PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Lütfen acil yardim

enigma
28-05-2007, 04:11
.bad.Slm Arkadaslar,
Ben bu board´a yeniyim..
Clarke Tech 2100 ile bir süreligine lig tv ve premiereyi kartsiz izliyebiliyordum.. ama birkac gündür izliyemiyorum..galiba sifreler degisti, bana neyapmam konusunda yardimci olabilirseniz cok sevinirim..
simdiden yardimci olan arkadaslara emeklerine ve paylasimlarina cok tesekkür ederim..
Sürtcü lisan ettiysek af ola.kizar

MeTinnn
28-05-2007, 04:51
.bad.Slm Arkadaslar,
Ben bu board´a yeniyim..
Clarke Tech 2100 ile bir süreligine lig tv ve premiereyi kartsiz izliyebiliyordum.. ama birkac gündür izliyemiyorum..galiba sifreler degisti, bana neyapmam konusunda yardimci olabilirseniz cok sevinirim..
simdiden yardimci olan arkadaslara emeklerine ve paylasimlarina cok tesekkür ederim..
Sürtcü lisan ettiysek af ola.kizar

Forumun giriş kapısının hemen üstünde (mavi boncuğun altında :) ) şöyle bir uyarı var :

Forumumuza Hoşgeldiniz. Bugünün Duyurusu:

Yerel Platformların İllegal izlenmesine yönelik şifre v.s. veren arkadaşlar forumdan ömür boyu banlanacaktır. Herkesi güvenli chat odamıza bekliyoruz ..diye devam ediyor o yüzden bu yardım isteğine tam cevap alamaz isen şaşırma BENCE :) ..yada umarım biri yardımcı olur ..

Rgds

tonytr
28-05-2007, 11:44
bu ilk uyarıdır yerel platform hakkında illegal bir yazı daha yazarsanız ömür boyu banlanırsınız