Siyah-Beyazlılar'ın yıldız basketbolcusu Arroyo, gündeme bomba gibi düşecek bir açıklama yaptı: Galatasaray'la anlaşan Ergin Ataman, bizi de çağırıyor!

Geçen sezonu üç kupayla kapatarak tarih yazan Beşiktaş Basketbol Takımı’nda kaptan Hawkins’ten sonra Carlos Arroyo da ayrılık sinyalleri verdi.
PrimeraHora.com’a açıklamalarda bulunan Arroyo, “Türkiye’de oldukça iyi bir sezon geçirdim. Galatasaray ve Beşiktaş’tan finansal olarak çok iyi teklifler aldım. Eğer NBA’de oynamayacaksam Türkiye’ye geri dönerim. Bu ligi gerçekten seviyorum” şeklinde konuştu. Ergin Ataman’ın Galatsaray’ın başına geçmesinin ardından Sarı-Kırmızılılar’ın kendisine çekici geldiğini ifade eden Arroyo, “Beşiktaş’ın problemi, çok büyük bir sponsor olan Milangaz’ı kaybetmesi ve henüz yenisini bulamadılar. Ergin Ataman daha iyi bir teklifle Galatasaray’a imza attı ve Beşiktaş kadrosunun çekirdeğini yeni takımında istiyor. Bizi de oraya davet etti” dedi.

Kunter: "Hafta sonuna kadar..."
Bir türlü sponsorlarla anlaşamayan Siyah-Beyazlılar’da şu anda sözleşmesi bulunan sadece iki isim var: Coach Erman Kunter ve oyuncu Can Akın. Ancak Kunter, müjdeli bir haber vererek, “Hafta sonuna kadar 1 veya 2 yeni oyuncu ile kontrat imzalarız. Bir iç, bir dış oyuncu. Sponsor çalışmaları sürüyor. Gelecek hafta netlik kazanacaktır. Şu an için bundan fazla bilgi veremem” ifadelerini kullandı.

Rotahaber