+ Konu Cevaplama Paneli
1 den 4´e kadar. Toplam 4 Sayfa bulundu

Konu: dm600 logo ekranda kitlendi

TEĞMEN
    kumru6434 foruma katkida bulunan uye kumru6434 foruma katkida bulunan uye kumru6434 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    521
    Tecrübe Puanı
    419

dm600 logo ekranda kitlendi

başlık biraz tuhaf oldu ancak.dm600 ile benim çocuk hdd,sindeki filmi izlerken kapanmış yada bize öyle diyor.şimdi açmaya çalışıyoruz ancak gemini logoda loading enigma diyor açılmıyor.adaptörde sorun yok onu denedim çünki.yazılımmı yüklemem gerekiyor.
    evet 6 saatlik mugraşın sonu hüsran oldu.şuan makinanın iki ışıgıda devamlı yanıp sönüyor.eternet baglantı ışıkları artık yok.servis yolu gözüktü.
    yaptıklarımı sıra ile anlatayım belki çözümü olan çıkar.önce webif ile yazılım yüklemeyi denedim.en azından dm600 pwr wep arayüzü açılıyordu ancak denedigim tüm imajları kabul etmedi.belki 30 farklı imaj denedim.(gemininin tüm versiyonları)pli tdw gibi ama hepsine old versiyon dedi olmadı.dreamup,un tüm versiyonları ile yanlızca 232 ile denedim baglantı kurulmadı birtürlü belki pcdeki 232 çıkışı sorunlu ama aygıt yöneticisi sorun yok diyor.(oda ayrı muamma).bütün bunları yaparken flashfxp ile dreame baglanıp confing dosyalarımı yedekledim.yani dreame baglantı var.daha sonra flashwizard pro ile denedim tüm imajlara 7020 imajı dedi kabul etmedi.(hepside 600)bende belki olur diye makinanın imajını aldım pcye sorun olmadan aldı sonra hadi bunu aldı belki geri yüklesem ok.çalışır diye geri yükledim olan oldu şimdi iki ışık birden devamlı yanıp sönüyor.şimdi ne yapmam lazım.biraz dahamı ugraşayım.yoksa paşa paşa servisin yolunumu tutayım.saygılar
    Konu kumru6434 tarafından (17-01-2010 Saat 00:54 ) değiştirilmiştir.

tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    468
    Thanked 3.071 Times in 1.203 Posts
    Tecrübe Puanı
    8181
    başka bir pc varsa onun com girişi + rs232 kablo ile bağlanıp deneyin birde gene olmaz ise servise götürmek en iyi çözüm olur
    Yerel Platformların (Digiturk, D-Smart, NBA, e2, Discovery v.s.) İllegal izlenmesine yönelik şifre, bilgi v.s. veren arkadaşlar forumdan ömür boyu banlanacaktır. Forum Kurallarını Okuyalım JavaChat - Online Sohbet
    Güncel SoftCam.Key Güncel vkeys.db Güncel v_sids.db

TEĞMEN
    kumru6434 foruma katkida bulunan uye kumru6434 foruma katkida bulunan uye kumru6434 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    521
    Tecrübe Puanı
    419
    evet şuan dreamup ile yüklenmeye başladı.hadi hayırlısı
    evet şuan tüm ayarlarım tamam.benimpcde imiş sorun com sürücüsünü xp otomatik yükleyince sorun olmuş hallettik.dreamup ile 30 dakikada 4.70 yükledim.yardımlarınız için çok teşekkürler.saygılar
    Konu kumru6434 tarafından (18-01-2010 Saat 01:48 ) değiştirilmiştir.

arifkaptan taninmis sohret sahibi uye arifkaptan taninmis sohret sahibi uye arifkaptan taninmis sohret sahibi uye arifkaptan taninmis sohret sahibi uye arifkaptan taninmis sohret sahibi uye arifkaptan taninmis sohret sahibi uye arifkaptan taninmis sohret sahibi uye arifkaptan taninmis sohret sahibi uye arifkaptan taninmis sohret sahibi uye arifkaptan taninmis sohret sahibi uye arifkaptan taninmis sohret sahibi uye arifkaptan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    98
    Thanked 1.263 Times in 595 Posts
    Tecrübe Puanı
    2241
    Geçmiş olsun...
    Kimlere faydalı olduğumuzu görebilmemiz için,

Teşekkürü tıkla, unutma.
    DİLİNİZDEN UTANMAYIN !!!

Türkçe Dünyanın En köklü,En Zengin ve En Güzel Dillerinden Biri.Onu Yabancı Sözcüklerle Kirletmeyin.Türkçe Kullanın !!!

5. The Following User Says Thank You to arifkaptan For This Useful Post:

kumru6434 (29-01-2010)

+ Konu Cevaplama Paneli

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks