+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan
BirinciBirinci 1 2 3 4 SonuncuSonuncu
21 den 30´e kadar. Toplam 32 Sayfa bulundu

Konu: Aygıt Başlatılamadı hatası (resimli)

ER scorpion_09 is on a distinguished road scorpion_09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    5
    Tecrübe Puanı
    0
    arkadaşlar benim sorunum şu skystar2 yi kurdum sonra progdvb yi kurdum kanalları yükledim ama izlemek için mesela türksatta star a tıkladığımda vista hata veriyor ve programı kapattırıyor verdiği hata:APPCRASH hatası bu hatanın çözümü nasıl acaba bilen var mı??

Sorunlu Olay Adı: APPCRASH
    Uygulama Adı: ProgDVB.exe
    Uygulama Sürümü: 4.0.0.0
    Uygulama Zaman Damgası: 42f4e3d2
    Hata Modülü Adı: ntdll.dll
    Hata Modülü Sürümü: 6.0.6000.16386
    Hata Modülü Zaman Damgası: 4549bdc9
    Özel Durum Kodu: c0000005
    Özel Durum Uzaklığı: 00022a7f
    OS Sürümü: 6.0.6000.2.0.0.768.3
    Yerel Kimlik: 1055
    Ek Bilgiler 1: bfef
    Ek Bilgiler 2: e8adce1c2b9e7be834b4063ac3c53863
    Ek Bilgiler 3: bfef
    Ek Bilgiler 4: e8adce1c2b9e7be834b4063ac3c53863

ER şalvari is on a distinguished road şalvari - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    4
    Tecrübe Puanı
    0
    arkadaşlar bi sorunum var aygıt bilgisayarda gözüküyor ama ProgDVBPowerInstall7.7.3 bu programı yülledim aygıtı tanıtamadım lütfen yardım

sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    254
    Thanked 25.680 Times in 4.219 Posts
    Tecrübe Puanı
    24632
    @şalvari sayın üyemiz normal hazır kurulum olmayan progdvbleri kurmayı deneyebilirsiniz.Ayrıca kurulum sırasında doğru kart seçimi yaptığınızdan emin olunuz.
    Konu sanko86 tarafından (10-03-2008 Saat 11:20 ) değiştirilmiştir.
    -Paylaşım yapmadan önce Forum Kurallarını Okuyunuz.

ER crazy_handsome is on a distinguished road crazy_handsome - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    0
    Tecrübe Puanı
    0
    arkadaşlar dediklerinizin hepsini yaptım progvb aygıt başlatılamadı diyor başka bir önerisi olan war mı_?

ER maksimusss is on a distinguished road maksimusss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    8
    Tecrübe Puanı
    0
    Arkadaşlar geçenlerde Skystar 2.6 PCI aldım....Bilgisayardan anlamayan biri değilim Allah'a şükür etrafımdakilere de yardım edebilecek kadar bir bilgim var ama kendime hayrım yok
    Bilgisayarda Win 7 yüklüydü ,forumlardaki önerileri takip edip tanıtmaya çalıştım tanıdı fakat gerekli yazılımları(progdvb,dvb dream...) kurduğumda hep '' AYGIT ÇALIŞTIRILAMADI'' hatası veriyor....
    Sonra win XP kurdum ama aynı olay yine oluyor...Aygıtı makina DONANIM BÖLÜMÜNDEKİ '' SES, VİDEO VE KUMANDALAR'' bölümünde gösteriyor...yani tanıyor ama doğru yer mi bilmiyorum...
    Ayrıca makinanın kendi yazılımı da önce driverları kurmalısınız diye başta hata verip kapanıyor...
    bir fikri olan veya daha iyisi Beylikdüzü Beykent civarında oturup yardım edebilecek olan var mı?
    Kafayı yiyeceğim...............

ÜSTÇAVUŞ
    Morumtrak biraz daha puan alirsa yaralı olacak uye Morumtrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    191
    Tecrübe Puanı
    157
    Sayın Maximus senin driver sorunun var.Win 7 silip SP2 ya da 3 kurup Skystar2 2.6 nın Teknisat DVB-PC driveri tanıt.SP3 kurarsan kolay tanır.Emin olman için de Masa üstünden Bilgisayarım kısayol ikonuna sağ tıkla ve özelliklerden Aygıt Yöneticinden Ağ Bağdaştırıcı altında Teknisat DVB-PC var mı bak varsa Driver tanınmıştır.Ancak bununla bitmedi işin.Bilgisayarı yeniden mutlaka başlat ve Skystar2 Orjinal CD sinden setup yap.CD den DVB Wiver ve diğer çerezler kurulur.Eğer CD den setup yapmazsan Skystar Filitrelerini de yüklememiş olursun ki mevcut hatayı görürsün.Sonra da ProgDVB 7.6 yı kur.Onun içinde Power Codec 9 Automatik yüklenir.Yükleme esnasında dikkat etmen gereken en önemli aşama Aygıt seçimi Skystar 2 PCI seçmelisin.Eğer yanlış seçim yaparsan aynı sorunla karşılaşırsın.Bir de Pid seçme.ProgDVB kurulumu sırasında Dieseq ayarını iyi yap.çanağın hangi uyduya dönük ise o uyduyu seç çendikle.İyi bir görüntü için Cyberlink Scaistar Graphı ProgDVB içinde FilterGraph içine at.Bu Graph bulmak için sitede Flulaşmayı önlemek için Codec vardır Onu bul download et.Scaistar Graph çalışabilmesi için PowerDVD 6.0 ı PC ne kurman gerek .Güncel Plugins dosyasını siteden indir eskisini sil yenisini yerine yapıştır.Windows/Sistem32 içine 2 dosya atacaksın o da sitede vardır: libeay32.dll ve libssl32.dll.Bu iki dosya V-Plug çözücü için gerekli.

En en önemli olanı da K-Lite Codec PC de kurulmuş olsun bu işlere başlamadan önce.
    Konu Morumtrak tarafından (18-11-2009 Saat 11:47 ) değiştirilmiştir.

Ladacı taninmis sohret sahibi uye Ladacı taninmis sohret sahibi uye Ladacı taninmis sohret sahibi uye Ladacı taninmis sohret sahibi uye Ladacı taninmis sohret sahibi uye Ladacı taninmis sohret sahibi uye Ladacı taninmis sohret sahibi uye Ladacı taninmis sohret sahibi uye Ladacı taninmis sohret sahibi uye Ladacı taninmis sohret sahibi uye Ladacı taninmis sohret sahibi uye Ladacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    133
    Tecrübe Puanı
    416
    @Morumtrak;
    Win7 de kalmak ve skystar kullanmak isteyenler için yukarıdaki anlattıklarınız karmakarışık ve zorlayıcı.
    Wİn7 de hiçbir codec istemeden sadece son driver 4.5.1 yardımıyla kartın tanıtılması ve setup yüklenmesi yeterli.Gösterici olarak da en iyisi dvbviewer
    (forumda zeromike imzalı 4.0)..kurulu dwbviewer plugins klasörüne de vplug 2.4.2 full paketi atılır (ya da free pack 2.1 herşeyi otomatik)..Dvbviewer kullanımı ayrıca araştırılır.Başkaca hiçbir şeye ihtiyaç yoktur!
    Herkese kolaylıklar dilerim..

ER maksimusss is on a distinguished road maksimusss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    8
    Tecrübe Puanı
    0
    arkadaşlar sonunda işi hallettim sayenizde....
    şimdi de Dvbdream ve dvb wiewer da izleme için uğraşıyorum...
    güncel transporderları aldım ([Only registered and activated users can see links. ]) ama diseq ten mi bilinmez birinde hotbird birinde türksat sadece var...uydu listelerindeki kanalllarda problem olunca tek tek taratıp kendi listemi oluşturmaya başladım...doğru mu yapıyorum bilmiyorum ama uydu listesini açmasına rağmen çoğu uyduyu göstermiyordu..
    bundan sonrasını inş. araştırarak halledeceğim...
    tüm arkadaşlara teşekkürler....

yine yol göstermek isteyen olursa hayır demem tabii

cemocem taninmis sohret sahibi uye cemocem taninmis sohret sahibi uye cemocem taninmis sohret sahibi uye cemocem taninmis sohret sahibi uye cemocem taninmis sohret sahibi uye cemocem taninmis sohret sahibi uye cemocem taninmis sohret sahibi uye cemocem taninmis sohret sahibi uye cemocem taninmis sohret sahibi uye cemocem taninmis sohret sahibi uye cemocem taninmis sohret sahibi uye cemocem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    105
    Thanked 1.545 Times in 107 Posts
    Tecrübe Puanı
    614
    güzel bir konu ama 2006 dan beri sanki garip kalmış,o zamandan beri kimsenin başına bu sorun gelmemiş herhalde oh iyi maşallah..
    ================================================== =======

dereyi görmeden paçaları sıvamak bu olsa gerek devamına bakmadan cevap yazdım konuyla alakalı ilgi varmış gerçekten....
    Konu cemocem tarafından (04-02-2010 Saat 02:13 ) değiştirilmiştir.

ER ylnz09 is on a distinguished road ylnz09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    76
    Tecrübe Puanı
    0
    bende altdvb güzel çalışıyo ama proğramdvb ses gidiyo buna bi çözüm bulursa üstatlarım çok makbule geçer

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan
BirinciBirinci 1 2 3 4 SonuncuSonuncu

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks