+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan
1 2 3 ... SonuncuSonuncu
1 den 10´e kadar. Toplam 37 Sayfa bulundu

Konu: Dvb SoftCam Emu EREN PowerVu eklendi

zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    20
    Tecrübe Puanı
    1186

Arrow Dvb SoftCam Emu EREN PowerVu eklendi

Arkadaşlar merhaba yıllar önce bu plugini nete vermiştim şimdi ise PowerVu.mdl ile test etmeniz için yeniden veriyorum ben PowerVu yu çözüp çözemediğini test edemedim çünkü o uyduları görmüyor oturduğum ev bu sebeble test edip yorumlar sizden.
    Rar lı dosyadan çıkarıp Dvb oynatıcınızın Plugins klasörüne atın diğer pluginlerinler le uyumsuzluk yapmaz ama özellikle PowerVu yu denemek için diğer pluginlerinizi disable yapmanızı tavsiye ederim...

Download =
    [Only registered and activated users can see links. ]
    Konu zombi tarafından (28-05-2015 Saat 21:58 ) değiştirilmiştir.

2. Likes ViaHussun liked this post
  3. The Following 9 Users Say Thank You to zombi For This Useful Post:

Aquarius6XX (31-05-2015), atlas (28-05-2015), azap_54 (30-05-2015), demmlik (24-03-2018), hotbord_34 (31-05-2015), nasre (22-03-2018), SEVMEK46 (28-05-2015), shishmish (14-06-2015), ViaHussun (31-08-2017)

SEVMEK46 taninmis sohret sahibi uye SEVMEK46 taninmis sohret sahibi uye SEVMEK46 taninmis sohret sahibi uye SEVMEK46 taninmis sohret sahibi uye SEVMEK46 taninmis sohret sahibi uye SEVMEK46 taninmis sohret sahibi uye SEVMEK46 taninmis sohret sahibi uye SEVMEK46 taninmis sohret sahibi uye SEVMEK46 taninmis sohret sahibi uye SEVMEK46 taninmis sohret sahibi uye SEVMEK46 taninmis sohret sahibi uye SEVMEK46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    387
    Thanked 4.127 Times in 629 Posts
    Tecrübe Puanı
    2459
    Hayırlı olsun sonunda kavuştun istediğine desene

bendeki tv kartını servise gönderdim uydu var ama tv kartı yok olsa hemen denerdim

bu arada başka bir program ile denesem olur mu

mesela fausto + vplug yapıyorum ya öyle denesem olur mu?
    2023 NEWCAMD SERVER

5. The Following User Says Thank You to SEVMEK46 For This Useful Post:

hotbord_34 (31-05-2015)

zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi geleceğin sohret adayi uye zombi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    20
    Tecrübe Puanı
    1186
    Olur kardeşim zaten özellikle senin denemeni istiyordum p.m atacaktım fazla vaktim olmadığından foruma verip hemen çıktım. Lakin forumda başka deneyebilecek yok sanırım kimseden denedim çalışıyor çalışmıyor diye bir yorum gelmemiş hey gidi eski günler hey .. Önceden böyle birşeyi foruma verdiğimiz zaman 5-10dk içinde bir sürü yorum gelirdi ...

SEVMEK46 taninmis sohret sahibi uye SEVMEK46 taninmis sohret sahibi uye SEVMEK46 taninmis sohret sahibi uye SEVMEK46 taninmis sohret sahibi uye SEVMEK46 taninmis sohret sahibi uye SEVMEK46 taninmis sohret sahibi uye SEVMEK46 taninmis sohret sahibi uye SEVMEK46 taninmis sohret sahibi uye SEVMEK46 taninmis sohret sahibi uye SEVMEK46 taninmis sohret sahibi uye SEVMEK46 taninmis sohret sahibi uye SEVMEK46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    387
    Tecrübe Puanı
    2459
    fausto + eren çalıştı hata vermedi kanalları da test edersek iyi olacak
    2023 NEWCAMD SERVER

8. The Following User Says Thank You to SEVMEK46 For This Useful Post:

hotbord_34 (31-05-2015)

Post Thanks / Like
    Teşekkür
    20
    Tecrübe Puanı
    1186
    evet kardeşim kanallar için hala bilgi bekliyorum .....

10. The Following User Says Thank You to zombi For This Useful Post:

hotbord_34 (31-05-2015)

Post Thanks / Like
    Teşekkür
    20
    Tecrübe Puanı
    1186
    bu arada plugin açıkken ekrandan birde caps alırsan sevinirim.

12. The Following User Says Thank You to zombi For This Useful Post:

hotbord_34 (31-05-2015)

Post Thanks / Like
    Teşekkür
    387
    Tecrübe Puanı
    2459
    Selam yarın sana kesin bilgi vereceğim şuanda müsait değilim. Seyahat halindeyim. Sirius da powervu şifreli kanalları deneyeceğim
    2023 NEWCAMD SERVER

14. The Following User Says Thank You to SEVMEK46 For This Useful Post:

hotbord_34 (31-05-2015)

BAŞÇAVUŞ
    Aquarius6XX foruma katkida bulunan uye Aquarius6XX foruma katkida bulunan uye Aquarius6XX foruma katkida bulunan uye Aquarius6XX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    563
    Tecrübe Puanı
    314
    Eren emu win8 yüklü bilgisayarda dvbs player açılmadı win7 de ise
    dvbsplayer (dvbwiever) emu ile bağlantı kurmadı hatta kodu verdi
    sistem32 için bazı dll dosyaları istedi ve doğrusu bende o dosyaları
    sisteme yüklemedim plugini bu yüzden deneme fırsatım olmadı
    Saygılar

16. The Following User Says Thank You to Aquarius6XX For This Useful Post:

zombi (31-05-2015)

Post Thanks / Like
    Teşekkür
    387
    Tecrübe Puanı
    2459
    Fausto + eren çalışıyor dreambox a bağlıyım ama 5 e deki powervu şifreli kanallarda işaret yok tık bile yok

hani tık olsa belki açılıcak gibi ama belkide ben hata yapıyorumdur
    aqu bende win 7 var sorunsuz çalışıyor
    2023 NEWCAMD SERVER

18. The Following 2 Users Say Thank You to SEVMEK46 For This Useful Post:

hotbord_34 (22-03-2018), zombi (31-05-2015)

Post Thanks / Like
    Teşekkür
    20
    Tecrübe Puanı
    1186
    Arkadaşlar merhaba ;

@Aquarius6XX ; win8 ve win10 da plugini hiç denemedim ama; xp , win7 32 ve 64 bitte çok stabil çalışıyor.
    istemiş olduğu sistem dosyalarına gelince ekte vereceğim .dll dosyalarını tarif ettiğim yere kopyala ve öyle dene lütfen.
    Bilgisayarının C:\WINDOWS\SYSTEM32 klasörü içine bu aşağıda verdiğim 2 dll dosyasını kopyala. Ve öyle yeniden denersin.
    ( libeay32.dll) [Only registered and activated users can see links. ]
    ( libssl32.dll) [Only registered and activated users can see links. ]

@SEVMEK46 kardeşim senden ricam şu en son verilmiş olan vPlug.exe yi sistemine kurup EREN i yeniden denermisin. Çünkü EREN VPlug ın vModules dosyalarını kullanarak şifre çözdüğü için bazen vPlug ı exe olarak kurmadan kanal çözmeyebiliyor birtek cryptoworks kanallarında bu işlemi yapmadan şifreli kanalları açıyor onları da bizzat test ettim

@Aquarius6XX ve diğer test etmek isteyen arkadaşlarda yukarda @SEVMEK46 ya tarif ettiğim işlemi yaparlarsa iyi olur.

20. The Following User Says Thank You to zombi For This Useful Post:

hotbord_34 (18-03-2018)

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan
1 2 3 ... SonuncuSonuncu

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Bookmarks