+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan
BirinciBirinci 1 2
11 den 13´e kadar. Toplam 13 Sayfa bulundu

Konu: Formulada Bu Hafta (Almanya)

ozzymanborn taninmis sohret sahibi uye ozzymanborn taninmis sohret sahibi uye ozzymanborn taninmis sohret sahibi uye ozzymanborn taninmis sohret sahibi uye ozzymanborn taninmis sohret sahibi uye ozzymanborn taninmis sohret sahibi uye ozzymanborn taninmis sohret sahibi uye ozzymanborn taninmis sohret sahibi uye ozzymanborn taninmis sohret sahibi uye ozzymanborn taninmis sohret sahibi uye ozzymanborn taninmis sohret sahibi uye ozzymanborn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    140
    Tecrübe Puanı
    1326
    Yillarin Shumi'cisiydim ben simdi halen ferrarideyim diger takimlara gecemem ama Kimiyi de hiç sevmiyorum. Viva Felipe Massa.
    I Love DVBSaT
    PCI Uydu Kartı Kullanıcısı

CCCAM HADU USER

Ozzymanborn AltDVB Kullanıcısıdır AltxRo'nun yeni versiyon yazacağı günün hayaliyle skystar 4.3.2 driverını kullanmaya devam etmektedir. ProgDVB ile çok hoşlaşmaz ama saygı duyar...

DVB Viewer 4.5.0.0 kullanıyorum...

Chat bölgemiz tüm üyelerimiz için açıktır.

Sky Italia izleyicisi olup donmalardan dertlidir. Polsat, D+, Zee TV'yi de ayrıca sever.

BAŞÇAVUŞ
    MeTinnn Herkesce takdir edilen guvenilir uye MeTinnn Herkesce takdir edilen guvenilir uye MeTinnn Herkesce takdir edilen guvenilir uye MeTinnn Herkesce takdir edilen guvenilir uye MeTinnn Herkesce takdir edilen guvenilir uye MeTinnn Herkesce takdir edilen guvenilir uye MeTinnn Herkesce takdir edilen guvenilir uye MeTinnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    165
    Tecrübe Puanı
    358
    Alıntı ozzymanborn´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yillarin Shumi'cisiydim ben simdi halen ferrarideyim diger takimlara gecemem ama Kimiyi de hiç sevmiyorum. Viva Felipe Massa.
    Arkadaşlar Kimi yıllarca hep 2ci olmasının sebebine bakacak olursanız onun kişisel değilde %80 genelde mekanik sorunlardan dolayı 2ci kaldığını göreceksiniz bence pilotaj açısından onun üzerine şu anda F1 de yok ,ha vardı o da emekli oldu anladınız siz onu onu kısaca Kimiye neler yapmış nerelerde sorun yaşamış diye bi göz atarsanız son 3 yılına yetecek zaten sizce Schumi gibi bir efsanenin yerine alındı diye hemde takıma bakın Ferrari ,1yıl öncesinden neden haber oldu ki haberi szıdırdıklarında aslında Kimi ferrari ile anlaşmayı yapmıştı bile Viva Kimi Vivaaaaaaaaaaaaaa

BAŞÇAVUŞ
    MeTinnn Herkesce takdir edilen guvenilir uye MeTinnn Herkesce takdir edilen guvenilir uye MeTinnn Herkesce takdir edilen guvenilir uye MeTinnn Herkesce takdir edilen guvenilir uye MeTinnn Herkesce takdir edilen guvenilir uye MeTinnn Herkesce takdir edilen guvenilir uye MeTinnn Herkesce takdir edilen guvenilir uye MeTinnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    165
    Tecrübe Puanı
    358
    Tüh ilk mesajı unutmuştum bu yukardaki de 2 oldu artık herkes benim sokaklarda Kimi tişörtü ile gezdiğimi tahmin etmiştir herhalde

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan
BirinciBirinci 1 2

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks