+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 6 Toplam 6 Sayfadan
BirinciBirinci ... 4 5 6
51 den 58´e kadar. Toplam 58 Sayfa bulundu

Konu: HackSat Online/Offline CCcam Biss Plugin v1

ER mahoo31 is on a distinguished road mahoo31 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    0
    Tecrübe Puanı
    0
    Alıntı tonytr´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    indirdiğin dosyayı winrarla aç var/tuxbox/plugins altındakileri dreamboxta var/tuxbox/plugins altına gönder ve dosya değerlerini 755 yap çalışır
    cevap için teşekkürler ama

var/tuxbox/plugins altındakiler >>> biss klasörü - hacksatbiss.cfg -hacksatbiss.so - kanalizle.sh adında 4 klasör var

dreamboxta var/tuxbox/plugins altına gönder demişsin ama plugins dosyası yok...plugins adında bi klasörmü yaratmam lazım yoksa daha önce forumda araştırdığımda şöyle yazıldı, rar dan çıkan var klasörünü ftp ile tmp klasörünün içine transfer et denmişti...ben öyle yapmıştım...olmamıştı...
    birde 755 yapmam gerekenler yukarda saydığım 4 lümü yoksa onların altındada olan ntvspor -ntv gibi dosyalar ve altındaki constant.cw dosyalarınıdamı 755 yapmam gerek...

tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    468
    Thanked 3.071 Times in 1.203 Posts
    Tecrübe Puanı
    8181
    plugins klasörü yoksa ftp ile yeni klasörü yaratabilirsin
    hacksatbiss.so - kanalizle.sh bu iki dosyayı 755 yapman yeterli
    Yerel Platformların (Digiturk, D-Smart, NBA, e2, Discovery v.s.) İllegal izlenmesine yönelik şifre, bilgi v.s. veren arkadaşlar forumdan ömür boyu banlanacaktır. Forum Kurallarını Okuyalım JavaChat - Online Sohbet
    Güncel SoftCam.Key Güncel vkeys.db Güncel v_sids.db

ER mahoo31 is on a distinguished road mahoo31 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    0
    Tecrübe Puanı
    0
    yine olmadı...yaptıklarımı şöyle anlatayım...

bende dreambox 600 var...
    flashfxp ile var/tuxbox/ içine plugins klasörü yaratıp plugins dosyasının içine rardan çıkan
    biss klasörü - [Only registered and activated users can see links. ]biss.cfg -hacksatbiss.so - kanalizle.sh
    klasörlerini attım...
    hacksatbiss.so - kanalizle.sh chmod değerlerini 755 yaptım....
    manual installden
    var/tuxbox/plugins/biss içine girdiğimde dramboxtan
    [Only registered and activated users can see links. ]biss.cfg -hacksatbiss.so - kanalizle.sh dosyaları gözükmüyor ama biss gözüküyor..
    aynı şey bissin içine girincede var...nba ntvspor gibi dosyalar var ama onların içine girince boş...
    biraz deytaylı anlattım umarım anlamışındır...
    burada nerede yanlış yapıyorum anlamadım...

tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    468
    Tecrübe Puanı
    8181
    kullandığınız imajdan kaynaklı olabilir, dreamboxta yeriniz az olabilir kaydetmiyordur dosyaları v.s. bir sürü sebep olabilir.
    başka plugin kullanıyorsanız onların dreamboxta nerede olduklarına bakın bi, belki başka bir yerdedir plugins klasörü, normalde üstte dediğim şekilde pluginin sorunsuz çalışması gerekir.
    Yerel Platformların (Digiturk, D-Smart, NBA, e2, Discovery v.s.) İllegal izlenmesine yönelik şifre, bilgi v.s. veren arkadaşlar forumdan ömür boyu banlanacaktır. Forum Kurallarını Okuyalım JavaChat - Online Sohbet

TOYOTA1956 is on a distinguished road TOYOTA1956 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    227
    Tecrübe Puanı
    101
    Tony üstat mrhb.
    beta 1,beta 2,beta 3 download yapıyorum ayni yanıtı alıyorum :
    (Error 404: file not found) silinmişler herhalde yardımcı olsanız deneyebilsem..

S&S

Post Thanks / Like
    Teşekkür
    468
    Tecrübe Puanı
    8181
    Alıntı TOYOTA1956´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tony üstat mrhb.
    beta 1,beta 2,beta 3 download yapıyorum ayni yanıtı alıyorum :
    (Error 404: file not found) silinmişler herhalde yardımcı olsanız deneyebilsem..

S&S
    betalardan sonra 4ncü sayfada v1 i yayınlamıştık, ilk mesaja da ekleyelim arama derdi kalmasın
    http://www.skystar.org/arsiv/index.p...bissv1.tar.bz2

saygılar

7. The Following 3 Users Say Thank You to tonytr For This Useful Post:

Melgas (29-12-2012), mhmhmhmh2253 (05-05-2011), TOYOTA1956 (18-04-2011)

ONBASI
    hex1907 is on a distinguished road hex1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    11
    Tecrübe Puanı
    33
    Alıntı tonytr´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    kullandığınız imajdan kaynaklı olabilir, dreamboxta yeriniz az olabilir kaydetmiyordur dosyaları v.s. bir sürü sebep olabilir.
    başka plugin kullanıyorsanız onların dreamboxta nerede olduklarına bakın bi, belki başka bir yerdedir plugins klasörü, normalde üstte dediğim şekilde pluginin sorunsuz çalışması gerekir.
    tonytr hocam dreambox ta nasıl boş alan olusturabiliriz ??

Post Thanks / Like
    Teşekkür
    468
    Tecrübe Puanı
    8181
    Alıntı hex1907´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    tonytr hocam dreambox ta nasıl boş alan olusturabiliriz ??
    fazla plugin, camd v.s. yüklemeyerek

10. The Following 2 Users Say Thank You to tonytr For This Useful Post:

ignore2011 (10-08-2011), mhmhmhmh2253 (05-05-2011)

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 6 Toplam 6 Sayfadan
BirinciBirinci ... 4 5 6

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks