+ Konu Cevaplama Paneli
1 den 6´e kadar. Toplam 6 Sayfa bulundu

Konu: Ubuntu VDR 'de Biss kanalları nasıl?

ONBASI
    gezgintr is on a distinguished road gezgintr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    27
    Tecrübe Puanı
    37

Unhappy Ubuntu VDR 'de Biss kanalları nasıl?

Merhaba arkadaşlar, Ubuntu 12.04 üzerinde vdr-1.7.25 kurdum ve gayet güzel çalışıyor, fakat TRT HD, TRT 3, NTV gibi kanallardaki maç yayınlarında yayın kesiliyor, Bu kanalları nasıl açabilirim ?
    Sisteme cccam kurdum. Server' bağlanarak farklı şifreleme sistemi kullanan bazı yabancı kanalları, server üzerinden izleyebiliyorum. fakat ben bissli yayınları server bağlantısı olmadan SoftCam.Key v.b kullanarak izlemek istiyorum, nasıl izleyebilirim ? yardımlarınızı bekliyorum, saygılar...

tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    468
    Thanked 3.071 Times in 1.203 Posts
    Tecrübe Puanı
    8181
    cccam de key ile çözülebilen şifreli yayınları izlemek için SoftCam.Key dosyasını kullanabilirsiniz sadece biss için constant.cw dosyasını da kullanabilirsiniz
    http://www.softcam.tv/deneme6.php?file=SoftCam.Key
    http://www.softcam.tv/deneme6.php?file=constant.cw
    Yerel Platformların (Digiturk, D-Smart, NBA, e2, Discovery v.s.) İllegal izlenmesine yönelik şifre, bilgi v.s. veren arkadaşlar forumdan ömür boyu banlanacaktır. Forum Kurallarını Okuyalım JavaChat - Online Sohbet
    Güncel SoftCam.Key Güncel vkeys.db Güncel v_sids.db

ONBASI
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    27
    Tecrübe Puanı
    37
    Alıntı tonytr´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    cccam de key ile çözülebilen şifreli yayınları izlemek için SoftCam.Key dosyasını kullanabilirsiniz sadece biss için constant.cw dosyasını da kullanabilirsiniz
    [Only registered and activated users can see links. ]
    [Only registered and activated users can see links. ]
    Hocam vdr yi sc eklentisi ile kurdum softcam dosyasını plugins/sc içine attım fakat hala bissli kanallar açılmıyor acaba yapmam gereken bir ayar varmı ?

ONBASI
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    27
    Tecrübe Puanı
    37
    Herkese merhaba,
    Nihayet uzun uğraşlarım sonunda VDR ile sc eklentisini kullanarak Biss li kanaları açmayı becerebildim. Bunun için uygun formatlı SoftCam.Key dosyasını kullanmak gerekiyormuş. Herkese teşekkürler...

tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    468
    Thanked 3.071 Times in 1.203 Posts
    Tecrübe Puanı
    8181
    cccam kurdum dediğin için bende sana cccam key dosyalarını verdim vdr ile izlemek istediğini atlamışız
    sorun kalmadığına göre hayırlısı olsun
    Yerel Platformların (Digiturk, D-Smart, NBA, e2, Discovery v.s.) İllegal izlenmesine yönelik şifre, bilgi v.s. veren arkadaşlar forumdan ömür boyu banlanacaktır. Forum Kurallarını Okuyalım JavaChat - Online Sohbet
    Güncel SoftCam.Key Güncel vkeys.db Güncel v_sids.db

ONBASI
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    27
    Tecrübe Puanı
    37
    Teşekkürler...

+ Konu Cevaplama Paneli

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Bookmarks