+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan
1 2 3 SonuncuSonuncu
1 den 10´e kadar. Toplam 27 Sayfa bulundu

Konu: tek çanakla hotbird ve w3 uyduları

Banned muratti32 biraz daha puan alirsa yaralı olacak uye muratti32 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    106
    Tecrübe Puanı
    0

tek çanakla hotbird ve w3 uyduları

evet arkadaşlar daha önce bunun olabileceğini duymuştum bi deniyim dedim sonuç mükemmel w3 uydusuna ayarlı çanağın LNB sinin sağ tarafına bi tane daha LNB koydum ve hotbirdden sinyal aldım. aynı şekilde tek çanağa sahip arkadaşlar varsa şiddetle öneririm. aşağıda bir fotosu var

bu arada çanak parabol ve 90 lık

http://img137.imageshack.us/img137/6407/image0753oe.jpg
    Konu muratti32 tarafından (11-05-2006 Saat 13:35 ) değiştirilmiştir.

Emekli Admin entegre taninmis sohret sahibi uye entegre taninmis sohret sahibi uye entegre taninmis sohret sahibi uye entegre taninmis sohret sahibi uye entegre taninmis sohret sahibi uye entegre taninmis sohret sahibi uye entegre taninmis sohret sahibi uye entegre taninmis sohret sahibi uye entegre taninmis sohret sahibi uye entegre taninmis sohret sahibi uye entegre taninmis sohret sahibi uye entegre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    321
    Thanked 5.110 Times in 932 Posts
    Tecrübe Puanı
    6209
    Bütün kanalları sorunsuz izleyebiliyormusun ?
    kim o deme bosuna..
    benim, ben.
    oyle bir ben ki gelen kapina,
    bastan basa sen..

Banned muratti32 biraz daha puan alirsa yaralı olacak uye muratti32 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    106
    Tecrübe Puanı
    0
    w3 de istediğim tüm kanalları alabiliyorum sinyal seviyesi 35-60 arası
    hotbird'ü ZIK kanalına göre ayarladım sinyal %58 geliyordu. cyrfra+ filan iyi alabiliyorum. birazdan diseq almaya gidicem bakalım sinyal diseq takınca düşmez

sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 taninmis sohret sahibi uye sanko86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    254
    Thanked 25.680 Times in 4.219 Posts
    Tecrübe Puanı
    24632
    yok o sağlıklı bir işlem olmaz olsaydı zaten canak niye satsınlar çift lnb li çanak diye piyasaya sunarlardı
    -Paylaşım yapmadan önce Forum Kurallarını Okuyunuz.

tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    468
    Thanked 3.071 Times in 1.203 Posts
    Tecrübe Puanı
    8181
    var zaten @hasan kardeş hispadan turksata kadar LNB sıralabiliyorsun ama çanak farklı sistemde. bu sistemde de kelepçeler ve aparatlar satılıyor.
    bunun sağlıksızlığı bantla yapıştırılmış olması ve çok yakınlar gibi. kelepçe veya aparatla daha sağlıklı ince ayar yapılıp son derece kullanışlı bir konuma getirilebilir.
    yine de hayırlısı olsun @muratti kardeş paylaştığın için teşekkürler

saygılar.
    Yerel Platformların (Digiturk, D-Smart, NBA, e2, Discovery v.s.) İllegal izlenmesine yönelik şifre, bilgi v.s. veren arkadaşlar forumdan ömür boyu banlanacaktır. Forum Kurallarını Okuyalım JavaChat - Online Sohbet
    Güncel SoftCam.Key Güncel vkeys.db Güncel v_sids.db

n-Gin Herkesce takdir edilen guvenilir uye n-Gin Herkesce takdir edilen guvenilir uye n-Gin Herkesce takdir edilen guvenilir uye n-Gin Herkesce takdir edilen guvenilir uye n-Gin Herkesce takdir edilen guvenilir uye n-Gin Herkesce takdir edilen guvenilir uye n-Gin Herkesce takdir edilen guvenilir uye n-Gin Herkesce takdir edilen guvenilir uye n-Gin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    130
    Tecrübe Puanı
    958
    ben tsat ve hbird ü 4 lü aparatla çok rahat görebildim...aralarada ne koyabiliceğimi siz düşünün

YÜZBAŞI
    neco60 Hatiri sayilir tecrubeli uye neco60 Hatiri sayilir tecrubeli uye neco60 Hatiri sayilir tecrubeli uye neco60 Hatiri sayilir tecrubeli uye neco60 Hatiri sayilir tecrubeli uye neco60 Hatiri sayilir tecrubeli uye neco60 Hatiri sayilir tecrubeli uye neco60 Hatiri sayilir tecrubeli uye neco60 Hatiri sayilir tecrubeli uye neco60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    76
    Tecrübe Puanı
    750
    tonytr üstat, bu söylediğin olabiliyorsa, çanakların kurulumunda niye biri hanyaya bakarken diğeri konyaya bakacak şekilde yerleştiriliyor.Hatta öyleki hispasat için çanak neredeyse yere paralel olacak deniyor. Mantığını açıklayabilir misin ?
    ÖZGÜRLÜK VE BAĞIMSIZLIK BENİM KARAKTERİMDİR

tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr taninmis sohret sahibi uye tonytr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    468
    Tecrübe Puanı
    8181
    @neco60 çanağın bakışı değil LNB nin konumu ve nereye yansıttığı önemli. bahsettiğim çanak hispadan turksata kadar olan kayacenterda vardı fuarda sergilemişlerdi. araştırabilirsiniz.
    aparatlı sistem ayrı, o o kadar geniş açılı olamaz zaten.
    artı olarak hareketli sistemde de kuşağı tutturdunuzmu onla da tek LNB ile yön değişerek turksatla hispayı yakalayabiliyorsunuz. buradaki olay LNB açısı ve çanak ile LNB arasındaki yansıtıcıdır.

saygılar.
    Konu tonytr tarafından (12-05-2006 Saat 01:37 ) değiştirilmiştir.
    Yerel Platformların (Digiturk, D-Smart, NBA, e2, Discovery v.s.) İllegal izlenmesine yönelik şifre, bilgi v.s. veren arkadaşlar forumdan ömür boyu banlanacaktır. Forum Kurallarını Okuyalım JavaChat - Online Sohbet

n-Gin Herkesce takdir edilen guvenilir uye n-Gin Herkesce takdir edilen guvenilir uye n-Gin Herkesce takdir edilen guvenilir uye n-Gin Herkesce takdir edilen guvenilir uye n-Gin Herkesce takdir edilen guvenilir uye n-Gin Herkesce takdir edilen guvenilir uye n-Gin Herkesce takdir edilen guvenilir uye n-Gin Herkesce takdir edilen guvenilir uye n-Gin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    130
    Tecrübe Puanı
    958
    inanmayan bakabilir...
    [Only registered and activated users can see links. ]

ayrıca 18 li sistem (tony nin bahsettiği) eski forumda vardı...

Post Thanks / Like
    Teşekkür
    468
    Tecrübe Puanı
    8181
    benim bahsettiğim sistem tam olarak şu şekilde:

Konu tonytr tarafından (12-05-2006 Saat 11:07 ) değiştirilmiştir.

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan
1 2 3 SonuncuSonuncu

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks