+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan
BirinciBirinci ... 2 3 4
31 den 38´e kadar. Toplam 38 Sayfa bulundu

Konu: Apartman uydu sistemi ve dreambox

ER _ATi_ is on a distinguished road _ATi_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    11
    Tecrübe Puanı
    0
    arkadaşlar apartmanda dt nin kurulu merkezi sistem anteni var ben skystar 2 ile eutelsat 3wa üzerinden LOF 1: 10000 Switch: 11700 LOF 2: 10600 ile kanalların frekanslarında değişiklik yapmadan sadece Vertical yayınlarda sinyal var horizontal yayınlarda sinyal yok ne yapmam lazım acaba?

dz-hack Herkesce takdir edilen guvenilir uye dz-hack Herkesce takdir edilen guvenilir uye dz-hack Herkesce takdir edilen guvenilir uye dz-hack Herkesce takdir edilen guvenilir uye dz-hack Herkesce takdir edilen guvenilir uye dz-hack Herkesce takdir edilen guvenilir uye dz-hack Herkesce takdir edilen guvenilir uye dz-hack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    301
    Tecrübe Puanı
    1627
    skystar2 Driver 4.4.1

DOWNLOAD

+ DVBDREAM

+ Bölümüne transfer tabi dvbcard
    Konu dz-hack tarafından (31-01-2011 Saat 16:00 ) değiştirilmiştir.

ER _ATi_ is on a distinguished road _ATi_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    11
    Tecrübe Puanı
    0
    HyPerSaT dostum bu Driver benim için mi bir cevap oluyor?

buarada 4.4.1 eski beta vers,on bende 4.6.0 var...onu silip senin vediğini mi yükliyeyim?

tabi cevap bana mı bilmiyorum ama yine de yazdım

işletim sistemim win7
    Konu _ATi_ tarafından (31-01-2011 Saat 19:17 ) değiştirilmiştir.

arifkaptan taninmis sohret sahibi uye arifkaptan taninmis sohret sahibi uye arifkaptan taninmis sohret sahibi uye arifkaptan taninmis sohret sahibi uye arifkaptan taninmis sohret sahibi uye arifkaptan taninmis sohret sahibi uye arifkaptan taninmis sohret sahibi uye arifkaptan taninmis sohret sahibi uye arifkaptan taninmis sohret sahibi uye arifkaptan taninmis sohret sahibi uye arifkaptan taninmis sohret sahibi uye arifkaptan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    98
    Thanked 1.263 Times in 595 Posts
    Tecrübe Puanı
    2241
    Alıntı _ATi_´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar apartmanda dt nin kurulu merkezi sistem anteni var ben skystar 2 ile eutelsat 3wa üzerinden LOF 1: 10000 Switch: 11700 LOF 2: 10600 ile kanalların frekanslarında değişiklik yapmadan sadece Vertical yayınlarda sinyal var horizontal yayınlarda sinyal yok ne yapmam lazım acaba?
    Bende de dream600 ve 800 de daha önce mdu1 olan sistemimizde kanalların tamamı gelirken şimdi yalnız horizantal tp lerde yayın var vertikal tp lerde sinyal alamıyorum..Yapmadığım uygulama kalmadı..Son iki senedir tamamını seyrederken birden vertical yayınların kaybolmasına bir anlam veremiyorum..

Selamlar..
    Kimlere faydalı olduğumuzu görebilmemiz için,

Teşekkürü tıkla, unutma.
    DİLİNİZDEN UTANMAYIN !!!

Türkçe Dünyanın En köklü,En Zengin ve En Güzel Dillerinden Biri.Onu Yabancı Sözcüklerle Kirletmeyin.Türkçe Kullanın !!!

arifkaptan taninmis sohret sahibi uye arifkaptan taninmis sohret sahibi uye arifkaptan taninmis sohret sahibi uye arifkaptan taninmis sohret sahibi uye arifkaptan taninmis sohret sahibi uye arifkaptan taninmis sohret sahibi uye arifkaptan taninmis sohret sahibi uye arifkaptan taninmis sohret sahibi uye arifkaptan taninmis sohret sahibi uye arifkaptan taninmis sohret sahibi uye arifkaptan taninmis sohret sahibi uye arifkaptan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    98
    Tecrübe Puanı
    2241
    Alıntı arifkaptan´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende de dream600 ve 800 de daha önce mdu1 olan sistemimizde kanalların tamamı gelirken şimdi yalnız horizantal tp lerde yayın var vertikal tp lerde sinyal alamıyorum..Yapmadığım uygulama kalmadı..Son iki senedir tamamını seyrederken birden vertical yayınların kaybolmasına bir anlam veremiyorum..

Selamlar..
    Sorunu kısabir süre için çözmüştüm.Digitürk kablomu takılı olduğu yerden söküp boş olan yere taktığımda kanallar geldi..Ancak bu da kısa süreli bir çözüm oldu..Bir gün sonra tekrar kanalların tamamı gitti...Ne 600 ne de 800 de netice alamıyorum..En son 800 takılıyken olay olmuştu..

Acaba cihazda herhangi bir arıza var da dt kablosunun bağlı olduğu yerde bir hasar meydana getiriyor, onun için mi yayınlar gidiyor?

Teşekkürü tıkla, unutma.
    DİLİNİZDEN UTANMAYIN !!!

Türkçe Dünyanın En köklü,En Zengin ve En Güzel Dillerinden Biri.Onu Yabancı Sözcüklerle Kirletmeyin.Türkçe Kullanın !!!

ER teneke is on a distinguished road teneke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    0
    Tecrübe Puanı
    0
    arkadaşlar bu dreambox aldığınızda digitürk üyeliğidemi alınması lazım

Post Thanks / Like
    Teşekkür
    98
    Tecrübe Puanı
    2241
    Alıntı teneke´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu dreambox aldığınızda digitürk üyeliğidemi alınması lazım
    Hayır, öylebir gereklilik yok...

Teşekkürü tıkla, unutma.
    DİLİNİZDEN UTANMAYIN !!!

ER delphin01 is on a distinguished road delphin01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    0
    Tecrübe Puanı
    0
    Teşekkürler......

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan
BirinciBirinci ... 2 3 4

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks