+ Konu Cevaplama Paneli
1 den 9´e kadar. Toplam 9 Sayfa bulundu

Konu: Eyvah time bomb

ONBASI
    YIRGICIM biraz daha puan alirsa yaralı olacak uye YIRGICIM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    28
    Tecrübe Puanı
    33

Eyvah time bomb

ardakadaşlar yeni aldığım dreambox 500s clon cihazımı kullanamadan galiba tıme bomb virüsü bulaştı yada ben öyle zannediyorum. çünkü cihaz ne açılıyor ne de kapanıyor. ön tarafında sürekli yeşil ışık yanıyor ama televizyonda hiçbir görüntü yok. kumandayı algılamıyor, cihazın fişini defalarca takıp çıkardım ama nafile cihazda hiçbir hareket yok . ancak ethernet bağlantı yerine baktım ışıkların ikisi de yanıyor modem bağlantısı var . bu olay olmadan önce internet yoluyla cihaza bağlanıyordum . sonra bağlanmaz oldu. Dreamup ile imaj silip Flash ı temizlemek istedim ama nafile cihaz ile yine bağlantı yok. sizden ricam bu tıme bomp denilen virüz cihazıma bulaşmış olabilirmi ? bunu nasıl anlarım. bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. acayıp canım sıkıldı daha cihazı kullanamadım bile bu arada cihazda Gemini 4.60 yüklüydü hani şu bomb virüsü temizlenmiş olandan

ONBASI
    YIRGICIM biraz daha puan alirsa yaralı olacak uye YIRGICIM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    28
    Tecrübe Puanı
    33
    Yardım edecek biri yokmu arkadaşlar zor durumdayım

tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    468
    Thanked 3.071 Times in 1.203 Posts
    Tecrübe Puanı
    8181
    500pluslarda adios amigos duymamıştım ama aşağıdaki mesajı okumanızı tavsiye edebilirim
    http://www.dvbsat.org/forum/f103/clo...leniyor-58003/

imaj yükleme işini rs232 kablosu ile yapmayı da deneyiniz

saygılar
    Yerel Platformların (Digiturk, D-Smart, NBA, e2, Discovery v.s.) İllegal izlenmesine yönelik şifre, bilgi v.s. veren arkadaşlar forumdan ömür boyu banlanacaktır. Forum Kurallarını Okuyalım JavaChat - Online Sohbet
    Güncel SoftCam.Key Güncel vkeys.db Güncel v_sids.db

SEVMEK46 taninmis sohret sahibi uye SEVMEK46 taninmis sohret sahibi uye SEVMEK46 taninmis sohret sahibi uye SEVMEK46 taninmis sohret sahibi uye SEVMEK46 taninmis sohret sahibi uye SEVMEK46 taninmis sohret sahibi uye SEVMEK46 taninmis sohret sahibi uye SEVMEK46 taninmis sohret sahibi uye SEVMEK46 taninmis sohret sahibi uye SEVMEK46 taninmis sohret sahibi uye SEVMEK46 taninmis sohret sahibi uye SEVMEK46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    387
    Thanked 4.127 Times in 629 Posts
    Tecrübe Puanı
    2459
    selam cıhazına once gemini 4.20 yukle

yukleme ıslemıne baslamadan once flashı 5 defa sil

sonra yukle

eğer yıne acılmazsa flash ucmustur gereklı ıslem lınkını yukarıda vermısler ılgılenırsın
    2023 NEWCAMD SERVER

sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    254
    Thanked 25.680 Times in 4.219 Posts
    Tecrübe Puanı
    24632
    Tabiki bende öncelikle rs232 ile flash erase yaparak imaj yüklemeyi denemenizi tavsiye ederim.
    -Paylaşım yapmadan önce Forum Kurallarını Okuyunuz.

UYDUCU geleceğin sohret adayi uye UYDUCU geleceğin sohret adayi uye UYDUCU geleceğin sohret adayi uye UYDUCU geleceğin sohret adayi uye UYDUCU geleceğin sohret adayi uye UYDUCU geleceğin sohret adayi uye UYDUCU geleceğin sohret adayi uye UYDUCU geleceğin sohret adayi uye UYDUCU geleceğin sohret adayi uye UYDUCU geleceğin sohret adayi uye UYDUCU geleceğin sohret adayi uye UYDUCU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    253
    Tecrübe Puanı
    764
    Kaç aylık konuyu niye hortlatıyorsunuz

sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    254
    Thanked 25.680 Times in 4.219 Posts
    Tecrübe Puanı
    24632
    Bundan sonra okuyan üyelere faydası olabilir diye düşünüyorum.
    -Paylaşım yapmadan önce Forum Kurallarını Okuyunuz.

ÇAVUŞ
    ersingun is on a distinguished road ersingun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    146
    Tecrübe Puanı
    90
    arkadaşlar aynı durum bendede var ama zaten dreamupların her türlü versiyonunu denedim hiçbir şekilde bağlantı olmuyo cihazla... bu durum başına gelip çözen biri varmı acaba

Hevalcano is on a distinguished road Hevalcano - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    21
    Tecrübe Puanı
    60
    time bomb olayı olmuş ise displayde ışık filan yanmaz.
    sizin söylemiş olduğunuz Cihaz kilitleniyor bootta bunuda yeni image atarak düzeltilebilir yada diğer bir sorun ise kullandığınız adaptörü deiştirip deneyebilirsiniz.. yada garantisi var ise cihazın direk servise yada aldığınız yerle irtibata geçiniz.

+ Konu Cevaplama Paneli

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks