+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan
1 2 3 ... SonuncuSonuncu
1 den 10´e kadar. Toplam 32 Sayfa bulundu

Konu: Aygıt Başlatılamadı hatası (resimli)

Emekli Admin eniss taninmis sohret sahibi uye eniss taninmis sohret sahibi uye eniss taninmis sohret sahibi uye eniss taninmis sohret sahibi uye eniss taninmis sohret sahibi uye eniss taninmis sohret sahibi uye eniss taninmis sohret sahibi uye eniss taninmis sohret sahibi uye eniss taninmis sohret sahibi uye eniss taninmis sohret sahibi uye eniss taninmis sohret sahibi uye eniss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    163
    Tecrübe Puanı
    1546

Arrow Aygıt Başlatılamadı hatası (resimli)

Çok sık karşılaştığımız bir hata

2. Likes tekin gür liked this post
  3. The Following 20 Users Say Thank You to eniss For This Useful Post:

+ Show/Hide list of the thanked

ably (14-09-2007), antidevil (22-09-2011), behzatdemir (23-03-2008), beseylul (04-10-2015), cmerih (24-05-2009), disnoy (21-07-2009), doruk67 (08-03-2007), fatihçiçek (18-05-2011), kaanguzel (09-05-2009), karayel (03-01-2011), m1k2y3 (08-04-2012), mert_2005 (26-12-2007), mkfin (18-04-2007), my12 (16-08-2013), myk (07-03-2007), neto (26-10-2007), serefbodur (19-04-2012), tekin gür (28-05-2011), ugurkılıc (28-10-2007), yukselertekin (21-09-2009)

BAŞÇAVUŞ
    MeTinnn Herkesce takdir edilen guvenilir uye MeTinnn Herkesce takdir edilen guvenilir uye MeTinnn Herkesce takdir edilen guvenilir uye MeTinnn Herkesce takdir edilen guvenilir uye MeTinnn Herkesce takdir edilen guvenilir uye MeTinnn Herkesce takdir edilen guvenilir uye MeTinnn Herkesce takdir edilen guvenilir uye MeTinnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    165
    Tecrübe Puanı
    358
    Peki arkadaşlar ben size desem ki bende bu sorun o şekilde çözülmüyor bir tek sky star 2 cddeki programı kurduğum zaman çözülüyor ..nedendir bilmiyorum fakat donanım güncelleştirme falan da yapamıyorum çünkü donanımsal olarak bir sorunum yok ama gene de sadece paylaşmak istedim ALTDVB çalışıyor sadece driverları kurduğum zaman fakat ProgDVB çalışmıyor ve çalışmadığı zamanda orjinal cd deki programı kurduktan sonra çalışıyor driver eksikliiği gibi bir yorum yapmayan o zaman ALTDVB Nasıl çalışıyor ona açıklama getirin dicem ayrıca ALTDVB kurduktan sonra kuruyorum ProgDVB'yi (ALTDVB sağlıklı çalışıyor bu arada) fakat PRogdvb gene çalışmıyor ..neyse bende kayboldum bu yazdıkalrım arasında ama yarım günümü harcadım uğraştım ettim ama bulamadım sıkıntıyı ve buraya kadar olan bölümü de sizinle paylaşmak istedim ..

Kind Rgds.

BAŞÇAVUŞ
    MeTinnn Herkesce takdir edilen guvenilir uye MeTinnn Herkesce takdir edilen guvenilir uye MeTinnn Herkesce takdir edilen guvenilir uye MeTinnn Herkesce takdir edilen guvenilir uye MeTinnn Herkesce takdir edilen guvenilir uye MeTinnn Herkesce takdir edilen guvenilir uye MeTinnn Herkesce takdir edilen guvenilir uye MeTinnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    165
    Tecrübe Puanı
    358
    Bu arada bu sorunun bende bu şekilde çözülmediğine dair yorum yaptım lütfen farklı algılamayın ..

ozzymanborn taninmis sohret sahibi uye ozzymanborn taninmis sohret sahibi uye ozzymanborn taninmis sohret sahibi uye ozzymanborn taninmis sohret sahibi uye ozzymanborn taninmis sohret sahibi uye ozzymanborn taninmis sohret sahibi uye ozzymanborn taninmis sohret sahibi uye ozzymanborn taninmis sohret sahibi uye ozzymanborn taninmis sohret sahibi uye ozzymanborn taninmis sohret sahibi uye ozzymanborn taninmis sohret sahibi uye ozzymanborn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    140
    Tecrübe Puanı
    1326
    Sorunun Çok kolay bir çözümü var @Metinn DVB Viewer (Pro veya TE farketmez)'yi aç Kapa Tekrar ProgDVB'yi aç göreceksin açılacak. Bilgisayarı Kapatıp açana kadar sorunsuz.) Bu arada driverın 4.4 versiyonunu yüklersen sorunun kalmaz. O versiyonu da sorun olursa tekrar yüklemek için yedek bi dizine koyarsan rahatlarsın
    Konu ozzymanborn tarafından (09-07-2006 Saat 03:59 ) değiştirilmiştir.
    I Love DVBSaT
    PCI Uydu Kartı Kullanıcısı

CCCAM HADU USER

Ozzymanborn AltDVB Kullanıcısıdır AltxRo'nun yeni versiyon yazacağı günün hayaliyle skystar 4.3.2 driverını kullanmaya devam etmektedir. ProgDVB ile çok hoşlaşmaz ama saygı duyar...

DVB Viewer 4.5.0.0 kullanıyorum...

Chat bölgemiz tüm üyelerimiz için açıktır.

Sky Italia izleyicisi olup donmalardan dertlidir. Polsat, D+, Zee TV'yi de ayrıca sever.

7. The Following User Says Thank You to ozzymanborn For This Useful Post:

ugurkılıc (28-10-2007)

ER saka62 is on a distinguished road saka62 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    1
    Tecrübe Puanı
    0
    Arkadaşlar bendede ALT DVB çalışmıyor THOR 2.3 ve EUTELSAT W2 de ,sadece kesik kesik ses geliyor görüntü yok ,birtürlü çözemedim

ER dbox is on a distinguished road dbox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    1
    Tecrübe Puanı
    0
    malesef dediklerinizi yaptim ama malesef ayni hata aygit baslatilamadi,devam ediyor.diger butun proglar calisiyor mesela dvb dream alt dvb my teatre gibi.ama benim anlamadigim icinde device listte ssk karti kirmizi carpi isareti war ve baslat gelmiyor.ama diger bir kartin uzerine gelince baslat sikki aciliyor.ama ssk kartinda o sik hic olmuyor.gercekten kafayi yedim.

ÇAVUŞ
    alimuyan is on a distinguished road alimuyan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    26
    Tecrübe Puanı
    75
    Vista kurdum. SS2 kartımın vista 441 driverlarını da kurdum. Kartı tanıdı etti. güzel. Fakat ProgDVB poverInstall771 ve ProgDVB 508 versiyonlarını kurdum. Ama Device Not Start (Aygıt Başlatılamadı) diyor.
    Birçok şey denedim ve henüz çalıştıramadım. Kartın slotunu değiştiremiyorum; çünkü anakartta sadece 2 PCI slottan biri ekran kartımın fanının burnunun dibinde olduğu için tehlikeli. Yahu bu SS2'yi sadece bu yüzden değiştirmeyi düşünüyorum.
    Her windows kurmamda SS2 yi kurmakla boğuşmaktan bıktım artık.

TEĞMEN
    cahidsat taninmis sohret sahibi uye cahidsat taninmis sohret sahibi uye cahidsat taninmis sohret sahibi uye cahidsat taninmis sohret sahibi uye cahidsat taninmis sohret sahibi uye cahidsat taninmis sohret sahibi uye cahidsat taninmis sohret sahibi uye cahidsat taninmis sohret sahibi uye cahidsat taninmis sohret sahibi uye cahidsat taninmis sohret sahibi uye cahidsat taninmis sohret sahibi uye cahidsat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    60
    Thanked 2.656 Times in 107 Posts
    Tecrübe Puanı
    908
    Ben inca kullanıyorum bende de aynı sorun vardı. Powerinstall'i kurarken sırayla diğer kartları seçerek denedim aver'e gelince dvb tv 878 başarıyla başlatıldı dedi. Progdvb'yi açıp aygıt seçeneklerinden azurewave twinhan'ı seçtim. Şu an normal bir şekilde çalışıyor.

İşletim sistemim vista home premium...!

a.m.g taninmis sohret sahibi uye a.m.g taninmis sohret sahibi uye a.m.g taninmis sohret sahibi uye a.m.g taninmis sohret sahibi uye a.m.g taninmis sohret sahibi uye a.m.g taninmis sohret sahibi uye a.m.g taninmis sohret sahibi uye a.m.g taninmis sohret sahibi uye a.m.g taninmis sohret sahibi uye a.m.g taninmis sohret sahibi uye a.m.g taninmis sohret sahibi uye a.m.g - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    965
    Thanked 5.071 Times in 369 Posts
    Tecrübe Puanı
    2505
    Alıntı alimuyan´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vista kurdum. SS2 kartımın vista 441 driverlarını da kurdum. Kartı tanıdı etti. güzel. Fakat ProgDVB poverInstall771 ve ProgDVB 508 versiyonlarını kurdum. Ama Device Not Start (Aygıt Başlatılamadı) diyor.
    Birçok şey denedim ve henüz çalıştıramadım. Kartın slotunu değiştiremiyorum; çünkü anakartta sadece 2 PCI slottan biri ekran kartımın fanının burnunun dibinde olduğu için tehlikeli. Yahu bu SS2'yi sadece bu yüzden değiştirmeyi düşünüyorum.
    Her windows kurmamda SS2 yi kurmakla boğuşmaktan bıktım artık.
    Merhabalar bu uyarı verme sebebi progdvb yi kurulumunda doğru yapmadığınızdan kaynaklanır. Diğer kartlarda da kurulumda sorun yaşarsınız bu sadece ss2 den kaynaklanmıyor. Kurarken vista size sorar driverını atayım mı diye sizin yapmanız gereken onu iptal edip onun hiç bir şekilde donanıma yazılım atmamasını sağlamaktır ve bu şekilde iken ss2 için hazırlanmış 4.4.1 driverini kurmanız gerekir. Olaki driver atmışsa yazılımı ile silip programı tamamen kaldırmalısınız...
    Konu a.m.g tarafından (07-05-2007 Saat 02:43 ) değiştirilmiştir.
    şifreli kanalların çözümü hakkında buraya tıklayın

Plugin <<<-------

progdvb kurulum resimli anlatım için buraya tıklayın

Progdvb <<<-------

PROGDVB ELECARD CODEC ŞİFRESİ <<<-------

Teşekkür buttonlarına basmak veya hidekill yazan yazılara tıklamaylada şifreleri veya linkleri görebilirsiniz.

TEĞMEN
    cahidsat taninmis sohret sahibi uye cahidsat taninmis sohret sahibi uye cahidsat taninmis sohret sahibi uye cahidsat taninmis sohret sahibi uye cahidsat taninmis sohret sahibi uye cahidsat taninmis sohret sahibi uye cahidsat taninmis sohret sahibi uye cahidsat taninmis sohret sahibi uye cahidsat taninmis sohret sahibi uye cahidsat taninmis sohret sahibi uye cahidsat taninmis sohret sahibi uye cahidsat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    60
    Thanked 2.656 Times in 107 Posts
    Tecrübe Puanı
    908
    Aygıt Başlatılamadı Sorunu Yaşayanlara Bir Çözüm Daha

Forum içerisinde verilen nero 7.8.5.0 Premium'u tam veya nero home da seçili olarak kurun. Daha sonra Progdvb'yi kurun. Aygıt listesinden nero dvb-s'i seçin. Ben de bu metodla da çalışıyor. Yalnız sanırım 878 chipsetli kartlar için geçerli bir durum...!

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan
1 2 3 ... SonuncuSonuncu

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks