+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan
BirinciBirinci 1 2 3 SonuncuSonuncu
11 den 20´e kadar. Toplam 28 Sayfa bulundu

Konu: Skystar 2 Türksat 3A problemi

sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    254
    Thanked 25.680 Times in 4.219 Posts
    Tecrübe Puanı
    24632
    Skystar receiver kadar güçlü bir tunere sahip değildir.O yüzden ortak çanak sisteminin kullanıldığı durumlarda sorun olabilir.
    -Paylaşım yapmadan önce Forum Kurallarını Okuyunuz.

ONBASI
    guvenay is on a distinguished road guvenay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    0
    Tecrübe Puanı
    35
    arkadaşım tv kartını sil tekrar yükle sedece setabını yükle tümünü deyil cd tak araştır de cd icinden setup bul sadece bunu yukle yükleme bince verdimgim programları anlatıgım şekilde yerlerine koy anlatım var rarlı dosyada aynen yazdıgım gibi yap bütün kanallar var olnayan kanal yok sorun olursa yaz
    [Only registered and activated users can see links. ]
    Konu guvenay tarafından (01-05-2009 Saat 02:26 ) değiştirilmiştir.

ER RuthLessChap is on a distinguished road RuthLessChap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    2
    Tecrübe Puanı
    0
    Ben indirdim , kurdum ama nasıl ayarlarını yapacağımı bilmiyorum skystar 2 cihazım var nasıl izleyebilirim yardım edecek varmı şimdiden teşekkürler .

serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    898
    Thanked 5.597 Times in 868 Posts
    Tecrübe Puanı
    2469
    Alıntı RuthLessChap´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben indirdim , kurdum ama nasıl ayarlarını yapacağımı bilmiyorum skystar 2 cihazım var nasıl izleyebilirim yardım edecek varmı şimdiden teşekkürler .
    Kaç çanaklı uydu sisteminiz var ?

Ayarlarda takıldığınız yer neresidir ?
    Doğru bilginin adresi...

Geneli ingilendiren sorulara PM'den yanıt veremiyorum. Katılımcıların yararlanabilmesi için,
    sorularımızı açık alandan sormaya özen göstermeliyiz. Anlayışınız için şimdiden teşekkürler.

ER RuthLessChap is on a distinguished road RuthLessChap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    2
    Tecrübe Puanı
    0
    Alıntı serkanguzel´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    -= Hidden Content =-
    Tek çanaklı sistemim var , ve ayarları hiç yapamadım yardımınızı bekliyorum.

serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    898
    Tecrübe Puanı
    2469
    Ayarlar > Aygıt 'a girin, resimdeki hiçbirini seçin, sağdan uydu ekleye girip, izlediğiniz uydu hangisi ise, onu ekleyin.

Sonra; kanallar > Tarama'ya girip, eklediğiniz uyduyu tarayabilirsiniz.
    Doğru bilginin adresi...

Geneli ingilendiren sorulara PM'den yanıt veremiyorum. Katılımcıların yararlanabilmesi için,
    sorularımızı açık alandan sormaya özen göstermeliyiz. Anlayışınız için şimdiden teşekkürler.

Post Thanks / Like
    Teşekkür
    2
    Tecrübe Puanı
    0
    -= Hidden Content =-
    tamam tarama yapıcamda izlediğim uydu hangisi onu bilmiyorum ki binaya yeni taşındım tek çanak var herkese o gidiyor onunda ne olduğunu bilmiyorum , sorun bu işte .

Post Thanks / Like
    Teşekkür
    898
    Tecrübe Puanı
    2469
    tamam tarama yapıcamda izlediğim uydu hangisi onu bilmiyorum ki binaya yeni taşındım tek çanak var herkese o gidiyor onunda ne olduğunu bilmiyorum , sorun bu işte .
    Muhtemelen TÜRKSAT uydusudur. Yani tek çanaklı merkezi sistemlerde genelde TÜRKSAT uydusu ayarlı olmaktadır. Türksat'ı seçip taratınız bakalım, yakaladığı kanallar olacak mı ?

Çıkmazsa, komşularınızdan hangi uydu izlendiğini sorunuz.
    Doğru bilginin adresi...

Post Thanks / Like
    Teşekkür
    2
    Tecrübe Puanı
    0
    -= Hidden Content =-
    kabloyu uydu cihazına bağladım çalışıyor türksat 'ta arama yaptığımda kanalları buluyor ve gösteriyor ama dvbdream da ve progdvb de arama yaptığımda kanal bulmuyor sorun bu .

Post Thanks / Like
    Teşekkür
    898
    Tecrübe Puanı
    2469
    kabloyu uydu cihazına bağladım çalışıyor türksat 'ta arama yaptığımda kanalları buluyor ve gösteriyor ama dvbdream da ve progdvb de arama yaptığımda kanal bulmuyor sorun bu .
    Skystar 2 kartın tüner 'inde sorun olabilir.

Sorun var mı yok mu diye test etmek için, Prog Finder kurup, herhangi bir frekansın sinyal seviyesini gözlemleyiniz !

Örneğin aşağıdaki resimde ; 11096 H 30000 frekansı, TRT doğu paketidir.

Sizde aynı frekansa, yada diğer frekanslara bakıp, sinyal olup olmadığını gözlemleyiniz.

Prog Finder için ; [Only registered and activated users can see links. ]
    Doğru bilginin adresi...

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan
BirinciBirinci 1 2 3 SonuncuSonuncu

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks