+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 345 Toplam 446 Sayfadan
BirinciBirinci ... 245 295 335 343 344 345 346 347 355 395 445 ... SonuncuSonuncu
3.441 den 3.450´e kadar. Toplam 4451 Sayfa bulundu

Konu: BTK DCWshare Server ve Cam yazilimlari

ER sule is on a distinguished road sule - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    4
    Tecrübe Puanı
    0
    Alıntı byturan´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    dm 500s lerde sen kendi clineni bline olarak izliyemiyorsunçünki desteklemiyor.
    nlineni bline olarak izleyebilirsin,bilmem anlatabildim.ama biz senin paylaştığın clineni bline olarak izliyebiliyoruz,sen serverin çalışırken cline olarak kendi cihazını izleyebilirsin,paylaşımın kesilmez devam eder.
    hocam simdi anladigim kadariyla ben kendi c linemi dreambox 500 de normal cccamla izlerken dreame btkserveri kurup telnetten calistirdigimda ve btkserver.cfg de baskasina B satiri verdigimde portlarimida actigimda yani dreame yonlendirdigimde ben cccamden izleyecegim arkadasim btkcamla benden yayin alabilecek oyle degilmi yanlisim varmi tabiiki disarisi icin dns adreside olabilir dogrumudur hocam...

billytk06 geleceğin sohret adayi uye billytk06 geleceğin sohret adayi uye billytk06 geleceğin sohret adayi uye billytk06 geleceğin sohret adayi uye billytk06 geleceğin sohret adayi uye billytk06 geleceğin sohret adayi uye billytk06 geleceğin sohret adayi uye billytk06 geleceğin sohret adayi uye billytk06 geleceğin sohret adayi uye billytk06 geleceğin sohret adayi uye billytk06 geleceğin sohret adayi uye billytk06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    26
    Tecrübe Puanı
    964
    btkserver195_beta2 ve btkphp140_beta2 surumleri btksoft sitesinde download bolumune eklendi.

En buyuk yenilik web interface ve btkserver entegrasyonu gelistirildi.
    Artik btkphp de her C: yada N: satirina ait istatistikleri de gorebiliyorsunuz.
    Latest Btkcam Info @
    www.btksoft.com

Btkserver Configuration Generator
    www.btksoft.com/srvcfg

kikiri biraz daha puan alirsa yaralı olacak uye kikiri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    34
    Tecrübe Puanı
    256
    Alıntı sule´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam simdi anladigim kadariyla ben kendi c linemi dreambox 500 de normal cccamla izlerken dreame btkserveri kurup telnetten calistirdigimda ve btkserver.cfg de baskasina B satiri verdigimde portlarimida actigimda yani dreame yonlendirdigimde ben cccamden izleyecegim arkadasim btkcamla benden yayin alabilecek oyle degilmi yanlisim varmi tabiiki disarisi icin dns adreside olabilir dogrumudur hocam...
    dm500'lerde btksrv C:line desteği yok o yüzden boş yere uğraşmayın derim...
    Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yok. Nice elbiseler gördüm, içinde insan yok.

Mevlana

Doppler yararli uye Doppler yararli uye Doppler yararli uye Doppler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    122
    Tecrübe Puanı
    856
    Alıntı billytk06´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    btkserver195_beta2 ve btkphp140_beta2 surumleri btksoft sitesinde download bolumune eklendi.

En buyuk yenilik web interface ve btkserver entegrasyonu gelistirildi.
    Artik btkphp de her C: yada N: satirina ait istatistikleri de gorebiliyorsunuz.
    bksoft'da hala 194 var ama..

kikiri biraz daha puan alirsa yaralı olacak uye kikiri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    34
    Tecrübe Puanı
    256
    Alıntı Doppler´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    bksoft'da hala 194 var ama..
    [Only registered and activated users can see links. ]
    Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yok. Nice elbiseler gördüm, içinde insan yok.

Mevlana

ONBASI
    darkboys is on a distinguished road darkboys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    33
    Tecrübe Puanı
    36
    btkcam da turksattaki trt kanalı açılmıyor 11096 h 30000 frekansı şifreli.

serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    898
    Thanked 5.597 Times in 868 Posts
    Tecrübe Puanı
    2469
    Alıntı darkboys´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    btkcam da turksattaki trt kanalı açılmıyor 11096 h 30000 frekansı şifreli.
    biss.cfg dosyasının içine;

B2: 01a40000 0100 0001 0200 0201 10000000000000001000000000000000 # TRT-1 Doğu

ekleyiniz.

İşlem tamamdır.

Bu arada;

* Gbox'un constcw dosyasını düzenlemeden, yani 11919 için düzenlenmiş satır üzerinden TRT1'in doğu yayınını da açıyor. (Yani gbox'ta ilave işlem yapmaya gerek yok.)

* Oscam ymod açmıyor. Zira TRT1 doğunun log'unu aldığımda ECM PID görüntülenemiyor.

Bu nedenle; btkcam'a "DB:" satırı ile oscam'a key satırı oluşturamadım.

Ama bahsettiğim gibi btkcam "B2:" satırı üzerinden aynen açıyor.

Saygılar, sevgiler.
    Konu serkanguzel tarafından (10-06-2012 Saat 22:55 ) değiştirilmiştir.

byturan yararli uye byturan yararli uye byturan yararli uye byturan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    347
    Tecrübe Puanı
    181
    Alıntı sule´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    dm 500s cihaza maalesef cline ile server çalışmıyor,@kikiri ustanın dediği gibi boşuna uğraştım günlerce,pcde windows üzerinde çalışıyor,fakat dediğim gibi biz kendi cihazımızda kendi ürettiğimiz bline satırını izliyemiyoruz,cline yi izleyebiliyoruz,diğer paylaşım verdiğimiz arkadaşlar bizim bline satırını izleyebiliyorlar,billy usta dm 500s ler için cline desteği veremiyor galiba bugüne kadar olmadığına göre bundan sonrada olacağını sanmıyorum,cline satırını nline satırına dönüştürmenin yollarını araştıracağız galiba.

serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    898
    Thanked 5.597 Times in 868 Posts
    Tecrübe Puanı
    2469
    Alıntı serkanguzel´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    biss.cfg dosyasının içine;

B2: 01a40000 0100 0001 0200 0201 10000000000000001000000000000000 # TRT-1 Doğu

ekleyiniz.

İşlem tamamdır.

Bu arada;

* Gbox'un constcw dosyasını düzenlemeden, yani 11919 için düzenlenmiş satır üzerinden TRT1'in doğu yayınını da açıyor. (Yani gbox'ta ilave işlem yapmaya gerek yok.)

* Oscam ymod açmıyor. Zira TRT1 doğunun log'unu aldığımda ECM PID görüntülenemiyor.

Bu nedenle; btkcam'a "DB:" satırı ile oscam'a key satırı oluşturamadım.

Ama bahsettiğim gibi btkcam "B2:" satırı üzerinden aynen açıyor.

Saygılar, sevgiler.
    Bugün yayınlanan maçta yukarıdaki tarif ve keylerle açmamaktadır.

Tekrar log aldım. İlginç olan bu sefer ECM PID görüntüleniyor. (1FFF)

Hatta key'lerde görüntüleniyor ; 10 00 00 10 00 00 00 00

şeklinde...

Sonuç olarak; anlayamadığımız bir şekilde şifrelendi.

Açabilen arkadaşlar, bilgilendirirse memnun olurum.

atlas gelecegi parlak uye atlas gelecegi parlak uye atlas gelecegi parlak uye atlas gelecegi parlak uye atlas gelecegi parlak uye atlas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    616
    Tecrübe Puanı
    597
    saygılar
    Konu atlas tarafından (01-03-2014 Saat 18:24 ) değiştirilmiştir.

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 345 Toplam 446 Sayfadan
BirinciBirinci ... 245 295 335 343 344 345 346 347 355 395 445 ... SonuncuSonuncu

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks