Konu Kapatılmıştır
Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan
BirinciBirinci 1 2 3 SonuncuSonuncu
11 den 20´e kadar. Toplam 29 Sayfa bulundu

Konu: Dvbviewer Pro V4.5 FuLL

YÜZBAŞI
    decameronus taninmis sohret sahibi uye decameronus taninmis sohret sahibi uye decameronus taninmis sohret sahibi uye decameronus taninmis sohret sahibi uye decameronus taninmis sohret sahibi uye decameronus taninmis sohret sahibi uye decameronus taninmis sohret sahibi uye decameronus taninmis sohret sahibi uye decameronus taninmis sohret sahibi uye decameronus taninmis sohret sahibi uye decameronus taninmis sohret sahibi uye decameronus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    383
    Tecrübe Puanı
    710
    epg sinde bulgarca destegi güzel olmuş,digerinden pek başka bi fark görmedim,yalnızca bişey soyleyecem sayın site yoneticileri 5+1 ses sistemim var ve sitenizi sadece o aptal dvbsat diyen ses yüzünden girmez oldum ,birilleri siteye ya bunu kapatmak için düğme koysun yada bu sesi kaldırsın gerçekten çok sinir bozucu

ozgur_1982_ Herkesce takdir edilen guvenilir uye ozgur_1982_ Herkesce takdir edilen guvenilir uye ozgur_1982_ Herkesce takdir edilen guvenilir uye ozgur_1982_ Herkesce takdir edilen guvenilir uye ozgur_1982_ Herkesce takdir edilen guvenilir uye ozgur_1982_ Herkesce takdir edilen guvenilir uye ozgur_1982_ Herkesce takdir edilen guvenilir uye ozgur_1982_ Herkesce takdir edilen guvenilir uye ozgur_1982_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    55
    Tecrübe Puanı
    160
    yadaş dostum bir sorum olacaktı bu alıntıydı galiba doğrumu yoksa sizmi cracladınız eğer crac sizinse bunu yükleyim. ben yaklaşık olarak bir haftadır kullanıyorum googleden aratım indirmiştim fakat bir hata var galiba cractan kaynaklı bazen görüntü yok yokkende kanal değişiminde bulunamadı uyarısı veriyor pc tekrar başlatmadanda görüntü gelmiyor acaba yadaş dostum sendede yada kullanan arkadaşlardada aynı problem varmı

zyadas taninmis sohret sahibi uye zyadas taninmis sohret sahibi uye zyadas taninmis sohret sahibi uye zyadas taninmis sohret sahibi uye zyadas taninmis sohret sahibi uye zyadas taninmis sohret sahibi uye zyadas taninmis sohret sahibi uye zyadas taninmis sohret sahibi uye zyadas taninmis sohret sahibi uye zyadas taninmis sohret sahibi uye zyadas taninmis sohret sahibi uye zyadas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    273
    Thanked 7.499 Times in 196 Posts
    Tecrübe Puanı
    1893
    Alıntı ozgur_1982_´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    yadaş dostum bir sorum olacaktı bu alıntıydı galiba doğrumu yoksa sizmi cracladınız eğer crac sizinse bunu yükleyim. ben yaklaşık olarak bir haftadır kullanıyorum googleden aratım indirmiştim fakat bir hata var galiba cractan kaynaklı bazen görüntü yok yokkende kanal değişiminde bulunamadı uyarısı veriyor pc tekrar başlatmadanda görüntü gelmiyor acaba yadaş dostum sendede yada kullanan arkadaşlardada aynı problem varmı
    Bende veya başka bir kullanıcıda böyle bir hataya rastlamadım, Sanırım tamamen sizin sisteminizle ilgili.

ozgur_1982_ Herkesce takdir edilen guvenilir uye ozgur_1982_ Herkesce takdir edilen guvenilir uye ozgur_1982_ Herkesce takdir edilen guvenilir uye ozgur_1982_ Herkesce takdir edilen guvenilir uye ozgur_1982_ Herkesce takdir edilen guvenilir uye ozgur_1982_ Herkesce takdir edilen guvenilir uye ozgur_1982_ Herkesce takdir edilen guvenilir uye ozgur_1982_ Herkesce takdir edilen guvenilir uye ozgur_1982_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    55
    Tecrübe Puanı
    160
    Alıntı yadas´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende veya başka bir kullanıcıda böyle bir hataya rastlamadım, Sanırım tamamen sizin sisteminizle ilgili.
    bilgisayarıdı formatladım fakat yine bu durum devam etmekte geçenki şidetli yağmurdan dolayı eutelsat w3 den sinyal alamamya başladım türksat ve hotbirdde herhangi bir problem yok ki 2 yıldır kullanıyorum böyle bir durumla karşılaşmamıştım eutelsattan türksattaki bir kanalı açtığımda sinyal gelmiyor ve bir dahada açılmıyor pc yi yeniden başlatmam gerekiyor. o zaman muhtemelen diseq yada kabloda bir problem oluştu o zaman peki üstad sizde farklı bir uydudan sinyal olmayan bir kanalı açtığınızda tekrar farklı bir uydu sinyal aldığınız bir kanalı açtığınızda sinyal yada görüntü problemi yaşıyormusunuz. işin garip tarafıda bu sıkıntı yeni versiyonu kullanmakla başladı bu versiyon bana pek hayırlı olmadı.

zyadas taninmis sohret sahibi uye zyadas taninmis sohret sahibi uye zyadas taninmis sohret sahibi uye zyadas taninmis sohret sahibi uye zyadas taninmis sohret sahibi uye zyadas taninmis sohret sahibi uye zyadas taninmis sohret sahibi uye zyadas taninmis sohret sahibi uye zyadas taninmis sohret sahibi uye zyadas taninmis sohret sahibi uye zyadas taninmis sohret sahibi uye zyadas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    273
    Thanked 7.499 Times in 196 Posts
    Tecrübe Puanı
    1893
    Alıntı ozgur_1982_´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    bilgisayarıdı formatladım fakat yine bu durum devam etmekte geçenki şidetli yağmurdan dolayı eutelsat w3 den sinyal alamamya başladım türksat ve hotbirdde herhangi bir problem yok ki 2 yıldır kullanıyorum böyle bir durumla karşılaşmamıştım eutelsattan türksattaki bir kanalı açtığımda sinyal gelmiyor ve bir dahada açılmıyor pc yi yeniden başlatmam gerekiyor. o zaman muhtemelen diseq yada kabloda bir problem oluştu o zaman peki üstad sizde farklı bir uydudan sinyal olmayan bir kanalı açtığınızda tekrar farklı bir uydu sinyal aldığınız bir kanalı açtığınızda sinyal yada görüntü problemi yaşıyormusunuz. işin garip tarafıda bu sıkıntı yeni versiyonu kullanmakla başladı bu versiyon bana pek hayırlı olmadı.
    Uydular arası geçişte hiçbir sorun bulunmamakta, daha önce yazdıgım gibi tamamen sizin sistemle ilgili bir durum.
    Yazdıgınıza göre diseq kontrolü yapmanızda fayda var, w3 girişini başka girişle degiştirmeyi deneyin.

ÜSTÇAVUŞ
    pascal123 Herkesce takdir edilen guvenilir uye pascal123 Herkesce takdir edilen guvenilir uye pascal123 Herkesce takdir edilen guvenilir uye pascal123 Herkesce takdir edilen guvenilir uye pascal123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    350
    Tecrübe Puanı
    222
    yadas birde Recording Service v1.6.5.2 bunun hakında bilgi verirmisin bu dvb viewer kapalıkenmi acıkkenmi yoksa bağımsızmı calışıyor biraz acıklama yaparmısın dvb viewer zaten kayıt yapıyor peki eklentinin özelliği nedir acıklarmısın tesekkürler
    BuGüN DosT YâRâLaNMıŞ YiNé GöNLüM HoŞ DeiL..!!

Post Thanks / Like
    Teşekkür
    55
    Tecrübe Puanı
    160
    Alıntı yadas´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uydular arası geçişte hiçbir sorun bulunmamakta, daha önce yazdıgım gibi tamamen sizin sistemle ilgili bir durum.
    Yazdıgınıza göre diseq kontrolü yapmanızda fayda var, w3 girişini başka girişle degiştirmeyi deneyin.
    dostum diseqi poşetin içine koyup ağzını bağlamıştım. muhtemelen geçenki yağmurda poşetin içi komple su dolmuş diseq girişinde oksitlenme ve paslanma meydana gelmiş kablo bağlantılarını çıkartıp su alan ve paslanan kabloların uç kısımlarından kestim diseqinde devre kartında bir problem yoktu sadece uç kısımlarında oksitlenme ve paslanma vardı bunları temizleyip tekrardan bağlantılarını yapıp sağlamlaştırdım. şuan sinyalle ilgili hiç bir problem ve sıkıntı kalmadı.programda şimdilik gayet iyi çalışıyor.sadece bir kere bulunamadı hatası aldım şuana kadarda bir problem yok ama sanki kayıt hizmeti programı bunu yapıyor gibi geldi bana kullandıkçada çözecem bunu ozaman anlarız tekrardan herkese kolay gelsin

ÜSTÇAVUŞ
    pascal123 Herkesce takdir edilen guvenilir uye pascal123 Herkesce takdir edilen guvenilir uye pascal123 Herkesce takdir edilen guvenilir uye pascal123 Herkesce takdir edilen guvenilir uye pascal123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    350
    Tecrübe Puanı
    222
    yadaş buna uygun türkçe dil desteği bulabilirmisın tesekkürler

birde kayıt yapan eklentisi için biraz bilgi verirmisin nasıl kullanılıyor
    Konu pascal123 tarafından (23-10-2010 Saat 22:42 ) değiştirilmiştir. Sebep: Automerged Doublepost - Cift Mesaj Birlestirme
    BuGüN DosT YâRâLaNMıŞ YiNé GöNLüM HoŞ DeiL..!!

azimli taninmis sohret sahibi uye azimli taninmis sohret sahibi uye azimli taninmis sohret sahibi uye azimli taninmis sohret sahibi uye azimli taninmis sohret sahibi uye azimli taninmis sohret sahibi uye azimli taninmis sohret sahibi uye azimli taninmis sohret sahibi uye azimli taninmis sohret sahibi uye azimli taninmis sohret sahibi uye azimli taninmis sohret sahibi uye azimli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    745
    Thanked 1.449 Times in 517 Posts
    Tecrübe Puanı
    1086
    eski dvb viverlerdeki tr dosyası oluyor bende oldu çok güzel olmuş yapanın eline sağlık benim lisanslı dvb vieweri kaptmışlardı. güzel oldu ful çalışıyor. sorun yok.

serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    898
    Thanked 5.591 Times in 868 Posts
    Tecrübe Puanı
    2468
    Selam arkadaşlar,

Bu sürüm ile ilgili bazı sorularım var !

1. Ekranın sağ alt tarfına "DVBViewer Service" simgesi gelip yerleşti. Burada servisi hep stop pozisyonunda tutuyorum. Bu service simgesi nedir, neyi kontrol ediyor? Ne işe yarıyor? Stop yapmazsak birşey olur mu?

2. Eski sürümlerde kayıt işlevi için ayrı dosya verilmiyordu ! Yüklemede kayıt işlevi için verilen setup dosyasını da kurdum. Bu dosyanın ayrı bir dosya olarak verilmesinin nedeni nedir?

Saygılar.

Konu Kapatılmıştır
Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan
BirinciBirinci 1 2 3 SonuncuSonuncu

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks