+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 13 Toplam 23 Sayfadan
BirinciBirinci ... 3 11 12 13 14 15 ... SonuncuSonuncu
121 den 130´e kadar. Toplam 228 Sayfa bulundu

Konu: DVB CS Plugin "BTKemu"

obin gelecegi parlak uye obin gelecegi parlak uye obin gelecegi parlak uye obin gelecegi parlak uye obin gelecegi parlak uye obin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    33
    Tecrübe Puanı
    241
    Alıntı mert_2005´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    eklenti biger dvb playerlerdede calisiyor.. ancak ecm okuma problemi nedeniyle henuz görüntü alan olmadi.yeni sürüm beklenmektedir..
    görüntü alan var
    Konu obin tarafından (05-04-2012 Saat 22:40 ) değiştirilmiştir.

zyadas taninmis sohret sahibi uye zyadas taninmis sohret sahibi uye zyadas taninmis sohret sahibi uye zyadas taninmis sohret sahibi uye zyadas taninmis sohret sahibi uye zyadas taninmis sohret sahibi uye zyadas taninmis sohret sahibi uye zyadas taninmis sohret sahibi uye zyadas taninmis sohret sahibi uye zyadas taninmis sohret sahibi uye zyadas taninmis sohret sahibi uye zyadas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    273
    Thanked 7.499 Times in 196 Posts
    Tecrübe Puanı
    1893
    Alıntı obin´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    görüntü alan var
    Nasıl görüntü alabildiniz öğrenebilirmiyiz ?

zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    20
    Tecrübe Puanı
    1186
    Bu topicteki ilk mesajımdaki tarif ettiğimi aynen yaptıysanız görüntü alabilirdiniz. Ancak sorun var en kısa zamanda sorunu düzeltince yeni versiyon burdan verilecektir. Lütfen biraz daha sabır..

zyadas taninmis sohret sahibi uye zyadas taninmis sohret sahibi uye zyadas taninmis sohret sahibi uye zyadas taninmis sohret sahibi uye zyadas taninmis sohret sahibi uye zyadas taninmis sohret sahibi uye zyadas taninmis sohret sahibi uye zyadas taninmis sohret sahibi uye zyadas taninmis sohret sahibi uye zyadas taninmis sohret sahibi uye zyadas taninmis sohret sahibi uye zyadas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    273
    Tecrübe Puanı
    1893
    Şu an Astra 19 çanak var onda test ediyorum ama hiç bir kanalı açamadım. Sanırım Eutelsat 7 'de denememiz gerekiyor.

zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    20
    Tecrübe Puanı
    1186
    Alıntı zyadas´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu an Astra 19 çanak var onda test ediyorum ama hiç bir kanalı açamadım. Sanırım Eutelsat 7 'de denememiz gerekiyor.
    Hayır neden orda denemek istediğinizi anlamadım. Ancak ısrarla tekrar ediyorum yeni versiyonu bekleyin biraz sabır billy hocam ecm almadaki sorunu halletti yeni versiyon inş. sorunsuz olacak olsa bile küçük sorunlar zaten hemen halledilip yeni versiyonu verilir. Bu yaşadığımız sorun epey büyük bir sorundu billytk hocam çok uzun uğraşlar sonucu halletti bu topiği takip edin yeni versiyon verilince denersiniz eski versiyonu test etmeye çalışmayın lütfen.

Post Thanks / Like
    Teşekkür
    273
    Tecrübe Puanı
    1893
    Alıntı zombi´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayır neden orda denemek istediğinizi anlamadım. Ancak ısrarla tekrar ediyorum yeni versiyonu bekleyin biraz sabır billy hocam ecm almadaki sorunu halletti yeni versiyon inş. sorunsuz olacak olsa bile küçük sorunlar zaten hemen halledilip yeni versiyonu verilir. Bu yaşadığımız sorun epey büyük bir sorundu billytk hocam çok uzun uğraşlar sonucu halletti bu topiği takip edin yeni versiyon verilince denersiniz eski versiyonu test etmeye çalışmayın lütfen.
    Dostum mesajımda da belirttiğim gibi Türksat haricinde astra 19 var, mecburen orada deneme yapıyorum illaki açsın diye bekleyiş içerisinde de değilim.
    Bende billytk hocanın yeni versiyon için uğraştığından haberdarım ve dört gözle onu bekliyorum.

billytk06 geleceğin sohret adayi uye billytk06 geleceğin sohret adayi uye billytk06 geleceğin sohret adayi uye billytk06 geleceğin sohret adayi uye billytk06 geleceğin sohret adayi uye billytk06 geleceğin sohret adayi uye billytk06 geleceğin sohret adayi uye billytk06 geleceğin sohret adayi uye billytk06 geleceğin sohret adayi uye billytk06 geleceğin sohret adayi uye billytk06 geleceğin sohret adayi uye billytk06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    26
    Tecrübe Puanı
    964
    Evet arkadaslar.

Nihayet calisan bir btkemuya cok yaklastik. Size su an kanal acma kabiliyetine sahip elimdeki versiyonu veriyorum. Su a sadece MDAPI destekleyen Playerlar ile acar. Ama hepsini ekleyecegim. En onemlisi, ECM ile ilgili sorunu hallettim.

Diger emular varken calismayabilir. Test etmenizi bekliyorum. Ben tum testlerimi dvbdream ile yapiyorum. Onunla actigini soyleyebilirim.

Su an icin auto ecm yok. Emunun info penceresini acip istediginiz sifreleme sistemine tiklamaniz yeterli. Default olarak 1 numarayi secer.

Her Player ince ayar istedigi icin her player ile ilgili yorumlarinizi alabilirim. ProgDVB de hala crash olma ihtimali var. Arizayi buldum, fakat yavas yavas tum playerleri entegre edecegim. Su an icin DvbDream ile calisiyorum. Ozellikle bunun stabilitesini ve farkli sifreleme sistemleini nasil actigini deneyiniz.

Ekran tasarimlari devamli degisiyor fakat, eninde sonunda guzel birey yapariz.

[Only registered and activated users can see links. ]

saygilar.
    Latest Btkcam Info @
    www.btksoft.com

Btkserver Configuration Generator
    www.btksoft.com/srvcfg

8. The Following 3 Users Say Thank You to billytk06 For This Useful Post:

mert_2005 (13-04-2012), obin (13-04-2012), tonytr (13-04-2012)

Doppler yararli uye Doppler yararli uye Doppler yararli uye Doppler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    122
    Tecrübe Puanı
    856

Elinize sağlık usta

Alıntı billytk06´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet arkadaslar.

Nihayet calisan bir btkemuya cok yaklastik. Size su an kanal acma kabiliyetine sahip elimdeki versiyonu veriyorum. Su a sadece MDAPI destekleyen Playerlar ile acar. Ama hepsini ekleyecegim. En onemlisi, ECM ile ilgili sorunu hallettim.

Diger emular varken calismayabilir. Test etmenizi bekliyorum. Ben tum testlerimi dvbdream ile yapiyorum. Onunla actigini soyleyebilirim.

Su an icin auto ecm yok. Emunun info penceresini acip istediginiz sifreleme sistemine tiklamaniz yeterli. Default olarak 1 numarayi secer.

Her Player ince ayar istedigi icin her player ile ilgili yorumlarinizi alabilirim. ProgDVB de hala crash olma ihtimali var. Arizayi buldum, fakat yavas yavas tum playerleri entegre edecegim. Su an icin DvbDream ile calisiyorum. Ozellikle bunun stabilitesini ve farkli sifreleme sistemleini nasil actigini deneyiniz.

Ekran tasarimlari devamli degisiyor fakat, eninde sonunda guzel birey yapariz.

[Only registered and activated users can see links. ]

saygilar.
    Bir bissemutester olarak, yazılıma biss'i de entegre ettiniz mi acaba merak ettim?

Ben işyerindeyim şu an, işyerinde altdvb kurulu ve sadece Türksat2A var, onda da denenebilecek bir kanal yok sanırım..

Saygılar..

ido16 Hatiri sayilir tecrubeli uye ido16 Hatiri sayilir tecrubeli uye ido16 Hatiri sayilir tecrubeli uye ido16 Hatiri sayilir tecrubeli uye ido16 Hatiri sayilir tecrubeli uye ido16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    75
    Tecrübe Puanı
    239
    teşekkürler, elinize sağlık
    DVBDream

DVBviewer

Konu ido16 tarafından (13-04-2012 Saat 11:10 ) değiştirilmiştir.

ÇAVUŞ
    kicker55 taninmis sohret sahibi uye kicker55 taninmis sohret sahibi uye kicker55 taninmis sohret sahibi uye kicker55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    237
    Tecrübe Puanı
    126
    gayet güzel çalışma olmus dvbdream da çalışıyor ellerine sağlık

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 13 Toplam 23 Sayfadan
BirinciBirinci ... 3 11 12 13 14 15 ... SonuncuSonuncu

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks