceğin sohret adayi uye UYDUCU geleceğin sohret adayi uye UYDUCU geleceğin sohret adayi uye UYDUCU geleceğin sohret adayi uye UYDUCU geleceğin sohret adayi uye UYDUCU geleceğin sohret adayi uye UYDUCU geleceğin sohret adayi uye UYDUCU geleceğin sohret adayi uye UYDUCU geleceğin sohret adayi uye UYDUCU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    253
    Tecrübe Puanı
    764
    Amaç kullanıcıları bilinçlendirmek.
    Tabi ki isteyen istediyini alır. Biz burda deneyimi olan şahıslar olarak kullanıcıların ne aldığını bilmesini isteriz.

Gelelim cihazın artı ve eksilerine.
    Bu receiverin internete ihtiyacı yok. Bu bir artı.
    Onun yerine eve 2 kablo çekilmesi gerekiyor. Birine bile zor katlanıyoruz. Bu eksi.
    Antene 2 LNB takılıyor. Bunu pek eksi gibi görmeye biliriz.
    Motorla kullanılamıyor.
    Menüde ayarı var tabi, kullanırsın gibi duruyor ama motor pozisyonlarını hafızalamıyor. 1-2 uyduyu ayarladınız diyelim 3.yü ayarlarken eski ayarladığınız pozisyonları karıştırıyor.

Şifre açma konusuna gelince son zamanlarda sık-sık ident key değişiyor.
    Hani şu Biss bölümüne girip yazdığımız key.(Bilenler için söylüyorum)
    Bir eski keyi kullanıyor bir yenisini.
    3 aydır 36E den kanalları artık açmıyor.
    4-5 gündür de Hotbirdden ART ler açılmıyor.
    Zaten hiçbir paketi full açmıyor.
    Yani şifre çözmüyor.
    Serverleri nerdeyse artık, ordan hangi kanalı sizin için uyğun görmüşlerse onu izleyebiliyoruz.
    Malum kanalımız dediğiniz o kanalı da açmıyor.
    Bir kanal değiştirin bakın

Diyelim bir gün serverdeki arkadaşlar gazı açık bıraktı ve o odada yanğın çıktı.
    Bukadar satılan cihazların hepsi çöp.
    Siz bunu illa gazı açık bıraktı gibi algılamayın.
    Bir sorun çıktı düşünün.

Birde Dreambox un artı eksilerini sayalım.
    Öncelikle en mükemmel bir receiveri kullandığımız kesin.
    Common Interface var (yani smart kart yuvası) hertürlü şifreleme sistemi için sürekli güncellenen camd larla kullanabiliriz. Bu artı.
    Sharing için internete ihtiyacı var artık her evde olan internet nekadar bir eksiyse ona da kullananlar karar versin.

Bir kaç ay simsiyah ekran izleyeceğimize ayda bir kaçkere 1 saniyelik donmaya ben razıyım. Yani internette donmalar oluyor demek doğru olmaz.
    Asıl bu cihazda kullanılan sharing sistemi sık-sık sorun çıkarmakta ve günde birkaç kere resetlenmektedir.
    Tatil günleri donduysa iş gününe kadar çalışmıyor.
    Defalarca kendim gözlemledim.

Fiyatına gelince Bu cihazdan birçok üstün özellikleri olan DM500S modelinin fiyatı buaralar 130$ civarındadır.
    Sizin tavsiye ettiyiniz cihazın fiyatı yaklaşık 210$.
    Yani 2 senelik internet ücretini peşin veriyoruz cihaza.
    Dreambox la PC nize kayıt yapabiliyor sunuz. Bu kayıtları tvden izleye biliyorsunuz.
    Paylaşım aldığınız serverde donmalar oluyorsa dilediğiniz servere geçiyorsunuz.
    Dediğim gibi bu cihazla birhey yapamazsınız ne veriyorlarsa onu izlemek zorundasınız ve bence sonu yakınlaşmış bir cihaz.

Ben birkaçtane sattım ve bin pişman oldum.
    Alanlar da öyle.
    Şifre çözüyor diye övdüğümüz cihaz en olmadık zamanlarda siyah bir ekrana mecbur bırakıyor bizleri.
    Ben artılarını eksilerini yazdım, kullanan, satan birisi olarak.
    Burası sanal olrtam kimseyi zorlayamayız isteyen yinede istediyini alır.

Yukarıda verilen linkte cihazın altına kırmızı hariflerle hotbird uydusunda al jazere sport kanalından yerli derbi maçlarını izleyebilirsiniz.
    yani Tamamen yasal
    yazmışlar ama unutmayalım, bir elinizde abonesi olduğunuz platformun smartcartı diğer elinizdede ona ödediyiniz ücretin makbuzu yoksa, hiçbir şekilde yasal izlenimden bahsedemezsiniz.
    Saygılarımla.

ER ahmet23_38 is on a distinguished road ahmet23_38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    0
    Tecrübe Puanı
    0
    birincisi art ların hpsi açık.
    ikincisi siriüs uydusu bile eklendi bir kaç gün önce. kingston dan bahsetmiyom.
    AKTA paketi. bu arada emusu var kingstonda açıyor.
    toplam 6 Uyduyu bedava ek bir ücret ödemeden izliyorum.
    Dreambox ta Ayda değil 10 saniyede bir donma oluyor.
    İnternet hızını 4 MB yaparsan donmaz ama o zaman da verdiğin paraya zaten yasal abone olursun daha ucuza gelir.

Bu arada ben Baff veya yumatu ve benzeri twin cihazlardan bahsetmiyorum.
    onların kanal geçişi 20 saniyeye kadar çıkabiliyor.

benim bahsettiğim cihaz Dream Cinema 4 MB flash ile 2 saniyede kanal geçişi var. şifreli yayınları FTA kanalmış gibi açıyor. malum kanalıda saati gelince bu hafta bakın açıyormu açmıyormu? saati gelince!!

Ek olarak Kumandanızdan da key girebiliyorsunuz. Yani 6 uyduda 500 kanal yetmez derseniz hala emusuna key ekleme özelliği var.
    Haftayada PVR özelliği ile gelecek kayıt da yapabileceksiniz.sizin zamanı doldu dediğiniz cihaza firma yeni özellik ekleyerek çıkartıyor.

Sizin bahsettiğiniz ucuz olan dreambox Clone cihazdır.
    Yazılım atıldığı zaman at çöpe cihaz çöküyor. çin malı çünkü.
    Originalleri ise en ucuzu 500 lira gibi başlıyor.+ internet+paylaşım yapan kişi yede ekstra para...........
    Türkiye Cunhuriyeti neden hotbird den izliyorsun diye hiç kimseye kanuni işlem yapamaz. dolaysı ile yasaldır.
    sizin bahsettiğiniz cihaz da ise yerli platformdur ve kanunda yasaktır.
    6 yıla kadar cezası var.cinayet işlesen daha erken çıkarsın çünkü yüz kızartıcı suç olduğundan affı bile yoktur.
    yeni çıktı diyince yarın birgün patlar derler 3 yıldır sorunsuz açıyor hatta hala yeni kanallar ekleniyor şimdide pvr li çıkacak diyoruz.
    bu seferde zamanı dolmuştur deniliyor
    fiyat konusuna gelince donma olmasın diye dreambox ta 4 mb hız ücreti 69 lira yılda 828 lira internete para..........paylaşım yapan kişide 150 200 isteyecek yani yılda 1000 lira gidecek......artı cihazın fiyatıda cabası.
    Dream Cinema ise al tak izle ek bir ücret yok internt yok server yok herşey resmen Bedava.
    buda benim görüşüm. bence Dream Cinema daha ucuz ve daha kullanışlı. 3 yılı aşkındır var olan bir sistem. 500 kanal 6 uyduda açması az bi şey değil bence.
    Hele Birde Bedava olunca emuda bitti gibi bir thor ve siriüs kaldı. bildiğiniz gibi thor da zaten nagra 3 yani NDS geçti geçecek.
    Konu ahmet23_38 tarafından (23-01-2009 Saat 12:43 ) değiştirilmiştir.

Post Thanks / Like
    Teşekkür
    253
    Tecrübe Puanı
    764
    Sharing için 4mb internete gerek yok.
    Biz sharingi eski model simens marka telefonlarla GPRS üzerinen bile sorunsuz izliyoruz. Bu telefonun modem hızı 38 kbs.
    Yani en ucuz ve en düşük internetle bile sharing izlersiniz.
    Cep telefonunu Dreamboxa bağlamak isteyenler için plugin burada.
    gprs plugin for enigma1

O ki kaldı kanalları sorunsuz açmasına.
    Sizin için buraya kanalları acamadığına dair Video bile eklerim.
    Bu cihazdan sadece 3-4 tane sattım. Elimde hiç yok gerci ama keyi değişince müşteriler sık-sık getiriyorlar.
    Getirdikleri zaman kanal değişerek sizin için kamerayla çekip burada yayımlarız

Alıntı ahmet23_38´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu arada ben Baff veya yumatu ve benzeri twin cihazlardan bahsetmiyorum.
    onların kanal geçişi 20 saniyeye kadar çıkabiliyor.
    Sizin cihaz Quad mı?
    DreamCinema da twin (yani çift tünerli) cihaz değil mi?
    Yukarıda saydıklarınızla aralarında bir fark yok.

Dreamboxu ben üretmiorum.
    DreamCinema yı da üretenler düşmanım değil.
    Sadece gerçekler var.
    Ben size sistemin nasıl çalıştığını anlattım.
    Dedimki o rusyadakı servere bişey olursa okadar para güme gitti.
    Dreambox illa sharing cihazı değil. En mükemmel cihazlardan birisi.
    Özellikleri saymakla bitmiyor.
    DreamCinema ya eklenicek dediğiniz özellikler Dreambox ta senelerdir var.
    Dreambox un clone olduğunu, Çin malı olduğunu söylüyorsunuz.
    Acaba DreamCinema Japon malı mı?
    O da Çin.
    Cihazlardan, avadanlıklardan anlıyor iseniz cihazın kapağını açın bir içine bakın bakalım standart Çin üretimi mi değil mi.

Bedava peynir ancak fare kapanında bulunur.

Bu cihazı satanlar hayır işine mi soyundular millete ömürboyu bedava kanal izletiyorlar.
    Şu ortalıkta dolaşan kartlar var arada bir çıkıp birkaç bin satılıyor ve bir bakıyorsun elinde partladı, artık hiçbir işe yaramıyor.
    Bu cihazın da amacı bu. Satışını yaptıktan sonra fişi çekecekler.
    Ben ozaman da bu forumda olacağım inşallah.
    Cihazı alanların duygu ve görüşleri için bekliyor olucam.

malum kanalıda saati gelince bu hafta bakın açıyormu açmıyormu? saati gelince!!
    Türkiye Cunhuriyeti neden hotbird den izliyorsun diye hiç kimseye kanuni işlem yapamaz. dolaysı ile yasaldır.
    sizin bahsettiğiniz cihaz da ise yerli platformdur ve kanunda yasaktır.
    6 yıla kadar cezası var.cinayet işlesen daha erken çıkarsın çünkü yüz kızartıcı suç olduğundan affı bile yoktur.
    Bu nebiçim bir çelişki?
    Cihazımız malım kanalı açıyor diyorsunuz altına da bunun suç olduğunu yazıyorsunuz.

Siz Hotbirtten izlediğiniz kanalı bizim çanaklar çekmiyor mu
    Biz de Hotbirtden çanımızın istediyini izliyoruz zaten.

Buarada clone dedğiniz Dreamboxu ben 3 senedir kullanıyorum.
    En son gemini image kurulu.
    Gemini_0460_DM500_NObomb.rar
    Ayrıyeten dreamboxsa kurabileceğiniz bir sürü image var gemini dışında.

Acaba şu DreamCinemaya ne kurabiliriz.
    HDD, PC, Cep telefonu gibi nelerle kullanırız?
    Ben o cihazdan kimsenin çanı yansın istemiyorum.
    Yoksa böyle şeyler hep devam eder.
    Onun için çalışma şekini iş prensipini anlatıyorum.
    Çok met ettiğiniz DreamCinema bile çalışma prensipini Dreamboxtan almış.
    Sonuçta DreamCinemada şifreyi sharingden alıyor.
    Hernekadar uydu internetiten alsa bile bu da bir DCW sharing.

Post Thanks / Like
    Teşekkür
    253
    Tecrübe Puanı
    764
    Alıntı cesur22´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tamamen Yasaldır
    Cihaz iki anakartlı bir cihazdır.
    çift çanak olmak zorunda bu sistem için.
    türksatın hemen yanında eurobird uydusu var. bu uyduyu çoklu lnb aparatı ile Türksat çanağına bağladığımız zaman sinyal alır. (90 lık çanak tan var sayarak yazıyorum.)
    buradan gelen kablo diseq olmadan cihazın ikinci girişine takılıyor.
    diğer çift çanak bağlantılarınızı da diseq ile bağlayabilirsiniz.
    Burdan Cihazın Web Sitesine Bakabilirsiniz

http://www.dreamcinema.net/
    Web sitesinin nesine bakalım?
    Tüm linkler yapım aşamasında.
    Demek ki kaç senedir yapıp bitirememişler.
    Birkaç frekans yenilikleri veren sitelere verilen linkler dışında.
    Destek bölümü bile çalışmıyor.

YÜZBAŞI
    decameronus taninmis sohret sahibi uye decameronus taninmis sohret sahibi uye decameronus taninmis sohret sahibi uye decameronus taninmis sohret sahibi uye decameronus taninmis sohret sahibi uye decameronus taninmis sohret sahibi uye decameronus taninmis sohret sahibi uye decameronus taninmis sohret sahibi uye decameronus taninmis sohret sahibi uye decameronus taninmis sohret sahibi uye decameronus taninmis sohret sahibi uye decameronus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    383
    Tecrübe Puanı
    710
    benim ilgilendim kanalların hiçbiri bu uydu cihazı ile izlenemiyor para tuzagı başka bişey degil bu ne yapayım 60-70 tane adult kanalı ,bulsatcom ve itv partner açılmıyor bulgarcam var izlerim mesela ,sonra hadi onlar olmadı cyfra+ ve polsatlar olsa hadi hbo lar ile idare ederim e onlar da çözülmüyor e o zaman ne yapayım ben bunu ..... ve bence başlık çok yanlış adult açıyor diye tüm şifreli kanalların açıldıgını da nerden çıkardınız sitesine goz gezdirdim açtıgı bir tek onlar açık ve net bi şekilde yazılmış ve rus ntv ler

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan
1 2 SonuncuSonuncu

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks