Trabzonspor'da Zeki Yavru transferi, bordo mavili taraftarlardan gelen tepki nedeniyle rafa kaldırıldı.

08 Ağustos 2018 23:00

Zeki Yavru transferi Trabzonsporlu taraftarlar tarafından büyük tepki ile karşılandı. Transferin gerçekleşmemesi için kampanya başlatıldı. İddialara göre şehre gelen 26 yaşındaki sağ bek oyuncusunun transferi aşırı tepkilerden dolayı askıya alındı. Dün sabah Trabzon'a gelen Zeki Yavru'nun transferi ile ilgili açıklama yapılması bekleniyor.
Bu arada Asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu ise Zeki Yavru ile ilgili yaptığı açıklamada ‘’bonservissiz ve ne isterseniz onu verin diyerek gelen Zeki’yi istemeyen Trabzonsporlu olamaz’’ mesajı verdi. Daha sonra, “Zeki Yavru transferi maalesef başlamadan noktalandı. Taraftarın çok yoğun tepkisi olunca doğru bir transfer yapılamadı. Çok üzücü bir durum. Bu şekildeki davranışlarla Trabzonspor felakete sürükleniyor, gerçekten yazık” açıklamasını yapmak zorunda kaldı. Zeki Yavru ise, “bu takım için her zaman elimden geleni yaptım. Ayrıldığımda kulüpten paramı almadan ayrıldım, başkaları gibi kulübümü mahkemelere vermedim. Yeri geldi çek aldık 1-2 sene paramızın ödenmesini bekledik yine de ses çıkarmadık. Şimdi de Gençlerbirliği ile olan sözleşmemi feshederek bonservisimi alarak bedelsiz geliyorum. İnsanlar neden böyle davranıyor anlamak mümkün değil" dedi.

[Only registered and activated users can see links. ]