+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 2 Toplam 6 Sayfadan
BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
11 den 20´e kadar. Toplam 57 Sayfa bulundu

Konu: V_Plug 2.4.6

zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    20
    Tecrübe Puanı
    1186
    eski tadı kalmadı bir zamanlar özellikle hotbird uydusundaki şifrelilerin yarısından çoğu açılıyordu artık açılmıyor sadece bir kaç tane onlarda önemsiz kanallar bakalım zaman neler gösterecek bizlere.

2. The Following User Says Thank You to zombi For This Useful Post:

mertilus (26-07-2010)

senova taninmis sohret sahibi uye senova taninmis sohret sahibi uye senova taninmis sohret sahibi uye senova taninmis sohret sahibi uye senova taninmis sohret sahibi uye senova taninmis sohret sahibi uye senova taninmis sohret sahibi uye senova taninmis sohret sahibi uye senova taninmis sohret sahibi uye senova taninmis sohret sahibi uye senova - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    73
    Tecrübe Puanı
    390
    Alıntı mertilus´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    ABsat-12692h- kesinlikle eçılmıyor!!! Hem eski prgdvb hem pro dahil hepsini denedim(Daha ...lerin açıklandığı anda bile) OP expired hata mesajı veriyor ve sadece RAI1.2.3.4 TvGlobo Mezzo Equpro açılmaktadır. E.sport/cnnint.ve 11034V deki kanalların açılacağı da belirtiliyordu ama onlarda da aynı hatayı veriyor.! Nova paketi de sanırım artık açılmıyor!
    12692 frekansındaki kanallar vplug 2.4.5 ve güncel vplug dosyaları ile şu an itibariyle full açıktır..Sizdeki sorun şuda olabilir..bu frekans sinyal gücü düşük bir frekansdır..AB3 AB4 gibi kanalların sinyallerini aldığınızdan emin olun..Sisteminizde vplug 2.4.5 kurulu ise ve 12692 den sinyal alabiliyorsanız aşağıdaki dosyaları plugin içine atıp bu frekansdaki kanalları seyredebilirsiniz..sevgiler..

download

senova taninmis sohret sahibi uye senova taninmis sohret sahibi uye senova taninmis sohret sahibi uye senova taninmis sohret sahibi uye senova taninmis sohret sahibi uye senova taninmis sohret sahibi uye senova taninmis sohret sahibi uye senova taninmis sohret sahibi uye senova taninmis sohret sahibi uye senova taninmis sohret sahibi uye senova - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    73
    Tecrübe Puanı
    390
    nagra2 modül ilk mesaja eklendi...

ÇAVUŞ
    mertilus biraz daha puan alirsa yaralı olacak uye mertilus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    49
    Tecrübe Puanı
    71
    Alıntı senova´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    12692 frekansındaki kanallar vplug 2.4.5 ve güncel vplug dosyaları ile şu an itibariyle full açıktır..Sizdeki sorun şuda olabilir..bu frekans sinyal gücü düşük bir frekansdır..AB3 AB4 gibi kanalların sinyallerini aldığınızdan emin olun..Sisteminizde vplug 2.4.5 kurulu ise ve 12692 den sinyal alabiliyorsanız aşağıdaki dosyaları plugin içine atıp bu frekansdaki kanalları seyredebilirsiniz..sevgiler..

download
    nihayet bir yanıt aldığım için teşekkürler. ama ilgili linkde hata mesajı aldığımdan deneyemedim!:
    Error

This file is neither allocated to a Premium Account, and can therefore only be downloaded 10 times.
    This limit is reached.
    To download this file, the uploader either needs to upload the file again or first log in to his/her Premium Account and then upload the file again. The uploader just needs to click the delete link of the file to get further information.

yine de ilginize teşekkürler... bu arada sinyal güçlü ve kanalları buluyor fakat daha önce bahsettiğim hata mesajını vermeye devam ediyor!!!
    PBllENtj65008tk32bVHP4GBRamC2duoCPUT9600,2,80GHz32 0GB,SeagateFAE3,5" 1,5TBLgtchV550msPrcsngmpdNVIDIAGFgt240M.MOf2007.Nr tn360;AvertvGlxyA816,EpsonSX115,Vınn3G,NokiaE63,S. sghe250;Vestel segDVB2005fta+Sansui sc-6000frtvCI,90HB+60T3A;DVDPlyrPrmrPHT-V40

Post Thanks / Like
    Teşekkür
    73
    Tecrübe Puanı
    390
    Alıntı mertilus´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    nihayet bir yanıt aldığım için teşekkürler. ama ilgili linkde hata mesajı aldığımdan deneyemedim!:
    Error

This file is neither allocated to a Premium Account, and can therefore only be downloaded 10 times.
    This limit is reached.
    To download this file, the uploader either needs to upload the file again or first log in to his/her Premium Account and then upload the file again. The uploader just needs to click the delete link of the file to get further information.

yine de ilginize teşekkürler... bu arada sinyal güçlü ve kanalları buluyor fakat daha önce bahsettiğim hata mesajını vermeye devam ediyor!!!
    zaen o dosya güncel değil artık..yensini ekliyorum..plugin dosyasında eskileriyle değştirin..V_helper.dll dosyasını plugin dosyasından progdvb dosyasına taşıyın..açılacak paketler:

RTVI (Detski/Nashe Kino) DCW 13°E
    Universal / SciFi (13°E) DCW
    TV Globo Internacional 13°E key 00
    RCS DigiTV keys 0.8/1W key 00
    Mediatech (Amos, 4°W)Key OC August
    RAI 1-2-3-4 13°E KEY 0C August
    Bulsat/Polaris on 39°E Hellas Sat key 03/06 new
    Teleclub (Swiss cable)Key 00 ident 3B01 [Nagra]
    MgM Chanel Middle East Biss Keys 10°E 12611 H S/R 9260 5/6
    MGM Channel Central Europe Biss Keys (10°E) 12611 H 9260 5/6

senova

7. The Following User Says Thank You to senova For This Useful Post:

mertilus (02-08-2010)

ER Aydin2004 is on a distinguished road Aydin2004 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    11
    Tecrübe Puanı
    0
    Ben de en son dosyaları yükledim, Astra'da tek bir kanal dahi açılmadı. Normal mi?
    Teşekkürler.

Post Thanks / Like
    Teşekkür
    73
    Tecrübe Puanı
    390
    Astrada açılacağını ilan etmedim ki..açılacak olanlar üstte yazılı...Biss 13E de açık..

ER Aydin2004 is on a distinguished road Aydin2004 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    11
    Tecrübe Puanı
    0
    Alıntı senova´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Astrada açılacağını ilan etmedim ki..açılacak olanlar üstte yazılı...Biss 13E de açık..
    Yanıtınız için teşekkürler. Önceki mesajlarınızdan birinde ABSAT'ın üzerinde olduğu uydu olarak Astra'yı belirtmişsiniz. Ben de oradakilerin açılmadığını duyurdum. Galiba çanağı yeniden Hotbird'e yönlendirmem gerekecek.

ÇAVUŞ
    mertilus biraz daha puan alirsa yaralı olacak uye mertilus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    49
    Tecrübe Puanı
    71
    sayın SENOVA prgdvb yi ilk kurmam ve vplug ı denemem tam 3 hafta oldu ve nihayet birçok forumda bu konuda cevap almaya ve çözüme varmaya uğraşsam da tam artık Yeter! dediğim anda HIZIR gibi yetiştiniz... Dediklerinizi uyguladım ve 12692hFrance4 kanalı zaten test amacıyla sürekli ilk gelen kanaldı ve nihayet AÇILDI...
    Sonsuz teşekkürler . not daha diğerlerine bakmadım .sonra gerekirse eklerim.
    bu arada şimdi hem bizim forumdan hem de 1-2 eski üyesi oldğ. yerlerden cevap alamadığım Tek konu bu ProgDvb yazılımındaki KANAL Listelerindeki hatanın nasıl giderilebileceği! Yanlış ya da hiç olmayan kanalları ilgisiz transp.de gösterdiği gibi arama yaptığımızda da bulduğu doğru kanalları listeye eklemiyor!!!

ben şu vplug ın açtığı diğer kanalları da bir kontrol edeyim bu arada...
    tekrar teşekkürler...

ben ABsat ın sadece 12692H deki kanalların açıldığını sanıyordum!Meğer 1681H dekilerde açıldı hem de ABMoteurs/Animaux/Escales/Encyclpoedia kanallarında TÜRKÇE dil desteğiyle... Benim için ilaç gibi geldi... ŞENOVA üstadımıza tekrar reşekkürler...
    NOT:ConstantDCW şekl.başlayan kanallar açılmadı!(Unıv.Scifi-TVGlobo-TF1-RTVı ve diğrl./Daha doğrusu önce görüntü geldi sonra birdaha açılmadı!?.Belki de tam o anda ...ler değişti!(Hotbrd) Açılan kanallar ise şunlardır
    11034v-GameOne;10992V-RAI1,2,3,4;12245H-Mezzo;11681H-12692H ABsat-Biss ;12149v-Equida(eknot:TRTTürk'ün yanında TRTBelgesel kanalı da yayına başlamış)
    Konu mertilus tarafından (02-08-2010 Saat 19:12 ) değiştirilmiştir.
    PBllENtj65008tk32bVHP4GBRamC2duoCPUT9600,2,80GHz32 0GB,SeagateFAE3,5" 1,5TBLgtchV550msPrcsngmpdNVIDIAGFgt240M.MOf2007.Nr tn360;AvertvGlxyA816,EpsonSX115,Vınn3G,NokiaE63,S. sghe250;Vestel segDVB2005fta+Sansui sc-6000frtvCI,90HB+60T3A;DVDPlyrPrmrPHT-V40

Post Thanks / Like
    Teşekkür
    73
    Tecrübe Puanı
    390
    öncelikle başarabildiğinize sevindim..Kanalları buluyor listeye zaten listede oldukları için eklemiyor..değil diyeceksiniz ama listede..fark başka isimle listede olması..tarama penceresinde listeye eklenmediğini düşündüğünüz kanala çift tıklayın.progdvbde o kanala gelecektir..ama başka bir isimle.listede hangi isime karşılık geldiğini görürsünüz.sevgiler..

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 2 Toplam 6 Sayfadan
BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks