+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan
BirinciBirinci 1 2
11 den 13´e kadar. Toplam 13 Sayfa bulundu

Konu: Dm 800 İmaj Nasıl Atılır(Resimli Anlatım)

arifkaptan taninmis sohret sahibi uye arifkaptan taninmis sohret sahibi uye arifkaptan taninmis sohret sahibi uye arifkaptan taninmis sohret sahibi uye arifkaptan taninmis sohret sahibi uye arifkaptan taninmis sohret sahibi uye arifkaptan taninmis sohret sahibi uye arifkaptan taninmis sohret sahibi uye arifkaptan taninmis sohret sahibi uye arifkaptan taninmis sohret sahibi uye arifkaptan taninmis sohret sahibi uye arifkaptan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    98
    Thanked 1.263 Times in 595 Posts
    Tecrübe Puanı
    2241
    Hayır denemedim.Modemle cihaz farklı odadalar.Doğrusu ikisini yanyana getirmeye üşendim..Bunu hatırlatmanız iyi oldu.Denedikten sonra bilgilendiririm.İlginize teşekkür ederim.Selamlar.
    Kimlere faydalı olduğumuzu görebilmemiz için,

Teşekkürü tıkla, unutma.
    DİLİNİZDEN UTANMAYIN !!!

Türkçe Dünyanın En köklü,En Zengin ve En Güzel Dillerinden Biri.Onu Yabancı Sözcüklerle Kirletmeyin.Türkçe Kullanın !!!

arifkaptan taninmis sohret sahibi uye arifkaptan taninmis sohret sahibi uye arifkaptan taninmis sohret sahibi uye arifkaptan taninmis sohret sahibi uye arifkaptan taninmis sohret sahibi uye arifkaptan taninmis sohret sahibi uye arifkaptan taninmis sohret sahibi uye arifkaptan taninmis sohret sahibi uye arifkaptan taninmis sohret sahibi uye arifkaptan taninmis sohret sahibi uye arifkaptan taninmis sohret sahibi uye arifkaptan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    98
    Thanked 1.263 Times in 595 Posts
    Tecrübe Puanı
    2241
    Alıntı tonytr´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    usb adaptörü baştan yazmamıştınız normal ağ kablosu ile denediniz mi?
    boot ederken usb driverleri yüklenmiyor olabilir tahminimce ondan dolayı ip alamıyordur
    Alıntı arifkaptan´isimli üyeden Alıntı
    Hayır denemedim.Modemle cihaz farklı odadalar.Doğrusu ikisini yanyana getirmeye üşendim..Bunu hatırlatmanız iyi oldu.Denedikten sonra bilgilendiririm.İlginize teşekkür ederim.Selamlar.
    Uyarınız üzerine cihazı başka odada kurulu olan modemin yanına götürüp kabloyla eternet bağlantısını yaptım ve ip numarasını aldığını gördüm.Backup ını da bu vesileyle yeniden yükledim.

İlginize tekrar teşekkür ederim.Selamlar..
    Kimlere faydalı olduğumuzu görebilmemiz için,

Teşekkürü tıkla, unutma.
    DİLİNİZDEN UTANMAYIN !!!

Türkçe Dünyanın En köklü,En Zengin ve En Güzel Dillerinden Biri.Onu Yabancı Sözcüklerle Kirletmeyin.Türkçe Kullanın !!!

ONBASI
    brother79 biraz daha puan alirsa yaralı olacak uye brother79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    65
    Tecrübe Puanı
    40
    arkadaşlar bende dm800hdse cihaz var cihaza imaj atmak istiyorum fakat birturlu atamıyorum cihazı arkadan kapatıyorum tekrar açıp ondeki kapatma düğmesine basıyorum cihaz ip si çıkıyor sonra internet explorer ile cihazın ipsini yazıyorum normalde imaj yukleme sayfası açılması lazım bende ise vuplus webtv çıkıyor hani interneten kanal değiştirme ses açma v.s gibi sayfa açılıyor
    birturlu imaj yukleyemıyorum butun browserlerde denedim açamadım bendeki yuklu imaj vu solo rami maher blackhole ssl82 sim2 acaba ayarlarda bir değişiklikmi yapmam lazım acil yardım beklıyorum anlayan arkadaşlardan teşekkurler

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan
BirinciBirinci 1 2

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks