+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 2 Toplam 23 Sayfadan
BirinciBirinci 1 2 3 4 12 ... SonuncuSonuncu
11 den 20´e kadar. Toplam 228 Sayfa bulundu

Konu: DVB CS Plugin "BTKemu"

kikiri biraz daha puan alirsa yaralı olacak uye kikiri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    34
    Tecrübe Puanı
    256
    Üstad emeğin için teşekkürler güzel bir çalışma olmuş.Birde bunun linux ortamında çalışanı olursa çok daha güzel olur örneğin linux ortamında Enigma2 kullanıyorum.

Saygılarımla...
    Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yok. Nice elbiseler gördüm, içinde insan yok.

Mevlana

ONBASI
    Örnek is on a distinguished road Örnek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    40
    Tecrübe Puanı
    41
    Şimdi indirip deneyeceğim evet kilitlenme sorunu hiç bir satır ekli olmasada oluyor dosyayı indirip deneyeceğim şimdi blineları teşekkürler.

billytk06 geleceğin sohret adayi uye billytk06 geleceğin sohret adayi uye billytk06 geleceğin sohret adayi uye billytk06 geleceğin sohret adayi uye billytk06 geleceğin sohret adayi uye billytk06 geleceğin sohret adayi uye billytk06 geleceğin sohret adayi uye billytk06 geleceğin sohret adayi uye billytk06 geleceğin sohret adayi uye billytk06 geleceğin sohret adayi uye billytk06 geleceğin sohret adayi uye billytk06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    26
    Tecrübe Puanı
    964
    Arkadaslar calistiran biri screenshot atarsa sevinecegim.

Biz neden koymadik ki

benim hatirladigi progdvb 4.6 gibi birsey ile denemistik galiba.
    Konu billytk06 tarafından (10-01-2012 Saat 16:11 ) değiştirilmiştir.

4. The Following User Says Thank You to billytk06 For This Useful Post:

Örnek (10-01-2012)

ONBASI
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    40
    Tecrübe Puanı
    41
    Alıntı billytk06´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    tam tersi. istediginizi alin ve deneyin diyor.
    linki verilen dosyada btkcam.cfg icinde 8 tane B: line var
    isteiginizi deneyin.
    evet şimdi verdi tonytr blineleri fakat kilitlenme dolayısıyla sıkıntı yaşıyorum sorunun nerden kaynaklandığını bulursam yazacam. Otomatik başlaması için ACTIVE=1 yaptığım zaman biraz önce dvbdreamda da donma yoktu fakat şimdi başladı progdvb dede sıkıntı yaratıyor demeye devam ediyorum şimdi ilerleyen dakikalarda sonucu yazarım.

billytk06 geleceğin sohret adayi uye billytk06 geleceğin sohret adayi uye billytk06 geleceğin sohret adayi uye billytk06 geleceğin sohret adayi uye billytk06 geleceğin sohret adayi uye billytk06 geleceğin sohret adayi uye billytk06 geleceğin sohret adayi uye billytk06 geleceğin sohret adayi uye billytk06 geleceğin sohret adayi uye billytk06 geleceğin sohret adayi uye billytk06 geleceğin sohret adayi uye billytk06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    26
    Tecrübe Puanı
    964
    Alıntı kikiri´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Üstad emeğin için teşekkürler güzel bir çalışma olmuş.Birde bunun linux ortamında çalışanı olursa çok daha güzel olur örneğin linux ortamında Enigma2 kullanıyorum.

Saygılarımla...
    Hocam o kadar cok dallanip budaklandi ki, artik yetisemiyorum. Kisa zamanda olacagini garanti edemem ama bir yolunu bulursam hemen yapairim.

Vdr-Sc icine eklersem herkes kullanabilirmi bunu? Yani windows ve linux makinalar? SS2 den tecrubesi olanlar aydinlatirsa sevinirim.

Alıntı Örnek´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet şimdi verdi tonytr blineleri fakat kilitlenme dolayısıyla sıkıntı yaşıyorum sorunun nerden kaynaklandığını bulursam yazacam. Otomatik başlaması için ACTIVE=1 yaptığım zaman biraz önce dvbdreamda da donma yoktu fakat şimdi başladı progdvb dede sıkıntı yaratıyor demeye devam ediyorum şimdi ilerleyen dakikalarda sonucu yazarım.
    Arkadaslar bu ilk surumde calisirken plugins klasorunde sadece btkemu olsun.
    Cunku su an diger camler ile beraber calisabilecek hizda degil.
    Konu billytk06 tarafından (10-01-2012 Saat 16:16 ) değiştirilmiştir. Sebep: Automerged Doublepost - Cift Mesaj Birlestirme

ONBASI
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    40
    Tecrübe Puanı
    41
    Alıntı billytk06´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam o kadar cok dallanip budaklandi ki, artik yetisemiyorum. Kisa zamanda olacagini garanti edemem ama bir yolunu bulursam hemen yapairim.

Vdr-Sc icine eklersem herkes kullanabilirmi bunu? Yani windows ve linux makinalar? SS2 den tecrubesi olanlar aydinlatirsa sevinirim.
    Tam emin değilim ama çalışması lazım.şimdi dvbdreamda başka bir bline eklediğim zaman donma yok ancak altta keyleri görüyorum değişen ama kanallar açılmıyor
    Konu Örnek tarafından (10-01-2012 Saat 16:31 ) değiştirilmiştir.

ONBASI
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    40
    Tecrübe Puanı
    41
    billytk işletim sistemi olarak zombi ile ne kullanmıştınız tüm windows sürümlerinde çalışıyor mu acaba şun win7 ile deniyorum?

Post Thanks / Like
    Teşekkür
    26
    Tecrübe Puanı
    964
    Alıntı Örnek´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    billytk işletim sistemi olarak zombi ile ne kullanmıştınız tüm windows sürümlerinde çalışıyor mu acaba şun win7 ile deniyorum?
    Win7 de 1nci mesajda dedigimiz gibi
    AltDvb, ProgDvb, DvbDream gibi dvb oynatıcıları ile test edildi ok. Ancak şu an DVBCore ve DVBViewer ile uyumlu değil.

obin gelecegi parlak uye obin gelecegi parlak uye obin gelecegi parlak uye obin gelecegi parlak uye obin gelecegi parlak uye obin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    33
    Tecrübe Puanı
    241
    Alıntı tonytr´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    test edebildin mi obin çalışıyor mu
    Çalışıyor fakat biraz sıkıntıları var. Kanal geçişlerinde ALTDvb 'de takılmalar yapıyor, Billy daha stabil versiyon çıkardığında çok daha iyi olacak sanırım. DVBViewer desteğide gelirse iyi olur.

Post Thanks / Like
    Teşekkür
    26
    Tecrübe Puanı
    964
    Alıntı obin´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çalışıyor fakat biraz sıkıntıları var. Kanal geçişlerinde ALTDvb 'de takılmalar yapıyor, Billy daha stabil versiyon çıkardığında çok daha iyi olacak sanırım. DVBViewer desteğide gelirse iyi olur.

Hocam dedigim gibi bu daha 0.0001 versiyon. ilk goruntuyu aldigimiz versiyon diyebilirim. Btk protokolu bitti gerisi sadece emu ile entegrasyon...

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 2 Toplam 23 Sayfadan
BirinciBirinci 1 2 3 4 12 ... SonuncuSonuncu

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Bookmarks