gamzegiray tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Merhaba arkadaşlar eğer bu formu paylaşım formu ise bu mesajımı forum yöneticiler silmez NEXT PANDORA cihazını inceledim şimdi yazacaklarım bağzı arkadaşların pek hoşuna gitmeyecek ama gerçek biraz herkesin bildiği gibi acı NEXT PANDORA cihazı android cihaz fakat yazılım olarak 4.0.3 başka android yazılım çıkmayacak tabii android yazılım kullanan kişiler bunu gayet iyi anlar bu versiyon şimdilerde 4.4.4 fakat next firması cihazın versiyonu güncellemek mümkün olmadığını söylemiştir bu da demektir ki cihazın ilerisi kapalı firma kutunun üzeri nede ana yazılım olarak 4.0.3 versiyon dan başka ana yazılım çıkmayacak diye bir ibare yazmamıştır buda tabii TÜRKİYE CUMHURİYETİ YASALARINA AYKIRI
bir ticarettir arkadaşım firma tarafına bu ticaretin den ve tüketiciyi mağdur bırakmasın dan dolayı yasal işlem başlatmıştır bu konu hakkın da NEXT firması aranmıştır fakat bir yetkili bile konuya cevap veremedi en son bildiğim kadarıyla FİKRET bey diye bir kişi çıkıp cihazın versiyon yükselmesine gerek olmadığı söyledi konuyu siz kullanıcılara bırakıyorum arkadaşlar "iyi ye değil en kötüsüne" sahip olun derim kolay gelsin

NOT: Forum yöneticileri mesajı silmeyin önemli bir bilgi paylaştım zaten burası paylaşım formu xxx kişilere hizmet etmeyelim bu yazı bütün uydu forumların da mevcuttur

paylaşım için teşşekkürler.
varol dostum sayende içi boş makine almaktan yırttım...