+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 6 Toplam 6 Sayfadan
BirinciBirinci ... 4 5 6
51 den 57´e kadar. Toplam 57 Sayfa bulundu

Konu: V_Plug 2.4.6

tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    468
    Thanked 3.071 Times in 1.203 Posts
    Tecrübe Puanı
    8181
    Alıntı esamanci´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster

Öncelikle ilgilendiğiniz için teşekkür ederim .

Dvbdream kullanıyorum ve vplug kurdum sonrada güncel keylerini indirdim denilenleri yaptım sonra dvbdreeam programını çalıştırırken hata alıyorum ve yanıt vermiyor i!
    az üstte aynı soru ve cevabı mevcuttu
    öncelikle
    http://www.dvbsat.org/forum/noref.ph....4.6_setup.zip
    bun indirin açın kurun
    sonra güncel vplug dosyalarını alın kurduğunuz vplug üzerine sürükleyip değiştirin
    Yerel Platformların (Digiturk, D-Smart, NBA, e2, Discovery v.s.) İllegal izlenmesine yönelik şifre, bilgi v.s. veren arkadaşlar forumdan ömür boyu banlanacaktır. Forum Kurallarını Okuyalım JavaChat - Online Sohbet
    Güncel SoftCam.Key Güncel vkeys.db Güncel v_sids.db

ONBASI
    esamanci is on a distinguished road esamanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    5
    Tecrübe Puanı
    25
    Teşekkürler dvbdream progreamı ahta vermeden çalışıyor fakat vu vplug hala şifreleri çözmemekte ısrar ediyor başka eklenti felan mı kurmam gerekiyor yoksa ?

tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    468
    Thanked 3.071 Times in 1.203 Posts
    Tecrübe Puanı
    8181
    vplugla çözülebilenler pek fazla değil senin neleri izlemek istediğine bağlı bir olay
    son zamanlarda kullanılan pluginler cardsharing ağırlıklı
    Yerel Platformların (Digiturk, D-Smart, NBA, e2, Discovery v.s.) İllegal izlenmesine yönelik şifre, bilgi v.s. veren arkadaşlar forumdan ömür boyu banlanacaktır. Forum Kurallarını Okuyalım JavaChat - Online Sohbet
    Güncel SoftCam.Key Güncel vkeys.db Güncel v_sids.db

4. The Following User Says Thank You to tonytr For This Useful Post:

toren07 (14-01-2012)

dz-hack Herkesce takdir edilen guvenilir uye dz-hack Herkesce takdir edilen guvenilir uye dz-hack Herkesce takdir edilen guvenilir uye dz-hack Herkesce takdir edilen guvenilir uye dz-hack Herkesce takdir edilen guvenilir uye dz-hack Herkesce takdir edilen guvenilir uye dz-hack Herkesce takdir edilen guvenilir uye dz-hack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    301
    Tecrübe Puanı
    1627
    Merhaba
    Bir önceki yükleme dosyalarının Tümünü sil
    Yeniden yükleme tekrar .

ONBASI
    esamanci is on a distinguished road esamanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    5
    Tecrübe Puanı
    25
    anladım genel oalrak dreambox sistemi gibi bişey istiyorum sabahtan beri forumları okuyorum inan indirmediğim program kalmadı sky star hd2 kartının bir türlü zevkini alamadım

TEĞMEN
    cobocobo16 Hatiri sayilir tecrubeli uye cobocobo16 Hatiri sayilir tecrubeli uye cobocobo16 Hatiri sayilir tecrubeli uye cobocobo16 Hatiri sayilir tecrubeli uye cobocobo16 Hatiri sayilir tecrubeli uye cobocobo16 Hatiri sayilir tecrubeli uye cobocobo16 Hatiri sayilir tecrubeli uye cobocobo16 Hatiri sayilir tecrubeli uye cobocobo16 Hatiri sayilir tecrubeli uye cobocobo16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    467
    Tecrübe Puanı
    590
    07_01_2012 Full_vPlug_2.4.6 with all keys
    pluginsi indirip kurdum.herşey normal.yalnızca sirüs 4.8 deki travel pg ve pb kanalları yok.açamıyorum.biss ler açık.bundan öncelerinde sorun yoktu.tekrar eski pluginsi kurdum yine açmıyor.progdvb 7.7.3 sürümü mevcut.herşey yolunda giderken yeni yılda bu durumu anlayamadımm.uyduyu tekrar tarattım.sirüs5 olarak ta tarattım.Cryptoworks Providers keyleri görmüyor sanırım.lütfenyardımlarınızı bekliyorum.
    selam ve saygılarımla...
    ORJİNAL EMEKLİ

YORUM'SUZ KONU ÖKSÜZ ÇOCUK GİBİDİR !!!!!

Biz kimsenin düşmanı değiliz.
    Yalnız insanlığın düşmanı olanların düşmanıyız.

M.Kemal ATATÜRK

8. The Following 2 Users Say Thank You to cobocobo16 For This Useful Post:

jvsl (15-01-2012), toren07 (14-01-2012)

ER jvsl is on a distinguished road jvsl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    3
    Tecrübe Puanı
    0
    Thanks

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 6 Toplam 6 Sayfadan
BirinciBirinci ... 4 5 6

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks