+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan
BirinciBirinci 1 2
11 den 13´e kadar. Toplam 13 Sayfa bulundu

Konu: Progdvb kurulum resimli anlatım

serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    898
    Thanked 5.597 Times in 868 Posts
    Tecrübe Puanı
    2469
    Eklediğiniz ilk resim bana da biraz garip geldi...

Orada "SAT > IP satellite" kutucuğu işaretleyince, options seçimi aktif olması lazım.

Merkezi sistemde çanak sayısı az ise, option'u tıkladıktan sonra, sviç seçimlerinizi simple altında yapabilirsiniz diye değerlendirmekteyim.

Merkezi sistemde anten sayısı fazla ise, advanced'e tıklayın.

İkinci resimde sol altta 3 adet kırmızı x işaretli tv kartı var. Onlardan altaki iki karttan birini çift tıklayarak seçiniz. Ondan sonra sol üst köşede properties düğmesi görünür hale gelecektir diye değerlendirmekteyim.

Ondan sonra, 11 no'lu mesajımın anlatımındaki iş ve işlem basamaklarını uygulayabilirsiniz.

İki defa değerlendirmekteyim diye betimledim. Zira uykulu olunca, tam emin olamadım şimdi...

Şimdi bu mesajımla çözersiniz umarım. Çözemezseniz, yarın devam ederiz inşallah...
    Konu serkanguzel tarafından (12-05-2015 Saat 01:22 ) değiştirilmiştir.
    Doğru bilginin adresi...

Geneli ingilendiren sorulara PM'den yanıt veremiyorum. Katılımcıların yararlanabilmesi için,
    sorularımızı açık alandan sormaya özen göstermeliyiz. Anlayışınız için şimdiden teşekkürler.

2. The Following User Says Thank You to serkanguzel For This Useful Post:

crypto63 (12-05-2015)

ER crypto63 is on a distinguished road crypto63 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    5
    Tecrübe Puanı
    0
    Merhaba hocam son mesajda dediklerinizi yaptım lnb ekle dediğim zaman aşağıdaki resimdeki gibi bir durum ortaya çıkıyor yani türksat uyduları yerine dereceler görünüyor

4. The Following User Says Thank You to crypto63 For This Useful Post:

serkanguzel (12-05-2015)

ER karadenizli is on a distinguished road karadenizli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    0
    Tecrübe Puanı
    0
    Çok Teşekkür ederim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan
BirinciBirinci 1 2

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks