+ Konu Cevaplama Paneli
1 den 7´e kadar. Toplam 7 Sayfa bulundu

Konu: dreambox yeni uydu ekleme sorunu

ER blacker00 is on a distinguished road blacker00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    0
    Tecrübe Puanı
    0

dreambox yeni uydu ekleme sorunu

selam arkadaşlar
    yeni çanak kurdurdum astra 28 derece ama dreamboxta kanalları açamıyorum ama sinyal var tarattım kanalları buldu ama açmıyor

2. The Following User Says Thank You to blacker00 For This Useful Post:

bombacı (18-05-2011)

UYDUCU geleceğin sohret adayi uye UYDUCU geleceğin sohret adayi uye UYDUCU geleceğin sohret adayi uye UYDUCU geleceğin sohret adayi uye UYDUCU geleceğin sohret adayi uye UYDUCU geleceğin sohret adayi uye UYDUCU geleceğin sohret adayi uye UYDUCU geleceğin sohret adayi uye UYDUCU geleceğin sohret adayi uye UYDUCU geleceğin sohret adayi uye UYDUCU geleceğin sohret adayi uye UYDUCU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    253
    Tecrübe Puanı
    764
    Sorununuz uydu ekleme değil ki.
    Uyduyu eklemişiniz ve kanalları da bulmuşsunuz. Sadece olarak kanal açmadığını söylüyorsunuz. Peki hangi kanalları ve ne ile açmayı düşünüyorsunuz? Kullandığımız CAMD ne?
    Sharingle mi izliyorsunuz?

ER blacker00 is on a distinguished road blacker00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    0
    Tecrübe Puanı
    0
    sanırım gemini pek fazla bilmiyorum alalı 1 hafta oldu daha kanalları bile sıralamsını bilmiyorum ama uydu seçme bölümünden astra seçiyorum kanallar var ama görüntü alamıyorum tek çanakta hem hotbird hem astra takılı acaba astranın lnb ayarını iyi yapamadılarmı
    bende ayarla oynadım şimdi ekranda motor 28.2 dereceye dönüyor dio ama motor yok nasıl iptal ederim yardım .....

UYDUCU geleceğin sohret adayi uye UYDUCU geleceğin sohret adayi uye UYDUCU geleceğin sohret adayi uye UYDUCU geleceğin sohret adayi uye UYDUCU geleceğin sohret adayi uye UYDUCU geleceğin sohret adayi uye UYDUCU geleceğin sohret adayi uye UYDUCU geleceğin sohret adayi uye UYDUCU geleceğin sohret adayi uye UYDUCU geleceğin sohret adayi uye UYDUCU geleceğin sohret adayi uye UYDUCU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    253
    Tecrübe Puanı
    764
    Aslında kanallar gemin inagin üzerinde olan kanallardır. Sizin taratıp bulduklasınız değil.
    Menu 6 > 2 > 1 girin ve Diseqc ayarlarınızı doğru yaparak tarama yapın.

Post Thanks / Like
    Teşekkür
    0
    Tecrübe Puanı
    0
    teşekkürler denicem dreambox u yeni aldım içinde ccam gemin inagin var
    şimdi kanalları bunlarmı düzenliyo hotbird de ve sirüste bütünkanalları açmıyor .hazır kanal listesi atsam düzelirmi

7. The Following User Says Thank You to blacker00 For This Useful Post:

bombacı (18-05-2011)

ER bombacı is on a distinguished road bombacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    8
    Tecrübe Puanı
    0
    selam arkadaşlar benim cihazımda dm 500s uydu listesinde sadece 4 tane uydu var uydu ekleye giremiom + CCcam 2,2,1 var nasıl uydu ekleyebilirim yardımcı olursanız sevinirim

alimansur taninmis sohret sahibi uye alimansur taninmis sohret sahibi uye alimansur taninmis sohret sahibi uye alimansur taninmis sohret sahibi uye alimansur taninmis sohret sahibi uye alimansur taninmis sohret sahibi uye alimansur taninmis sohret sahibi uye alimansur taninmis sohret sahibi uye alimansur taninmis sohret sahibi uye alimansur taninmis sohret sahibi uye alimansur taninmis sohret sahibi uye alimansur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    240
    Thanked 4.747 Times in 850 Posts
    Tecrübe Puanı
    4623
    menü+kurulum+servis arama+uydu yapılandırma+Standart dışı kullanıcı tarafından tanımlanmış yapılandırma kısmından uydu çoğaltabilirsiniz.

+ Konu Cevaplama Paneli

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks