Konu Kapatılmıştır
Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan
BirinciBirinci 1 2 3
21 den 29´e kadar. Toplam 29 Sayfa bulundu

Konu: Dvbviewer Pro V4.5 FuLL

ÇAVUŞ
    mertilus biraz daha puan alirsa yaralı olacak uye mertilus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    49
    Tecrübe Puanı
    71

çakışma yaşandığından record prg.kaldırıldı ve düzeldi.

ilk defa bu prg.ı kurdum vplug dahil hiç hata vermeden çalışıyor(progdvb de defalarca OSD hatası ile kapandığını dikkate alırsak), transediti de bahsedildiği şekilde sorunsuz çalıştırdı ne tüm kanalları isimleriyle buldu..-)) tek problemim 2 temp dosyasını benim norton antv.programı kaldırdı!! fakat prgr. sorunsuz çalışıyor. sadece hacksatın dcwsharingdeki novacinema1 açılmıyor(ve dorceltv) progdvb de açılıyordu! ekstra bir işlem mi yapmak gerekiyor! sayın Yadaş ve tüm ekibinize teşekkürler ve başarılar... bir de bununla ilgili olup olmadığını çözemedim.şu an hala uğraşıyorum!: sistem aniden blueescreen hatası ile kapandı ve tekrar açtığımda progdvb ve aver prog.larını çalıştıramıyorum?! dvbs device görmüyor ve disable gösteriyor ve enable izin vermiyor!!??
    sistemden kaynaklandıysa eğer bu mesaja ilavemi yaparım-kafa karıştırmaması için..
    Konu mertilus tarafından (27-11-2010 Saat 09:32 ) değiştirilmiştir. Sebep: problem halloldu
    PBllENtj65008tk32bVHP4GBRamC2duoCPUT9600,2,80GHz32 0GB,SeagateFAE3,5" 1,5TBLgtchV550msPrcsngmpdNVIDIAGFgt240M.MOf2007.Nr tn360;AvertvGlxyA816,EpsonSX115,Vınn3G,NokiaE63,S. sghe250;Vestel segDVB2005fta+Sansui sc-6000frtvCI,90HB+60T3A;DVDPlyrPrmrPHT-V40

ÇAVUŞ
    mertilus biraz daha puan alirsa yaralı olacak uye mertilus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    49
    Tecrübe Puanı
    71
    Alıntı mertilus´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    ilk defa bu prg.ı kurdum vplug dahil hiç hata vermeden çalışıyor(progdvb de defalarca OSD hatası ile kapandığını dikkate alırsak), transediti de bahsedildiği şekilde sorunsuz çalıştırdı ne tüm kanalları isimleriyle buldu..-)) tek problemim 2 temp dosyasını benim norton antv.programı kaldırdı!! fakat prgr. sorunsuz çalışıyor. sayın Yadaş ve tüm ekibinize teşekkürler ve başarılar....

1 ayı geçti hiç hatasız çalışıyor.tekrar teşekkür etmek istedim.ayrıca pluginlerde hiç probleme sebep olmadı... vplug-wincsc-hadu üçüde çalışıyor ve kanal donması denen bir şey hiç başıma gelmedi... sürüm.4.5.pro...
    PBllENtj65008tk32bVHP4GBRamC2duoCPUT9600,2,80GHz32 0GB,SeagateFAE3,5" 1,5TBLgtchV550msPrcsngmpdNVIDIAGFgt240M.MOf2007.Nr tn360;AvertvGlxyA816,EpsonSX115,Vınn3G,NokiaE63,S. sghe250;Vestel segDVB2005fta+Sansui sc-6000frtvCI,90HB+60T3A;DVDPlyrPrmrPHT-V40

zyadas taninmis sohret sahibi uye zyadas taninmis sohret sahibi uye zyadas taninmis sohret sahibi uye zyadas taninmis sohret sahibi uye zyadas taninmis sohret sahibi uye zyadas taninmis sohret sahibi uye zyadas taninmis sohret sahibi uye zyadas taninmis sohret sahibi uye zyadas taninmis sohret sahibi uye zyadas taninmis sohret sahibi uye zyadas taninmis sohret sahibi uye zyadas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    273
    Thanked 7.499 Times in 196 Posts
    Tecrübe Puanı
    1893
    Alıntı mertilus´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    1 ayı geçti hiç hatasız çalışıyor.tekrar teşekkür etmek istedim.ayrıca pluginlerde hiç probleme sebep olmadı... vplug-wincsc-hadu üçüde çalışıyor ve kanal donması denen bir şey hiç başıma gelmedi... sürüm.4.5.pro...
    Teşekkürü daha çok CRD Cracker grubu hakediyor, bizler sadece internette yayıyoruz...

4. The Following User Says Thank You to zyadas For This Useful Post:

mertilus (17-12-2010)

cemocem taninmis sohret sahibi uye cemocem taninmis sohret sahibi uye cemocem taninmis sohret sahibi uye cemocem taninmis sohret sahibi uye cemocem taninmis sohret sahibi uye cemocem taninmis sohret sahibi uye cemocem taninmis sohret sahibi uye cemocem taninmis sohret sahibi uye cemocem taninmis sohret sahibi uye cemocem taninmis sohret sahibi uye cemocem taninmis sohret sahibi uye cemocem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    105
    Thanked 1.545 Times in 107 Posts
    Tecrübe Puanı
    614
    yadaş dostum kurulumu yaptım herşey güzel sadece anahtarlı(şifreli) kanalları tıkladığımda o kanalı açmıyor "bu veri için mevcut DVB cihazı yok" diyor,anlamı nedir bilgin varmı..teşekkürler..

cemocem taninmis sohret sahibi uye cemocem taninmis sohret sahibi uye cemocem taninmis sohret sahibi uye cemocem taninmis sohret sahibi uye cemocem taninmis sohret sahibi uye cemocem taninmis sohret sahibi uye cemocem taninmis sohret sahibi uye cemocem taninmis sohret sahibi uye cemocem taninmis sohret sahibi uye cemocem taninmis sohret sahibi uye cemocem taninmis sohret sahibi uye cemocem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    105
    Thanked 1.545 Times in 107 Posts
    Tecrübe Puanı
    614
    intrenette araştırınca sorunun kaynağını buldum"settings / options / sağda Hardware yi tıkla orda Has CI module yi etkinleştir" şeklinde bir açıklama ile sorun düzeldi..belki aynı konuda başkalarınada yardımı olur..

ÜSTÇAVUŞ
    zhtsari09 foruma katkida bulunan uye zhtsari09 foruma katkida bulunan uye zhtsari09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    584
    Tecrübe Puanı
    222
    arkadaşlar 5 yıldır dijital tv kartlarıyla ilgileniyorum.ekran kartım ati 2600xt , dvb kartım nova hd2. bugünlerde aklıma takılan bir soru var, bizim yerel tv ler hd ler hariç görüntü kaynağı 25 fps.windows 7 veya vista işletim sistemi, dvbviewer, evr özelliğini kullanarak otomatik 50 fps ye çıkıyorumu? tahmin ediyorum çıkıyor çünkü evr özelliklerine girdiğimizde "elde edilen ortalama kare oranı=49,99" gibi rakamlar gösteriyor. anlattığım konu birbiriyle ilgilimidir? ayrıca daha net bir görüntü almak için ekran kartını değiştirsem daha çok verim alabilirmiyim. teşekkürler...

ONBASI
    asker_31 is on a distinguished road asker_31 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    13
    Tecrübe Puanı
    39
    program çok güzel kapanma olmuyor ama transedit programını bir türlü çalıştıramadım hata veriyor programı c/dvbviewer klasörüne atıyorum ordan masaüsütüne kısa yol gönderiyorum çalıştırıyorum ini dosyasını seçiyorum lnb ayarlarını yapıyorum scan (ara) diyorum hata veriyor

ÇAVUŞ
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    49
    Tecrübe Puanı
    71
    Alıntı asker_31´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    program çok güzel kapanma olmuyor ama transedit programını bir türlü çalıştıramadım hata veriyor programı c/dvbviewer klasörüne atıyorum ordan masaüsütüne kısa yol gönderiyorum çalıştırıyorum ini dosyasını seçiyorum lnb ayarlarını yapıyorum scan (ara) diyorum hata veriyor

sürüm 3.5.4.0 ı kullan .3.6 aynı hatayı bende de verdi ve bir turlü scan yapmasına rağmen kanalları update edemedim... öncelikle dvbviewer chn.editör den mevcut kanal ların tamamını sil.-bomboş kalsın ok ile çık. kapat. kingof satdan seyrettiğin uydulara ait ini dosyalarını indir .ve buları hem dvbvwr.in dizinindeki transprdr.dosyası içindekilerle hemde prog.data içindeki CMUV da bulunan trnspr.listesidekilerle değiştir. yani 2 ayrı dizine kopyalayacaksın. transedit programını (.exe) da dvbviewerin ana dizinine ilave et. sonrs ister buradan ister olusturacagın kısayoldan transedit programını yönetici hakları ile çalıştır. sol ust pencereden uyduyu seçip sol alt bolümde a-b,b-a vb. diseq diziliminide doğru seçtikten sonra kesinlikle APPLY a tıklayıp daha sonra all scan dan kanalları aratın. kanallar bulunduktan sonra sağ üst penceredn ilk kanala control +A tuşlayarak yada tüm kanalları seçerek all add+update seçeneğiyle kanalları sorınsuz eklersiniz.ayrıca çıkmadan .ini olarakda kullanıcının applct dizinine export ederek -kaydederek-çıkarsınız ...daha sonra diğer uyduları da aynı mantıkla aratatıp kaydedebilirsiniz.

bende bu şekilde çalıştı sadece hbirde 10719 trnsprd.deki yayınları bulamadı.onu da chnl.editöründen manuel olarak aratıp kanal listesine ekledim. insallah sizde de çalışır

ben de bu konuya vevap aradım ama hala yanıt alamadım..!!
    aynı trnsp. den yayınlanan kanalları mosaic olarak nasıl goruntuleyebiliriz??? prew.den sadece 1 kanal önizleme yapılıyor

10. The Following User Says Thank You to mertilus For This Useful Post:

ihsaniye (23-04-2011)

ER ismailbir is on a distinguished road ismailbir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    5
    Tecrübe Puanı
    0
    Teşekkür ederim

Konu Kapatılmıştır
Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan
BirinciBirinci 1 2 3

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks