+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 23 Toplam 23 Sayfadan
BirinciBirinci ... 13 21 22 23
221 den 228´e kadar. Toplam 228 Sayfa bulundu

Konu: DVB CS Plugin "BTKemu"

ÇAVUŞ
    krk000 Herkesce takdir edilen guvenilir uye krk000 Herkesce takdir edilen guvenilir uye krk000 Herkesce takdir edilen guvenilir uye krk000 Herkesce takdir edilen guvenilir uye krk000 Herkesce takdir edilen guvenilir uye krk000 Herkesce takdir edilen guvenilir uye krk000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    62
    Tecrübe Puanı
    163
    Alıntı billytk06´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslar hic test etmedgim bu versiyonu veriyorum. Thread li olsa gerek.

Bir test edermisiniz calisiyor mu? Calismiyorsa hic ugrasmayin, en azindan thread olayini hallettim gibi.

Gelecek surumu test eder oyle yayinlarim.

nds lerde çok donma yapıyor btkemu
    [Only registered and activated users can see links. ]

Bu arada zombi dostum,

Senin kodlari inceledim. Icine diger emulari eklemek zaman isteyecek konular fakat bunu en azindan adim adim yapabiliriz gibi geliyor.
    1-2 gun icinde tekrar burada olacagim. isler sebebi ile hala mesgulum.
    yeni versiyon için çalışmalarınız devam ediyormu acaba özellikle nds çok fazla donma oluyor

serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    898
    Thanked 5.591 Times in 868 Posts
    Tecrübe Puanı
    2468
    Alıntı krk000´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    yeni versiyon için çalışmalarınız devam ediyormu acaba özellikle nds çok fazla donma oluyor
    Alıntı yaptığınız mesajın üzerinden tam 10 ay geçmiş.

Billy usta dönüp emu işlerine el atsa bile, ısınması hayli zaman alacaktır.

Foruma girmeyeli ise, tam 3 ay olmuş.
    Konu serkanguzel tarafından (27-10-2013 Saat 13:36 ) değiştirilmiştir.
    Doğru bilginin adresi...

Geneli ingilendiren sorulara PM'den yanıt veremiyorum. Katılımcıların yararlanabilmesi için,
    sorularımızı açık alandan sormaya özen göstermeliyiz. Anlayışınız için şimdiden teşekkürler.

3. The Following User Says Thank You to serkanguzel For This Useful Post:

hotbord_34 (21-11-2023)

nexx45 foruma katkida bulunan uye nexx45 foruma katkida bulunan uye nexx45 foruma katkida bulunan uye nexx45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    107
    Tecrübe Puanı
    196
    Alıntı krk000´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    uydu cihazın damı tv kartındamı hangi program ile donma var

ÇAVUŞ
    krk000 Herkesce takdir edilen guvenilir uye krk000 Herkesce takdir edilen guvenilir uye krk000 Herkesce takdir edilen guvenilir uye krk000 Herkesce takdir edilen guvenilir uye krk000 Herkesce takdir edilen guvenilir uye krk000 Herkesce takdir edilen guvenilir uye krk000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    62
    Tecrübe Puanı
    163
    Alıntı nexx45´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    uydu cihazın damı tv kartındamı hangi program ile donma var
    tv kartı kullanıyorum. cccam satırını btkcam windows ile server kurup tv kartından seyrediyorum altdvb programı ile. bu şekilde nds kanallarında çok takılma oluyor. acamd kullandığımda sorun yok.
    acamd kullanmak istemiyorum çünkü benim bazı kanallarda kanalları istediğim identte açmıyor.
    Konu krk000 tarafından (27-10-2013 Saat 14:32 ) değiştirilmiştir.

nexx45 foruma katkida bulunan uye nexx45 foruma katkida bulunan uye nexx45 foruma katkida bulunan uye nexx45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    107
    Tecrübe Puanı
    196
    server ve tv kartını altdvb 2.2 de aynı bilgisayardamı yapıyorsunuz bundan dolayı sorun yaşaya bilirsiniz ccam hadu 1.27 ile direkt olarak kullanın btc cammı dağıtmak için kullanırsanız ayrı bir bilgisayarda server tek olacak şekilde kurun aynı bilgisayarda ccam da dahi msn skaypi veya her hangi bir internet sayfası açtığınızda ccam de dahi sorun yaşanıyor enigmalarda hiç bir ayrı program sayfa açık olmadığı için donmalar yok veya çok az oluyor normal donma vardır ccam dede btc kamdede altdvb 2.2 ile en stabilidir

ÇAVUŞ
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    62
    Tecrübe Puanı
    163
    billy hocam dönmüş sabırsızlıkla yeni versiyonu bekliyoruz kendisinden

ONBASI
    edokrat is on a distinguished road edokrat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    19
    Tecrübe Puanı
    47
    Alıntı zombi´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uzun zamandır windows ve digital tv kartı kullananların beklediği cs plugininin test sürümünü veriyoruz. Pluginin ilk aşamadaki testleri billytk hocamla birlikte başarı ile gerçekleştirdik.

Saatin çok ilerlemiş olması sebebi ile yüzeysel kullanım bilgisi vereceğim sorularınızı bu topic altından sorarsanız billytk veya ben hangimiz ilk gördüysek yanıtlarız.

BTKemu test versiyon

BTKemu.ini içerisine [Settings] satırı altına ;

btk1=B: Host Port user pass 11XXXXXXXXXXXXXX

formatında eklemelisiniz.

Şu an İrdeto ile çalışmıyor diğer sistemler biss dahil çalışıyor test ok.

AltDvb, ProgDvb, DvbDream gibi dvb oynatıcıları ile test edildi ok. Ancak şu an DVBCore ve DVBViewer ile uyumlu değil.

Henüz AutoEcm özelliği aktif değil bu sebeble dvb programını çalıştırıp plugini açınca sağınızdaki ECMList altındaki satırlara çift tıklayıp aşağıdaki mesaj ekranını takip edin .

Kullanımının basit olmasını istediğimizden gerekli bilgileri kullanıcı BTKemu.ini içinden kendi yazmasını düşündük.

Zamanla AutoECM , C: vede N: satırı desteği gelecek şimdilik sadece B: satırı desteği vardır yani BTKServera client olarak bağlanır.

Tüm bunlar stabil olarak çalıştıktan sonra ne kadar bitmişde olsa SoftCam.key den key okuyup şifre çözeme de eklenecek.

test için indireceğiniz = [Only registered and activated users can see links. ]
    Thanks for Sharing !

9. The Following User Says Thank You to edokrat For This Useful Post:

canadalı (01-09-2018)

Doppler yararli uye Doppler yararli uye Doppler yararli uye Doppler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    122
    Tecrübe Puanı
    856
    Alıntı zombi´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uzun zamandır windows ve digital tv kartı kullananların beklediği cs plugininin test sürümünü veriyoruz. Pluginin ilk aşamadaki testleri billytk hocamla birlikte başarı ile gerçekleştirdik.

Saatin çok ilerlemiş olması sebebi ile yüzeysel kullanım bilgisi vereceğim sorularınızı bu topic altından sorarsanız billytk veya ben hangimiz ilk gördüysek yanıtlarız.

BTKemu test versiyon

BTKemu.ini içerisine [Settings] satırı altına ;

btk1=B: Host Port user pass 11XXXXXXXXXXXXXX

formatında eklemelisiniz.

Şu an İrdeto ile çalışmıyor diğer sistemler biss dahil çalışıyor test ok.

AltDvb, ProgDvb, DvbDream gibi dvb oynatıcıları ile test edildi ok. Ancak şu an DVBCore ve DVBViewer ile uyumlu değil.

Henüz AutoEcm özelliği aktif değil bu sebeble dvb programını çalıştırıp plugini açınca sağınızdaki ECMList altındaki satırlara çift tıklayıp aşağıdaki mesaj ekranını takip edin .

Kullanımının basit olmasını istediğimizden gerekli bilgileri kullanıcı BTKemu.ini içinden kendi yazmasını düşündük.

Zamanla AutoECM , C: vede N: satırı desteği gelecek şimdilik sadece B: satırı desteği vardır yani BTKServera client olarak bağlanır.

Tüm bunlar stabil olarak çalıştıktan sonra ne kadar bitmişde olsa SoftCam.key den key okuyup şifre çözeme de eklenecek.

test için indireceğiniz = [Only registered and activated users can see links. ]

bu dosyaları nerden bulabiliriz, btk cam be btkbiss

11. The Following User Says Thank You to Doppler For This Useful Post:

zyadas (05-11-2023)

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 23 Toplam 23 Sayfadan
BirinciBirinci ... 13 21 22 23

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks