+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 2 Toplam 4 Sayfadan
BirinciBirinci 1 2 3 4 SonuncuSonuncu
11 den 20´e kadar. Toplam 32 Sayfa bulundu

Konu: Aygıt Başlatılamadı hatası (resimli)

ÇAVUŞ
    canseven67 is on a distinguished road canseven67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    86
    Tecrübe Puanı
    67

Exclamation

selam arkadaşlar sistemi yeniledim proğDVB kurdukdan sonra bende aynı uyarıyı alıyorum bu konuda cokda bilgi sahimi değilim ama önceki pc deyken adeta poğramı kurma konusunda kendimi cok bilmiş zannediyordum ama şimdi yardıma muhtacım sanki yeni pc (core duo) Tv kartını tanımıyor veya ben öyle sanıyorum böyle bir durumda kartı nasıl tanıtacağım birde ekran kartına yakın oluyor diye Bir alt sulota takıldı bundan olurmu Konunun uzmanı arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler

TEĞMEN
    cahidsat taninmis sohret sahibi uye cahidsat taninmis sohret sahibi uye cahidsat taninmis sohret sahibi uye cahidsat taninmis sohret sahibi uye cahidsat taninmis sohret sahibi uye cahidsat taninmis sohret sahibi uye cahidsat taninmis sohret sahibi uye cahidsat taninmis sohret sahibi uye cahidsat taninmis sohret sahibi uye cahidsat taninmis sohret sahibi uye cahidsat taninmis sohret sahibi uye cahidsat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    60
    Thanked 2.656 Times in 107 Posts
    Tecrübe Puanı
    908
    Alıntı canseven67´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar sistemi yeniledim proğDVB kurdukdan sonra bende aynı uyarıyı alıyorum bu konuda cokda bilgi sahimi değilim ama önceki pc deyken adeta poğramı kurma konusunda kendimi cok bilmiş zannediyordum ama şimdi yardıma muhtacım sanki yeni pc (core duo) Tv kartını tanımıyor veya ben öyle sanıyorum böyle bir durumda kartı nasıl tanıtacağım birde ekran kartına yakın oluyor diye Bir alt sulota takıldı bundan olurmu Konunun uzmanı arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler
    Diğer programlarda çalıştırabiliyor musun? Ya da şöyle diyeyim. Aygıt yöneticisinde aygıt tanıtılmış ya da tanıtılmamış olarak görünüyor mu? Eğer aygıt tanıtılmış olarak görünüyor ise aygıt ve slotla ilgili bir problem yoktur. Powerinstall kurulumu yaparken sırasıyla diğer kartları seçerek dene. Hangisinde olumlu cevap alırsan onda kalsın ve kurulumu tamamla. Sorun hallolur. Farklı bir sorun da olabilir. Bunları yaptıktan sonra düzelmezse son durumu haber ver. Yardımcı olmaya çalışalım..!

ÇAVUŞ
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    86
    Tecrübe Puanı
    67

Arrow

cahidsat
    BAŞÇAVUŞa dikkatine
    Arkadşım kartın yerini değiştirdim başka bir solota takdım ve
    (Tv Kartı vısıon Plus Cı ) kart DTVNetEnternet cotrol olarak
    gözüküyor sistem internet kartı olarakmı algılıyor ne bilmiyorum
    Vision dtv -Skyvision - ınceDTV - Aygıt başlatılamadı hatası veriyor
    birtek KwortDTV kart seciminde sinyal seviyesi ve kalitesi % 100
    olarak gözüküyor ama ses yok gürüntü yok kartın
    herhalde drıverı kuramıyorum veya benim sistem algılamıyor
    zaten ben biraz acemiyim ama eski sistemde instll cok kurdum ve
    sildim bundan bişey anlamadım her halde bir bilen mutlak diyebekliyorum

TEĞMEN
    cahidsat taninmis sohret sahibi uye cahidsat taninmis sohret sahibi uye cahidsat taninmis sohret sahibi uye cahidsat taninmis sohret sahibi uye cahidsat taninmis sohret sahibi uye cahidsat taninmis sohret sahibi uye cahidsat taninmis sohret sahibi uye cahidsat taninmis sohret sahibi uye cahidsat taninmis sohret sahibi uye cahidsat taninmis sohret sahibi uye cahidsat taninmis sohret sahibi uye cahidsat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    60
    Tecrübe Puanı
    908
    Kartın eğer twinhan chipsetli visionplus dtv CI ise forumda twinhan için driver bölümünde konu açmıştım. Ordaki driver'ı bir kurmayı dene. Zannedersem senin kurduğun driver data için olanı. Data için olanında bu şekilde görmesi normaldir..!

ÇAVUŞ
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    86
    Tecrübe Puanı
    67
    ok twinhan chipsetli visionplus dtv CI her iki cd si de mevcut sorun driver denmiş bunların driverını yüklemek icin usta değil uzman cavuş olmak bile yetmez belki teğmen olmak gerek ancak doğru dürüs driveri yokmu ? birde monitörün sağ üst köşesinde her kanal değiştitmede Poverd ly ASUS SEPLENDİD video enhancomennt teehnology diye yazı cıkı yor
    Konu canseven67 tarafından (08-08-2007 Saat 00:05 ) değiştirilmiştir.

TEĞMEN
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    60
    Tecrübe Puanı
    908
    Muhtemelen sisteminde asus ekran kartı vardır. Ondan dolayı çıkıyordur. Bir de register edilmemiş bir codec'le kullanıyorsan ondan dolayı da olabilir..!

ONBASI
    giray18 is on a distinguished road giray18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    70
    Tecrübe Puanı
    31
    arkadaşlar kartın anten kısmına giren kabloyu kontrol edin bende bu hatayı alıyordum inca kartim var anten kablosunu giriş kısmını salladığımda normal olarak çalişiyor temas etmediğinde ayni hatayi veriyor dikkatinize !!!!!!!!!!

ÇAVUŞ
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    86
    Tecrübe Puanı
    67
    Aynı Hatayı INCA Tv Kartıylada Veriyor o zaman Hata nerde onu bilmek lazım tabi bir bilen varsa ( Tv görüntüsünün icinde aralıklarla falaş cakıyormuş gibi ara ara beyaz bir görüntü)

TEĞMEN
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    60
    Tecrübe Puanı
    908
    Aynı Hatayı INCA Tv Kartıylada Veriyor o zaman Hata nerde onu bilmek lazım tabi bir bilen varsa ( Tv görüntüsünün icinde aralıklarla falaş cakıyormuş gibi ara ara beyaz bir görüntü)
    Ben de inca tv kartı kullanıyorum. Bende öyle bir sorun yok..! Sorun muhtemelen ekran kartı kaynaklı. Ekran kartın nedir? Nvidia chipsetli ise pure video hd codec'le denesene bir de..! Gerçi ati chipsetliyse de deneyebilirsin..!

ÇAVUŞ
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    86
    Tecrübe Puanı
    67
    Aygıt başlatılamadı hatasından ta nerelere geldik konu değişti yeni konu açacağım

< ProğDVB Görüntü icinde Flaşlar Patlıyor >
    Konu canseven67 tarafından (21-08-2007 Saat 22:39 ) değiştirilmiştir.

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 2 Toplam 4 Sayfadan
BirinciBirinci 1 2 3 4 SonuncuSonuncu

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks