+ Konu Cevaplama Paneli
1 den 6´e kadar. Toplam 6 Sayfa bulundu

Konu: Double din ekran sorunu

alimansur taninmis sohret sahibi uye alimansur taninmis sohret sahibi uye alimansur taninmis sohret sahibi uye alimansur taninmis sohret sahibi uye alimansur taninmis sohret sahibi uye alimansur taninmis sohret sahibi uye alimansur taninmis sohret sahibi uye alimansur taninmis sohret sahibi uye alimansur taninmis sohret sahibi uye alimansur taninmis sohret sahibi uye alimansur taninmis sohret sahibi uye alimansur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    240
    Thanked 4.747 Times in 850 Posts
    Tecrübe Puanı
    4623

Question Double din ekran sorunu

Arkadaşlar internetten bir tane double din aldım dokunmatik ekran fakat biraz fazla kurcaladım

Ekranında dokunmatik bastığım noktanın farklı yerini algılıyor.dolayısıyla settingi de kurcalayamıyorum.bu konuda nasıl bir çözüm olabilir, reset düğmesine falan da bastım hiç bir değişiklik yok, bilen arkadaşlardan yardım bekliyorum

Saygılar

asus Herkesce takdir edilen guvenilir uye asus Herkesce takdir edilen guvenilir uye asus Herkesce takdir edilen guvenilir uye asus Herkesce takdir edilen guvenilir uye asus Herkesce takdir edilen guvenilir uye asus Herkesce takdir edilen guvenilir uye asus Herkesce takdir edilen guvenilir uye asus Herkesce takdir edilen guvenilir uye asus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    32
    Tecrübe Puanı
    534
    at çöp tenekesine yaw ondan kolay ne varki

alimansur taninmis sohret sahibi uye alimansur taninmis sohret sahibi uye alimansur taninmis sohret sahibi uye alimansur taninmis sohret sahibi uye alimansur taninmis sohret sahibi uye alimansur taninmis sohret sahibi uye alimansur taninmis sohret sahibi uye alimansur taninmis sohret sahibi uye alimansur taninmis sohret sahibi uye alimansur taninmis sohret sahibi uye alimansur taninmis sohret sahibi uye alimansur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    240
    Tecrübe Puanı
    4623
    daha 3 gün oldu alalı hemen atarsak ayıp olur

tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    468
    Thanked 3.071 Times in 1.203 Posts
    Tecrübe Puanı
    8181
    ekran dokunmatiğini fixleyen bir kısım olmalı o menüyü seçtikten sonra ekranın köşelerine ve ortasına dokunarak hassasiyeti ayarlanmalı
    bende bu cihaz yokta androidlerde sistem böyle, ona benzer bir hassasiyet ayarlama menüsü olmalı
    Yerel Platformların (Digiturk, D-Smart, NBA, e2, Discovery v.s.) İllegal izlenmesine yönelik şifre, bilgi v.s. veren arkadaşlar forumdan ömür boyu banlanacaktır. Forum Kurallarını Okuyalım JavaChat - Online Sohbet
    Güncel SoftCam.Key Güncel vkeys.db Güncel v_sids.db

Post Thanks / Like
    Teşekkür
    240
    Tecrübe Puanı
    4623
    Çok teşekkürler @tonytr aynen dediğin gibi yaptım sorun çözüldü

@asus'ta okusunda çöpçülüğü bıraksın bari

zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    20
    Tecrübe Puanı
    1186
    hocam hayırlı olsun araç için sanırım_?

+ Konu Cevaplama Paneli

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Bookmarks