+ Konu Cevaplama Paneli
1 den 3´e kadar. Toplam 3 Sayfa bulundu

Konu: Next YE-2000 DOBRATECH Wifi USB Modem Uygulaması

alimansur taninmis sohret sahibi uye alimansur taninmis sohret sahibi uye alimansur taninmis sohret sahibi uye alimansur taninmis sohret sahibi uye alimansur taninmis sohret sahibi uye alimansur taninmis sohret sahibi uye alimansur taninmis sohret sahibi uye alimansur taninmis sohret sahibi uye alimansur taninmis sohret sahibi uye alimansur taninmis sohret sahibi uye alimansur taninmis sohret sahibi uye alimansur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    240
    Thanked 4.747 Times in 850 Posts
    Tecrübe Puanı
    4623

Next YE-2000 DOBRATECH Wifi USB Modem Uygulaması

Next YE-2000 DOBRATECH Wifi USB Modem Uygulaması
    Next YE-2000 DOBRATECH'de USB Wireless modemde bağlantı ayarlarının yapılmasıyla ilgili bilgileri Resimli olarak

Next YE-2000 DOBRATECH'de USB Wireless Aparat ile bağlantı ayarlarını yapmaya çalışacağız.
    --Almış olduğunuz USB Wireless aparatınızı cihazınızın arkasında bulunan USB girişine takınız.
    1- Öncelikle Uzaktan kumandanız vasıtasıyla cihazınızda Giriş ayarları bölümüne geliniz ve Ethernet Bandı üzerine gelip Okeyleyiniz.

1

Cihazınız Giriş Ayarları bölümüne gelip ETHERNET Bandı üzerinde kumandanızdan OKEY tuşuna basınız.

2

Network kısmında AĞ AYARLARI üzerine gelip OKEY'leyiniz.

3

OKEY 'ledikten sonra bağlantı kurulmasını bekleyiniz.

4

Yeni açılan ekranınızın üst bölümünden göreceğiniz üzere USB_eth0' ı Okey'leyiniz.

5

Modeminizin Wireless olarak bulacağı Wireless ağ listelerinin arasından kendi ağ'ınızı bulup Okeyleyiniz.

6

Kendi ağınızı seçtikten sonra Var ise İnternet ağınıza ait şifrenizi (Pasword) giriniz Yeşil Tuş vasıtasıyla çıkacak klavye üzerinden editleyiniz.

7

Editleme (Yeşil TUŞ vasıtasıyla)
    Ağ şifrenizi ekranınızdaki klavye vasıtasıyla giriniz.

8

Ağ adı ve Şifre işlemlerini girmeyi bitirdiğinizde Kaydet tuşu üzerine gelerek OKEY'leyiniz.

9

Kaydetme işleminin bitmesini bekleyiniz.

10

Bağlanıldı uyarısını bekleyiniz

11

Hafızalanma esnasında USB modeminizin LOKAL ağ üzerinden aldığı IP nosunu göreceksinzi.

12

Cihazınız LOKAL ağ üzerinden IP'sini almıştır.Bundan sonra elinizde herhangi bir server bilgileriniz varsa onları girerek yayınlarınız izlemeye başlıyabilirsiniz.
    NOT:MOdem değiştirirseniz yukarıda anlattığım tüm işlemleri yeniden yapmanız gerekecektir.
    Güle güle ve sorunsuz kullanmanız umuduyla

ER shsaka is on a distinguished road shsaka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    0
    Tecrübe Puanı
    0
    Üstadım önereceğiniz bie Wifi USB Adaptör markası varmı sorunsuz çalışacak Ben TP-Link diye bi adaptörle bağlanmaya çalıştım bağlanamıyorum.Yardımların için şimdiden Tşk.

alimansur taninmis sohret sahibi uye alimansur taninmis sohret sahibi uye alimansur taninmis sohret sahibi uye alimansur taninmis sohret sahibi uye alimansur taninmis sohret sahibi uye alimansur taninmis sohret sahibi uye alimansur taninmis sohret sahibi uye alimansur taninmis sohret sahibi uye alimansur taninmis sohret sahibi uye alimansur taninmis sohret sahibi uye alimansur taninmis sohret sahibi uye alimansur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    240
    Thanked 4.747 Times in 850 Posts
    Tecrübe Puanı
    4623
    Alıntı shsaka´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Üstadım önereceğiniz bie Wifi USB Adaptör markası varmı sorunsuz çalışacak Ben TP-Link diye bi adaptörle bağlanmaya çalıştım bağlanamıyorum.Yardımların için şimdiden Tşk.
    Next YE-2000 DOBRATECH ile Çalışan USB Wifi Adaptörler
    Çalışanlar
    CNET CWD-854 (P/N: XX-XH-XXXX-XX)

Çalışmayanlar
    ASUS WL-167g
    CNET CWD-854 (P/N: XX-XJ-XXXX-XX)
    US Robotics USR5421

+ Konu Cevaplama Paneli

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks