+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan
BirinciBirinci 1 2
11 den 16´e kadar. Toplam 16 Sayfa bulundu

Konu: altyazı arama programı

alimansur taninmis sohret sahibi uye alimansur taninmis sohret sahibi uye alimansur taninmis sohret sahibi uye alimansur taninmis sohret sahibi uye alimansur taninmis sohret sahibi uye alimansur taninmis sohret sahibi uye alimansur taninmis sohret sahibi uye alimansur taninmis sohret sahibi uye alimansur taninmis sohret sahibi uye alimansur taninmis sohret sahibi uye alimansur taninmis sohret sahibi uye alimansur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    240
    Thanked 4.747 Times in 850 Posts
    Tecrübe Puanı
    4623
    Sizin bilgisayarda sorun var herhalde verdiğim linki şimdi kontrol ettim, tam resimli olarak detaylı anlatımı mevcut olarak görüyorum

ÇAVUŞ
    akkutx is on a distinguished road akkutx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    23
    Tecrübe Puanı
    69
    Alı mansur benım pc de sorun yok lınkte olan resımlerı goruyorumda benım sorunum telnetı kurdum ben alt yazı ınmıyor bu konuda ne yapabılırız tesekkurler

alimansur taninmis sohret sahibi uye alimansur taninmis sohret sahibi uye alimansur taninmis sohret sahibi uye alimansur taninmis sohret sahibi uye alimansur taninmis sohret sahibi uye alimansur taninmis sohret sahibi uye alimansur taninmis sohret sahibi uye alimansur taninmis sohret sahibi uye alimansur taninmis sohret sahibi uye alimansur taninmis sohret sahibi uye alimansur taninmis sohret sahibi uye alimansur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    240
    Tecrübe Puanı
    4623
    Alıntı akkutx´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alı mansur benım pc de sorun yok lınkte olan resımlerı goruyorumda benım sorunum telnetı kurdum ben alt yazı ınmıyor bu konuda ne yapabılırız tesekkurler
    ftp ile bağlanıp CHMod değerini 755 olarak değiştirdinmi? bunları yaptıysan programa girdikten sonra en üstte (kırmızı tuş)altyazı bulma ve indirme ye girersen(kırmızı tuş ile..)direk karşına film adını girin diye bir menü çıkacak filmin adını yazarken arada boşluk vermeyin ve hepsini yazmanıza da gerek yok ilk 2 ya da 3 harfini girip aratın.eğer film altyazıları çıkıyorsa okeylediğinde altyazı yüklendi ibaresi gelir eski menüye dönerse o isimde altyazı mevcut değil anlamına gelir

ÇAVUŞ
    akkutx is on a distinguished road akkutx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    23
    Tecrübe Puanı
    69
    Kırmızı tusa basıyorum menu olusturuluyor dıye bı yazı yanıp sonuyo acılmıyo

ER kıpkıp is on a distinguished road kıpkıp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    9
    Tecrübe Puanı
    0
    Alıntı chucky´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    filmlerin altyazılarını site site dolaşıp aramaya son veren, kullanımı basit bir program.sadece ARA ya bas filmin adını gir o senin için bulsun..

[Only registered and activated users can see links. ]

sevgili madiratör bu proğramın dreambox genelde ne işi var...bizde plugin diye üzerine atlıyoruz..lütfen konuyıu ilgili alana taşırmısınız....

Post Thanks / Like
    Teşekkür
    240
    Tecrübe Puanı
    4623
    Alıntı kıpkıp´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    sevgili madiratör bu proğramın dreambox genelde ne işi var...bizde plugin diye üzerine atlıyoruz..lütfen konuyıu ilgili alana taşırmısınız....
    Zahmet edip foruma dikkatli bakarsanız aradığınız konunun linkini bulursunuz. http://www.dvbsat.org/forum/f246/

altyazı arama programının plungins bölümünde ne işi olur?

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan
BirinciBirinci 1 2

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Bookmarks