+ Konu Cevaplama Paneli
1 den 6´e kadar. Toplam 6 Sayfa bulundu

Konu: Uydulardaki 4;2;2 Renk Örneklemeli Aktarımları nasıl izlerim ?

doomstime biraz daha puan alirsa yaralı olacak uye doomstime biraz daha puan alirsa yaralı olacak uye doomstime - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    113
    Tecrübe Puanı
    47

Uydulardaki 4;2;2 Renk Örneklemeli Aktarımları nasıl izlerim ?

Ustam engin bilgine dayanarak ben pc kartında bu formatı takılmasız seyredemem donanimdanmi yoksa kodekmi 4k zaten pcde zor seyretmek Tv gibi işlemci curo due e2180 2ghz ekran kartı nvideo geforce 8400gs lav filters codek son sürüm

serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    898
    Thanked 5.591 Times in 868 Posts
    Tecrübe Puanı
    2468

Uydulardaki 4;2;2 Renk Örneklemeli Aktarımları nasıl izlerim ?

Alıntı doomstime´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ustam engin bilgine dayanarak ben pc kartında bu formatı takılmasız seyredemem donanimdanmi yoksa kodekmi 4k zaten pcde zor seyretmek Tv gibi işlemci curo due e2180 2ghz ekran kartı nvideo geforce 8400gs lav filters codek son sürüm

PC'nin donanım gerekisinimleri yeterli görünüyor.

Fakat RAM 4GB. olsaydı daha iyi olurdu.

PC'ye DVB Player'lardan birini kurup izleyebilirsiniz.
    [Only registered and activated users can see links. ]

Codec olarak; Lav Filters yada FFDShow Filter codec'lerden birini kurmanız yeterlidir.
    Konu serkanguzel tarafından (05-11-2016 Saat 08:41 ) değiştirilmiştir.
    Doğru bilginin adresi...

Geneli ingilendiren sorulara PM'den yanıt veremiyorum. Katılımcıların yararlanabilmesi için,
    sorularımızı açık alandan sormaya özen göstermeliyiz. Anlayışınız için şimdiden teşekkürler.

3. Likes ViaHussun, Salih.özkoc35 liked this post
  4. The Following 4 Users Say Thank You to serkanguzel For This Useful Post:

doomstime (05-11-2016), hotbord_34 (05-11-2016), nasre (05-11-2016), Salih.özkoc35 (27-01-2017)

doomstime biraz daha puan alirsa yaralı olacak uye doomstime biraz daha puan alirsa yaralı olacak uye doomstime - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    113
    Tecrübe Puanı
    47
    tesekkürler ustam dvdream son sürüm3.0 kurulu codekLAVFilters-0.68.1-31 kurdum hd4.4.2lerde cpu100lerde denemediğim codek kalmadı ekran kartı sanırım yetersiz
    Konu doomstime tarafından (05-11-2016 Saat 15:09 ) değiştirilmiştir.

ÜSTÇAVUŞ
    ViaHussun Herkesce takdir edilen guvenilir uye ViaHussun Herkesce takdir edilen guvenilir uye ViaHussun Herkesce takdir edilen guvenilir uye ViaHussun Herkesce takdir edilen guvenilir uye ViaHussun Herkesce takdir edilen guvenilir uye ViaHussun Herkesce takdir edilen guvenilir uye ViaHussun Herkesce takdir edilen guvenilir uye ViaHussun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    175
    Tecrübe Puanı
    209
    -= Hidden Content =-

FFDShow Filter denediniz mi?

Alıntı ViaHussun´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    FFDShow Filter
    Bu kodektende olumlu sonuç almazsanız eğer
    Aşağıdaki linkte tarafımca paylaşılmış kodeği deneyiniz

Saygılar
    Hürmetler
    Konu serkanguzel tarafından (05-11-2016 Saat 15:45 ) değiştirilmiştir. Sebep: Arka arkaya yazılan mesajlar birleştirildi.

7. Likes Salih.özkoc35 liked this post
  8. The Following 4 Users Say Thank You to ViaHussun For This Useful Post:

67sefa (07-11-2016), doomstime (05-11-2016), Salih.özkoc35 (27-01-2017), serkanguzel (05-11-2016)

serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel taninmis sohret sahibi uye serkanguzel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Teşekkür
    898
    Thanked 5.591 Times in 868 Posts
    Tecrübe Puanı
    2468
    tesekkürler ustam dvdream son sürüm3.0 kurulu codekLAVFilters-0.68.1-31 kurdum hd4.4.2lerde cpu100lerde denemediğim codek kalmadı ekran kartı sanırım yetersiz
    Benim testlerimde; FFDShow codec, kanal geçişlerinde, Lav Filters'e göre biraz daha yumuşaktır.

İşlemci tavan yapıyorsa, PC'ye çok codec yüklemekten kaynaklanır.

Codec Tweak Tool ile codec artıkları ve codec çakışmalarını, fix'leyip tekrar deneyiniz.

Temizlikten sonra işlemci halen tavan yapıyorsa, windows sıkıntılı olabilir. Temiz windows kurulumundan sonra FFDShow codec'i kurup tekrar deneyiniz.
    Doğru bilginin adresi...

Geneli ingilendiren sorulara PM'den yanıt veremiyorum. Katılımcıların yararlanabilmesi için,
    sorularımızı açık alandan sormaya özen göstermeliyiz. Anlayışınız için şimdiden teşekkürler.

10. Likes Salih.özkoc35 liked this post
  11. The Following 2 Users Say Thank You to serkanguzel For This Useful Post:

doomstime (05-11-2016), Salih.özkoc35 (27-01-2017)

Post Thanks / Like
    Teşekkür
    113
    Tecrübe Puanı
    47
    iki sistem kurulu her ikisindede aynı ADVANCED_Codecs_v662 varmış bilmiyorum dvb içinmi onu kurdum lav codek yeni sürümü gördü.cpu 100lerde sanırım işlemci yetersiz tesekkürler
    Konu doomstime tarafından (06-11-2016 Saat 21:14 ) değiştirilmiştir.

+ Konu Cevaplama Paneli

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Bookmarks