+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 2 Toplam 6 Sayfadan
BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
11 den 20´e kadar. Toplam 58 Sayfa bulundu

Konu: HackSat Online/Offline CCcam Biss Plugin v1

Doppler yararli uye Doppler yararli uye Doppler yararli uye Doppler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    122
    Tecrübe Puanı
    856

anons Vallahi abi değişen bir şey yok

Alıntı tonytr´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    @doppler bunuda dene bi
    [Only registered and activated users can see links. ]

not düşeyim sonradan hacksat biss için laf edilmesin bu sürümler beta sürümlerdir sadece test amaçlıdır, bu beta2 de dreamboxa hacksat diye user ekler şifresi ile bunun nedeni sh dosyasına user pass girilme hatası veya girilememesini test etmek içindir, test sonrasında /etc/passwd dosyası içinden hacksat yazılı satırı silebilirsiniz
    Baştan belirteyim ki ben lokal kartım+serverim açısından Cccam 2.1.1+Newcs 1.66 kullanıyorum.

kanalizle sh. da Cccam çalışıyorsa resetleniyor diyorsun, bendeki gibi Cccam+Newcs çalışıyorsa nasıl resetlenecek o zaman? Çünkü Newcs'yi resetleyen bir satır yok scripte..
    Acaba script'in sapıtıp diğer kanalları açmaması belki Cccam+Newcs'yi sonlandıramamasından mı i diye düşündüm, bu yüzden sadece Cccam 2.1.1 çalıştırdım:: Bundan sonra>>>>

Ve hafta sonu olmadığı için sadece basket kanalında deneme yaptım.
    Sonuçlar: Cccam üzerinden

basket kanalı üzerine gelip, bisskey indirildi. exit, ekranda hacksatteam mesajları, bir ileri-bir geri, sonuç basket kanalı açılmadı. DCC ile var/keys de constant.cw içine baktım, basket kanalı ve diğer bisskeyler toplu olarak vardı. basket kanalı bisskeyi yanlız bıraktım, ama dha feed olmayınca yine açmadı açmadı. Dha feed ekleyince açıldı..

Sonra ikinci kez aynı kanalın bisskeyi indirilince, bu kez diğer kanallarda görüntülenemedi, ve sonuç mecburen restart.

Mgcamdde (Mgcamd+Newcs) ise emudan basket kanalı açıldığı için bisskeyi indimeye gerek görülmedi.

beta2 deneme ve sonuçları şimdilik bu kadar. Hafta sonu diğer bisslerle de denebilir.

Saygılar, iyi geceler...

tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    468
    Thanked 3.071 Times in 1.203 Posts
    Tecrübe Puanı
    8181
    Alıntı Doppler´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Baştan belirteyim ki ben lokal kartım+serverim açısından Cccam 2.1.1+Newcs 1.66 kullanıyorum.

kanalizle sh. da Cccam çalışıyorsa resetleniyor diyorsun, bendeki gibi Cccam+Newcs çalışıyorsa nasıl resetlenecek o zaman? Çünkü Newcs'yi resetleyen bir satır yok scripte..
    Acaba script'in sapıtıp diğer kanalları açmaması belki Cccam+Newcs'yi sonlandıramamasından mı i diye düşündüm, bu yüzden sadece Cccam 2.1.1 çalıştırdım:: Bundan sonra>>>>

Ve hafta sonu olmadığı için sadece basket kanalında deneme yaptım.
    Sonuçlar: Cccam üzerinden

basket kanalı üzerine gelip, bisskey indirildi. exit, ekranda hacksatteam mesajları, bir ileri-bir geri, sonuç basket kanalı açılmadı. DCC ile var/keys de constant.cw içine baktım, basket kanalı ve diğer bisskeyler toplu olarak vardı. basket kanalı bisskeyi yanlız bıraktım, ama dha feed olmayınca yine açmadı açmadı. Dha feed ekleyince açıldı..

Sonra ikinci kez aynı kanalın bisskeyi indirilince, bu kez diğer kanallarda görüntülenemedi, ve sonuç mecburen restart.

Mgcamdde (Mgcamd+Newcs) ise emudan basket kanalı açıldığı için bisskeyi indimeye gerek görülmedi.

beta2 deneme ve sonuçları şimdilik bu kadar. Hafta sonu diğer bisslerle de denebilir.

Saygılar, iyi geceler...
    cccam + newcs çalıştırıyorsan script sadece cccamı resetler newcs in çalışmaya devam eder bu sebebplede newcamd serverinde herhangi bir problem olmaz. newcs durmaz yani, mgcamd te biss keyi olmadan açmaz cccamde mgcamdte biss keye ihtiyaç duyar, mgcamd softcam.key den açarken cccam hem softcam.key den hemde constant.cw den açabilir indirilen keylerde kanala aiat softcam.key, constant.cw key filandır cccam dede mgcamd tede basket kanalı gemini ile sorunsuz açılıyor sizde başka bir problem olmalı
    telneet ile bağlanıp sh /var/tuxbox/plugins/kanalizle.sh
    yazarak test edin telnet ekranında hata varsa yazar
    Yerel Platformların (Digiturk, D-Smart, NBA, e2, Discovery v.s.) İllegal izlenmesine yönelik şifre, bilgi v.s. veren arkadaşlar forumdan ömür boyu banlanacaktır. Forum Kurallarını Okuyalım JavaChat - Online Sohbet
    Güncel SoftCam.Key Güncel vkeys.db Güncel v_sids.db

tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    468
    Tecrübe Puanı
    8181
    @doppler beta3 ellerinden öper
    http://www.skystar.org/arsiv/index.p...1beta3.tar.bz2

ben bile daha dreamboxta test edemedim, dreambox olmayan bir yerde yazdığımdan
    Konu tonytr tarafından (05-02-2010 Saat 16:29 ) değiştirilmiştir. Sebep: Automerged Doublepost - Cift Mesaj Birlestirme
    Yerel Platformların (Digiturk, D-Smart, NBA, e2, Discovery v.s.) İllegal izlenmesine yönelik şifre, bilgi v.s. veren arkadaşlar forumdan ömür boyu banlanacaktır. Forum Kurallarını Okuyalım JavaChat - Online Sohbet

Post Thanks / Like
    Teşekkür
    468
    Tecrübe Puanı
    8181
    en son beta versiyonda ister internete bağlanıp keyleri güncelleyin isterseniz internete bağlanmadan biss keyleri değiştirin, herhangi bir key değişimi olduğunda istediğiniz an internet üzerinden yeni key dosyalarınıda keyguncelle butonu ile güncelleyebilirsiniz
    Konu tonytr tarafından (05-02-2010 Saat 21:31 ) değiştirilmiştir.

ONBASI
    zom is on a distinguished road zom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    7
    Tecrübe Puanı
    28
    Şuraya bak resmen işkence piyasadaki 50 tllik cihazlar bissleri açıyor burda sanki matametik profösörü olmamız gerekiyor paramızla rezil olduk yazık!..

Post Thanks / Like
    Teşekkür
    468
    Tecrübe Puanı
    8181
    Alıntı zom´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şuraya bak resmen işkence piyasadaki 50 tllik cihazlar bissleri açıyor burda sanki matametik profösörü olmamız gerekiyor paramızla rezil olduk yazık!..
    mgcamd veya mpcs ile işkence olmadan izleyebilirsin, bu cccam için

ONBASI
    zom is on a distinguished road zom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    7
    Tecrübe Puanı
    28
    mgcamd veya mpcs ile işkence olmadan izleyebilirsin, bu cccam için

xxx tv aboneliğim var mgcamd yükleyince açmıyor xxx tvyi

artık pes ettim pişmanım aldığıma nefret ediyorum dreamboxtan
    Konu tonytr tarafından (06-02-2010 Saat 00:37 ) değiştirilmiştir.

Post Thanks / Like
    Teşekkür
    468
    Tecrübe Puanı
    8181
    Alıntı zom´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    xxx tv aboneliğim var mgcamd yükleyince açmıyor xxx tvyi

artık pes ettim pişmanım aldığıma nefret ediyorum dreamboxtan
    autocamd seçersin xxx tv için cccam biss li kanallar için mgcamdi seçersin açılırlar + mgcamd içinde cccamd.list dosyasına c line ekleyebilirsin

Doppler yararli uye Doppler yararli uye Doppler yararli uye Doppler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    122
    Tecrübe Puanı
    856

anons El öpenler sağolsun..

@doppler beta3 ellerinden öper
    [Only registered and activated users can see links. ]

ben bile daha dreamboxta test edemedim, dreambox olmayan bir yerde yazdığımdan
    Usta çok güzel olmuş, basket'i de ayrı yüklüyor ve de Cccam da açılıyor..
    Gerçi bende üst üste indirmelerde biraz problem oluyor, onu şöyle aştım, tekrar başka biss indirdim düzeldi.

Usta bu offline ise, butonlara bastığımızda cihazdan nereden alıyor bu keyleri, online olması için hangi tuşa basıyoruz.. Orasını anlamadım. keyleri güncellediğinde cihazınıza yüklendi diyor, keys'e mi yüklüyor..?

Post Thanks / Like
    Teşekkür
    468
    Tecrübe Puanı
    8181
    Alıntı Doppler´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Usta çok güzel olmuş, basket'i de ayrı yüklüyor ve de Cccam da açılıyor..
    Gerçi bende üst üste indirmelerde biraz problem oluyor, onu şöyle aştım, tekrar başka biss indirdim düzeldi.

Usta bu offline ise, butonlara bastığımızda cihazdan nereden alıyor bu keyleri, online olması için hangi tuşa basıyoruz.. Orasını anlamadım. keyleri güncellediğinde cihazınıza yüklendi diyor, keys'e mi yüklüyor..?
    key guncelle dediğinde var/tuxbox/plugins/biss altına softcam.tv den çeker yükler
    normal kanal butonlarında offline olarak var/tuxbox/plugins/biss altındakileri değiştirir
    500 de testler tamamda 600, 7020 v.s. de test sonuçları bekliyoruz

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 2 Toplam 6 Sayfadan
BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks